Ne kartą linksniuotas pareigūnas – vėl akiratyje: paviešintas šokiruojantis sulaikymo vaizdo įrašas

Rapolas

Rapolas portretas
Ta striba senai ismest reikejo is darbo. O gatvej pagavus atlupt gerai.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Saunuolis policininkas!!! Sekmes tau!

ALGIRDAS

ALGIRDAS portretas
POLICIJA TIKRAI TAIP NEGALI ELGTIS....CIA JAU BALTARUSIJA

Ddff

Ddff portretas
Mazai dar dejo su ta lazda tikrai tie ukrainieciai gasdina savo elgiasiu kaimynus jauciasi karaliais dabar gal zinos savo vieta ir nusileis ant dzemes mes padeti turime vienas kitam o ne daryti blogiau

Džiaugiuosi

Džiaugiuosi portretas
Šaunuolis pareigūnas, sėkmės Jam sunkiame darbe

Stresas

Stresas portretas
Artūrėli padaryk bambalį ant drąsos ir drošk į gatvę be baimės,kitaip drebėsi iš baimės visa gyvenimą.

vaikystėje negavo mamos meilės

vaikystėje negavo mamos meilės portretas
Dabar visiems keršija , per farus visiems akis draskydavo, auklėdavo visus. Mentas tikrąją žodžio prasme.

SAUNUOLIAI

SAUNUOLIAI portretas
Saunuoliai policijos pareigunai kad labai drasiai sutvarke siuos triuksma ir orgijas kelencius bukaprocius kurie trikde ramybe gyventojam As isivaizduoju kokias orgijas ir triuksma kele sie ERELIAI nes jie isivaizdavo ir buvo tikri kad niekas is gyventoju NEISDRYS juos perspeti uz triuksmo kelima Labai gaila nes mano manymu per mazai jie buvo pamasazuoti GUMINIAIS BANANAIS PAGARBA PAREIGUNAM

Artūras

Artūras portretas
Dabar bijau išeiti į gatvę. Bet kada tokie policininkai gale be jokios priežasties sumušti ir prikurpti pasakų apie pasipriešinimą, teisėtų reikalavimu nevykdymų ir policininkų sumušimu. Tai gali būti su tokiais policininkais kiekvienam. Dar gali "rasti" narkotikų ir ginklų. Tokius reikia vyti iš policijos gretų, nes tokiais veiksmais kelia nepasitikėjimą policija. Piliečiai! Visada filmuokite tokius policijos veiksmus ir viešinkite. Jie bijo viešumos.

Viska matanti akis

Viska matanti akis portretas
Sitas matos per daug sau leidzia.. poto ten pasiaiskinima padelioja kaip reikia ir toliau savo lazdele mosikuojas.. Cia tokie jaucias nebaudziami ir visagaliai..

>>>Tai jau tapo norma

>>>Tai jau tapo norma portretas
jums pilnaties poveikis ar šiaip neadekvatumo priepuolis?

S.S.S.

S.S.S. portretas
kokia bebūtų priešistorė, bet trenkti su lazda už klausimą čia jau virš visko. Žmogus nesipriešino, nei buvo kažkas panašaus, o buvo tik klausimai. Jei būtų normalūs policininkai, tai būtų iškart ir paaiškinę, juolab, kad juos filmavo. Bet nepabijojo net kameros, vadinasi ten šiukšlės vardo vertas policininkas, kuris puola pirmas, vietoj to, kad spręstų taikiai.

Tai jau tapo norma

Tai jau tapo norma portretas
Juk konservatnykai jaučiasi nebaudžiami ir nepakaltinami, ypač kai pavyko suklastoti rinkimus.

Neptūnas

Neptūnas portretas
Eilini karta įrodoma eilinį žmogelis bus dubasinamas, kol neuzsisoks ant rimtus ryšius turinčio, tada atsiras viršyti įgaliojimai ir užnugaris dingsta. Tada greitai bus pasodintas ant to teleskopo kuriuo įpratęs mosikuoti. Dabar NT popieriaus galima rašyti viską kaip raštelius mokykloje. Gerai matyti gulinčius atdubasino ir šoko prie moterų laimei porininkas pristabdė būtų ir jas pakrikatyjes, tai dujų praleido. Senas veiksmingas būdas negali suduoti purškia dujomis.

NoJusticeNoPeace

NoJusticeNoPeace portretas
Nacių valstybė nuo 2017

111

111 portretas
Labai retai būna normalių mentų, dauguma jų yra didžiausi nusikaltėlaii

Jonas

Jonas portretas
Lopai jabano miestai vaitkevic

Musar

Musar portretas
500€ ir atsiėmu pareiškimą. Girdėta kažkur iš mient pusės. Gerbė geriausuam vilniaus mientui.

Jo

Jo portretas
Kažkodėl tas pats asabas visuose topiniuise rezonansiniuose įvykiuise. Kiti susivaldo. Negaliu į tokią žir kę žiūrėti. Gėda darai savo policijai. Kažkodėl per farus tokių vaizdelių neparodote. Nusiritote. Jie moka pripaišyti, prikurpti. Melskis, jei neturi liudininkų ar filmuotos medžiagos. Nenustebčiau, jei tas musaras parašytų materialinės išpirkos už pareiškimo atsiėmimą. Bus priraįęs- sužeidė, teleskopinę lazdą sukaužė. Blia, tokį sutikus nepriklsusomoj teritorijoj....

Lietuvis

Lietuvis portretas
Policijos vadai turi atsistatydinti už tokius dalykus! Nes per tokius dalykus Lietuva nebepasitiki policijos institucija!

Zygmas

Zygmas portretas
Hmmm, o jei būt patiesta pora tokių "spartuolių" su antpečiais (nu ant visai..) kas tada būtų svarbiau ? Čia kaip su vejamais kontrabandininkais - šauk pirmas, ir tu laimėjai !?

ACIU

ACIU portretas
Saunuoliai Policijos pareigunai kad labai drasiai susitvarke si siais ereliais ir apkarpe jiems sparnus Labai malonu kad mus saugo fiziskai tvirti ir sugebantys apsiginti save ir apginti mus nuo tokiu neprognozuojamo elgesio ,, ERELIU'' DIDZIULES STIPRYBES JUMS PAREIGUNAI

Je je

Je je portretas
Musara bl pid.. rasi.

Įdomu

Įdomu portretas
Jeigu vaizdo įrašas prasidėtu su jau vykstančiu konfliktu, tada žmogus "gal" ir kaltas. Bet įraše aiškiai matosi, kad žmogus ramiai paklausė. " Kokie reikalavimai?" Už klausimą šiais laikais "lazdų" galima gaut iš pareigūnų???

...

... portretas
Su jais perdaug visokiu reikalu, apie normalius policininkus tiek spauda nerašo. Nesamones dar jis, o keikia paskui visus. Mest toki reikia is tarnybos!

Nu nu

Nu nu portretas
Va už ką mes mokame mokesčius:)) Jeigu dabar jo neišmes ir nenuteis,tai baltarusija 2

Anonimas

Anonimas portretas
respect for the police

Aha nu jo

Aha nu jo portretas
Ir teisingai. Buvo aiskiai pasakyta, ka daryt, ir ner ko mandravot. Gavo i kaulus ir gerai. Dabar gales verkslent, kokie vargseliai nuskriausti....

Romas

Romas portretas
Kada pareigūnas Vaitkevič bus atleistas iš policijos,kiek jis kartų gali viršit įgaliojimus,jis save vaizduoja ,kad kažkas toks yra,kada vaikiną atleis iš pareigų,tai supras ,kad jis yra niekas ir tokių žmonių niekam nereikia,nes jis yra grinas nulis.

LR

LR portretas
Gėda! Primena Baltarusiškus policajjus-sadistus! Ne vieta jiems Lietuvos policijoje!

Kaune sužalotas pareigūnas

Kaune sužalotas pareigūnas portretas
Vakar kaune per iškvietimą buvo sužalotas pareigūnas.straipsnis www.kas vyksta Kaune.

Nuomuonė

Nuomuonė portretas
Būdamas darbo vietoje visada noriu likti saugus. Jei kyla grėsmė stengiuosi iš anksto neutralizuoti. Gal pagaliau suprasime ir nustosime šokinėti prieš pareigūnus. Jei būtų imtasi veiksnų prieš šiuos pareigūnus tai turėtu vykti pareigūnų streikas.

anonimas

anonimas portretas
Pagal pareigunu komentara aisku, kad ten galetu kilti realus povojus ju sveikatai ar gyvybei. Sutinku kad, uz pareigunu reikalavimu nevykdima sie asmeni turejo buti sulaikyti. Bet ka matau tai kad ant tikriausiai 100 karto pakartoto parodikit dokumentus ir vel ta pati gauta atsisakyma, pareigunas nesuvalde emocijos ir virsyjo pareigas. Manau tai nenormalu kai "sulaikant" asmeni pareigunas tieiog musa ir riekia "TOKIE REIKALAVIMAI! KAS YRA?! KAS TAU YRA". Dar labai idomi tu pareigunu instagram akauntai, kurie jau uzdaryti. Taigi tikiuosiu kad tiems pareigunams paiskins ju teises ir tikiuosiu kad toliau dirbs kaip profai, o ne kaip kazkokie rajonski kurie tapo policininkais.

Taigi

Taigi portretas
Ar ta mergina kuri trugde dirbti policininkams,gal dirba Kauno dienoje/.kad šis straipsnis Kauno dienoje,o gal autoriius šio straipsnio?

Nesuprantu,

Nesuprantu, portretas
įvykis Vliniuje,o apie tai rašo Kauno diena.Gal nusikaltelių šaknys Kaune? Įtartinas straipsnis be autoriaus,sudomino.

/.Ateikit

/.Ateikit portretas
Jeigu kuris prie tokių aplinkybių mokate susitvarkyti,tai mielai ,ateikite ir pabandykite susitvarkyti patys,ta po pamokymo,galima bus ir apie ką ir komentuoti,ponai......

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Demokratija - Lietuvoje

Body kamera

Body kamera portretas
Šiuo atveju “body” kamera eilinį kartą, dėl nepaaiškinančių priežasčių, nebus nepadariusi vaizdo įrašo... ne pirmas ir ne paskutinis atvejis.

Kolia

Kolia portretas
Daužyti niekas neateis jei nesielgsi kaip kaušas.

saunuoliai

saunuoliai portretas
Pagarba Policijos pareigunam malonu kad buvo labai greitai nukenksminti sie ereliai Tik gaila kad mano manymu per mazai tuos BUDULIUS pamaitino BANANAIS SAUNUOLIAI PAREIGUNAI

Labai pritariu

Labai pritariu portretas
Ačiū visiems pašlovinusiems, ir malonaus laukimo kol ates daužyt jusų.

Pagarba policijai

Pagarba policijai portretas
Policijos reikia klausyti.ei pasakė reikia paklusti.o ei tas debilas durtu su peilių.butu per vėlu.policinkas teisingai padare.visi sveiki neks nežuvo nusikaltėlis sulaikytas..dar matosi kad ant policinko mikrsi raudona lemputė tai kamera .

Klaipeda

Klaipeda portretas
Saunuoliai policininkaai...

Rx

Rx portretas
Viskas čia gerai, tvarka turi būti

OOOOOOOO

OOOOOOOO portretas
Vitalijus puikiai dirba, atsidaves. Tik pagirti galiu. Jus namie sedit tinginiai ir rasinejat

ir gerai

ir gerai portretas
Viska gerai dare, saunuoliai. Jus ka jau pamirsot atvejus, kai policininkas buvo papjautas ir nusautas ? Tai cia is karto sutvarke. Jus pirma pasidomekit kokie ten zmones

Pareigunu darbas sunkus

Pareigunu darbas sunkus portretas
Kiek visokiu beprociu,prisigerusiu ir blaiviu. Pareigunai turi gal jiems galveles paglostyti? Padorus zmones ,padoriai ir gyvena,o tiems,kurie prie visuomenes nepritampa ,vieta uz grotu. O tai mums visiems baisu bus is namu iseiti. Pagarba musu pareigunams,kurie gina mus,musu vaikus.

B

B portretas
Banditai isibrovė i buta prisidenge unigorma

Ona

Ona portretas
Reikejo daugiau duoti šaunolai policija

NNN

NNN portretas
Šaunuoliai pareigūnai

Saunuoliai policininkai

Saunuoliai policininkai portretas
Vaziavo i iskvietima ir atliko savo darba. Manot lengva sutvarkyti ta sutve buvo. Reikia musu policijai daugiau igaliojimu . Policijos pareigunai ,kad negautu peilio I sona,turetu panaudoti ginkla.O cia matau lazda gavo zekas per makaule. Gal protelis veikti geriau prades.

Kl

Kl portretas
Panaudojo jėga tai liuks, bet pats braižas, bendravimas tai nieko geriau už tuos pačius zekus.. Pereigūnai turėtų būti daugiau apmokyti

Parigūnai

Parigūnai portretas
yra šaunuoliai. Šaunu, kad sureagavo į grėsmę. Mano manymu, reikėjo dar agresyvesnes priemones pritaikyti tiems, kurie priešinasi ir kėsinasi į pareigūnų gyvybę. Tokius pareigūnus reikia ne peikti, o padovanoti. Pas mus įsigalėjo pernelyg didelis gailestingumas atmatoms, išsigimėliams, narkomanams, kurie nemoka mokesčių, o gyvena kaip visuomenės parazitai. Tokių gailėt nereikia. Pagarba policininkams, taip ir toliau kovokit su atmatomis!

Dfg

Dfg portretas
Šaunuoliai pareigūnai, taip ir reikia su tokiais zekais. Visus vatnikus taip daužyt, visus Putino pasekėjus taip reikia daužyt, nes tos kirmėlės per daug jau ledą į paviršių. Marš vatos namo

Pareigunams

Pareigunams portretas
Pazystu gal 4 pareigunus visi dirbantis virs 10 metu. Ir pas visus buvo tragiskos jaunystes : skriaude mokykloje klasiokai. Muse kieme kiemo draugai. Vienas net nekaltybe sugebejo prarast 26 metu. Faktas kad 97 prov pareigunu psichologiskai pazeisti zmones. Nezinau kaip dabar bet stojant i polcijos akademija reikalavimai pazymiams buvo tokie menki kad 2 is ju stojo i policija nes niekur neistojo.

Tomce

Tomce portretas
Kuo daugiau daužyti tuos atsilupelius zekus galejo.Pagarba policijos virukams.

O

O portretas
Ko mokoma kalėjime kalinius,prieš išeinant į laisvę Kodėl jie neįsisąmonina, kad PRIVALO laikytis taisyklių? Juk netgi mažus vaikus galima šio to ošmokyti.

anonimas

anonimas portretas
Paprastai tokius policininkus namie daužo , iš ju tyčiojas , liepia laižyti visur , todėl tarnyboje tokie virsta nežinia kuo ...

7

7 portretas
imam pavizdi is JAV

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Šaunuoliai pareigūnai!

St

St portretas
Stibabas ir liks stribu

Kaunietė

Kaunietė portretas
Dar tokio vaizdo, kad "policininkai" talžytų žmogų lazda savo namuose, neteko matyti...juk žmogus net nesipriešino, žmogžudžiams taip rankų neužlaužia vesdami į automobilį... tikėkimės bus "policininkas" išmestas lauk už savo įgaliojimų viršijimą. Taip net banditų laikais su žmonėmis nesielgia, už nieką - avarinės dujos!

super

super portretas
pagarba policijai, grūst atmatas atgal į kalėjimą

Kas

Kas portretas
Leido filmuoti?

:)))

:))) portretas
Ai ai ai,kokie "blogi" tie policininkai,-vargšai zekiukai ,tokie,balti,švelnūs ir pūkuoti,buvo susirinkę kaip kokie estetai prie vyno taurės pakalbėti apie Gyvenimą,tolimesnius planus kaip jie lyg kokie "timūriiečiai" padės žmonijai(atsikratyti turtu,ko gero(axaxaxa),o čia tik...pyst...lyg burtininko lazdelei mostelėjus...išdygsta "blogiukai" policininkiukai.Ir iškar sudaužo it kokius alyvinius obuoliukus kriminalinio pasaulio nuopisėles...Šiaip sau,dėl "sportinio intereso"Disidentė ruskelė bobelė net spėja su savo "muiline" 2 megapikseliukų viską užfiksuoti...Oho,kokie "įrodymai",tikra "bomba" Imuniteto tarnybai...Tik neaišku kodėl ta pati koloborantiška mankurtė seniukė ruskelė ne viską mums,paparastiems mirtingiesiems,pateikia?Kodėl ji "pamiršo" parodyti,kaip balti ir pūkuoti zekiukai nevykdė teisėtų pareigūnų reikalavimų?

Uztenka

Uztenka portretas
Kiek galima provokuoti policijos pareigunus? Gal uzmirsot, kad policininku yra zuvusiu, vykdydant savo pareigas? Karantino metu nesilaiko tvarkos, prisikviecia pasaliniu ir dar apkaltina pareigunus, kad musa. Ka daryti, kai nepaklusta pazeidejas? Gal paglostyti ir gauti nuo tokio peiliu i pasone? Dar bauda reiketu tokiems atsiprasant nukentejusiems israsyti.

to niga

to niga portretas
amerikoj jau but padeti i pavesi tie banditai,ten greit pas juos susitvarko su bandiugom

T

T portretas
Kur jus matėt stryba kad būtų žmogus net vaikai ramiai negai ant kalniuko surogutėm ečiuot tevus baudžią

juk

juk portretas
kaip diena aisku koks uzsienio kontingentas isliukynes i sias tarnybas tai rusai ir lenkai tyciojasi is lietuviu ir vsio /zakonno/?.... vyt visus von i briuseli maskva ar varsava bei stoholma [[[

tam dalbajobui niggai

tam dalbajobui niggai portretas
Amerikoje zekas būtų ne su "bananu" nuo policininko gavęs,o 45 kalibro kulką,gaideli...

Anonimas

Anonimas portretas
sovietmeciu draugovininkais buvom,tai milicininkai nepuldavo dubasint sulaikomu,uzdedavo apyrankes ir i masina nutemdavo,kulturingi buvo

Simas

Simas portretas
Nors Kalmikova ir politine emigrante,taciau jos vaikai apgailetine.Viena dukra narkomane,mire Rusijoje.Apie kita ji nieko nepasakojo,todel nezinau.Pati su nepilnameciu sunumi Ruslanu vos ne vos prasibrove i Lietuva.Net nezinojau,kad subrendes jau ir cia suspejo kalejime pabuvoti.Aisku motinai skauda sirdi,taciau ar kaltas policininkas,kada savo namuose isileidziate grupe neaiskiu jaunuoliu karantino metu.Dabar Kalmikova su plakatu salin fasista stoves aiksteje,kaip stovedavo Raudonoje aiksteje su plakatu salin Putina.Jos nuotraukos pries keleta metu pastoviai figuruodavo rusiskoje ziniasklaidoje.

Nigga

Nigga portretas
Toks šiukšle mentas Amerikoi jau būtų pasodintas pats į vištide už įgaliojimu viršijimą. Nesvarbu ar zekas ar kas negali šiukšles daužyti žmonių jų pačių namuose!

Patriotas

Patriotas portretas
Kokio b"""bio ta ruskė iš Rusijos Lietuvon atsibeldė???Ten prisišiko,tai mano,kad ir Lietuvoj galės dergtis?O pareigūnai-šaunuoliai,kad pastatėt uos zekus į vietą,gaila,kad mažai dar davė,kad skųstis noras nepraėjo...

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Pereigūnai neaprengti šarvuotais rūbais ,apsaugotais nuo peilio . Tad neadekvačiai besielgiantiems , guminė lazda , geras argumentas ir profilaktinė priemonė. O pareigūno veiksmus turi nagrinėti ne korespondentas viešoje diskusijoje, o imuniteto tarnyba ar teismas , jeigu jis nusižengė. Būtų nusikaltėliai spalvoti , tada begalvis ir besaikis rašytojo populizmas pasiektų dangų

sušiktiems "advokatams"

sušiktiems "advokatams" portretas
užstokit,ginkit grįžusius iš zonos "kalėjimų kamščius" ir jie būtinai jums "atsidėkos"-išprievartaus jūsų žmoną ar dukterį,apvogs butą ar automobilį,o jums gatvėje iš nugaros duos su beisbolo byta ir apkraustys kišenes...

Vila

Vila portretas
Kaip ten bebutu (nesakau,kad policijai tenka susidurti su angeleliais), bet toks neadekvatas negali dirbti policijoje. Pirma, reikia labai gerai isvalyti policija nuo tokiu, o tada ir pagarbos siai institucijai bus daugiau. Kai dirba visokie sadistai, nieko gero negali buti. Pasijunta antzmogiais. Bloga nuo tokiu darosi. Kadangi yra filmuota medziaga,manau, jokiu pasiaiskinimu nereikia - viskas akivaizdu. Nusalinti is pareigu su baltu (kaip anksciau sakydavo vilko) bilietu.

SUKRĖSTAS

SUKRĖSTAS portretas
JEI IMINITETO TARNYBA NIEKO NEDARYS TAI ATEIS LAIKAS KAI KOKS NEADEKVATUS ŽMOGUS KOKĮ MENTĄ NEGYVAI UŽPYYZDINS....MATYT VALDŽIA TO NORI...TAM KAD ĮVESTI NEPAPRASTĄJĄ PADĖTĮ..IR KOMENDANTO VALANDĄ..

AJICILOP

AJICILOP portretas
Tik duhus ir sugeba daužyti... O kai atvažiuoja, o ten bandytų šeima daro ką nori, myžti pradėda...

Anonimas

Anonimas portretas
Gal koks senelis pilsudskio kariuomenej tarnavo? Gal liko instinktai?

saunuoliai

saunuoliai portretas
Saunuoliai pareigunai kad pakankamai drasiai elgdamiesi sulaike tuos neprognozuojamo elgesio zmogystas Gal ir pas mus pagaliau bus priimti istatymai kada Policija gales nevarzomai ir pakankamai drasiai panaudoti visas imanomas labai grieztas priemones sulaikant pavojingus neprognozuojamu poelgiu individus Malonu kad policijos pareigunai labai drasiai NUKENKSMINO siuos didziulius sparnus uzsiauginusius erelius Labai malonu ir saugu kad musu ramybe saugo DRASUS policijos pareigunai DIDZIULE PAGARBA SIEM PAREIGUNAM UZ JU DRASA SAUNUOLIAI

Milda

Milda portretas
O kaip su ,, ereliais '' kalbèt?

As galvojau,kad sausio 13 ivykiai

As galvojau,kad sausio 13 ivykiai portretas
O cia pasirodo dabar viskas vyksta.Lietuviai puola

taaaip

taaaip portretas
nusikalteliai daugiau teisiu turi negu policija....ir nieko cia nepadarysi..juk nepuls zurnaliuga policijos uzstoti???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių