Ilgai nepamirš įtariamo žudiko sulaikymo Tryškiuose: buvo bjauriau nei kino filme

  • Teksto dydis:

Telšių rajono Tryškių gyventojams naktis praskriejo lyg kriminaliniame trileryje. Gausios policijos ir „Aro“ pareigūnų pajėgos ieškojo uošvio nužudymu įtariamo ginkluoto vyro. Antradienio rytą Tryškiuose surengta neeilinė sulaikymo operacija, pasakojama LNK reportaže.

Su siaubu apie užpraėjusią naktį pasakoja Tryškių gyventoja. Moteris tikina už sienos girdėjusi net tris šūvius.

„Aidėjo šūviai, viskas aidėjo – baisu buvo“, – sakė kalbinta moteris.

Su šautine žaizda krūtinėje gretimame bute rastas 58-erių vyras. Šūvius paleidęs įtariamasis iškart pasislėpė, tad šoką išgyvenę kaimynai, lengviau atsikvėpė tik antradienio rytą.

„Naktį praleidome kaip ant adatų, be miego, nes įtariamasis pabėgo. Jo ieškojo sutelktos didelės  policijos pajėgos. Bijojome ir į lauką išeiti, nes nežinia, kur jis slepiasi“, – atviravo Tryškių gyventoja. 

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

Anot kaimynės, įtariamasis yra nužudyto vyro žentas.

„Jis – vietinis, tryškietis, nužudytojo dukters sugyventinis. Kartu gyveno, turėjo mažą dukrytę“, – pasakojo kaimynė.

Visą naktį pavojingo ir ginkluoto įtariamojo ieškojusios gausios policijos pajėgos ir „Aro“ kovotojai antradienio rytą įvedė planą „Sulaikymas“. Pareigūnai uždarė visus į gyvenvietę vedančius kelius ir tikrino visus atvykstančius bei išvykstančius asmenis. Neeilinę operaciją Tryškių gyventojai atsimins ilgai.

„Nemalonu buvo. Mūsų gatvelėje daug „Aro“ mašinų važinėjo, kol sulaikė. Buvo gal bjauriau nei kino filme“, – komentavo vietos gyventoja.

„Baisu buvo, visur lakstė policija. Kiek gyvenu Tryškiuose, to dar nebuvo. Nušauti žmogų – žiauru, baisu išeiti ir į gatvę“, – sakė tryškietė.

Nemalonu buvo. Mūsų gatvelėje daug „Aro“ mašinų važinėjo, kol sulaikė. Buvo gal bjauriau nei kino filme.

„Vakar apie 10 val. pačiame Tryškių miestelyje į mūsų pareigūnus kreipėsi vieno namo gyventojai, kurie pranešė, kad pas juos galimai slepiasi įtariamasis“, – informavo Šiaulių ir Telšių apskričių policijos viršininkas Ramūnas Sarapas. 

Nužudymu įtariamą vyrą „Aro“ pareigūnai rado šiame name. Anot vietinių, čia jis negyveno, turbūt tik slėpėsi.

„Nežinau, kaip jis čia atsibastė, jis čia negyveno“, – sakė Tryškių gyventojas.

Stop kadras.

Anot vietinių, nužudymu įtariamas vyras mėgdavo išgerti, o apsvaigęs nuo alkoholio dažnai prisidirbdavo.

„Su žmona nuolat mušdavosi, bardavosi. Kai tik „čerką“ išgerdavo, užsiplieksdavo. Baisi pavydus buvo“, – pasakojo užkalbintas vyras.

Galimai apsvaigęs jis įvykdė ir nusikaltimą. Po intensyvios paieškų nakties pareigūnai antradienio rytą vyrą sulaikė girtą.

„Įtariamasis nesipriešino. Šalia jo buvo rastas neteisėtai laikomas šaunamasis ginklas. Įtariamajam nustatytas 1,82 promilių girtumas“, – konstatavo R. Sarapas.

Kodėl vyras šovė į savo uošvį, kol kas neaišku. Vyksta ikiteisminis tyrimas. 45-erių Tryškių gyventojas policijai gerai žinomas – vyras jau keturis kartus teistas už smurtą.  

BNS duomenimis, prokuratūra prašo teismo trims mėnesiams suimti įtariamąjį nužudymu. Prokuratūros prašymas teisme buvo nagrinėjamas šiandien nuotoliniu būdu. 46 metų vyrui pareikšti įtarimai dėl nužudymo bei neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu. Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas nužudė kitą žmogų, baudžiamas laisvės atėmimu nuo septynerių iki penkiolikos metų. Už neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Seklys

Seklys portretas
Visa nakti,visa nakti ieskojo-koks pasiaukojantis profesionalus darbas.Jei bobute nebutu pirstu parodziusi,tai dar ir siandien ieskotu.Slove policijai!!

...

... portretas
Labai keista kad visa nakti nerado,reikejo per fb paskelbti ir tuoj draugeliai butu pridavę

Išgąsdino

Išgąsdino portretas
Kaimo rinkėjus
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių