Žiauriai sumuštos mergytės būklė – vis dar sunki, motina ir jos draugas kaltę neigia

Teisėsaugos pareigūnai antradienį pareiškė įtarimus sunkiai sužalotos dvejų metų mergaitės mamai ir jos draugui, įtariamieji toliau laikomi uždaryti areštinėje. Anot medikų, dvimetės būklė išlieka sunki.

Kaip pranešė prokuratūra, įtariamųjų apklausa baigta vėlų antradienio vakarą, įtariamieji savo kaltę neigia.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras trečiadienį kreipsis į Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų ikiteisminio tyrimo teisėją dėl kardomosios priemonės paskyrimo abiem įtariamiesiems.

Mažametės mamai bus prašoma suėmimo vienam mėnesiui, jos draugui – dviem mėnesiams. Posėdis dėl kardomųjų priemonių skyrimo vyks nuotoliniu būdu.

LNK reportažas:

Šiuo metu tiriamos visos galimos įvykio versijos, atliekami ikiteisminio tyrimo procesiniai veiksmai.

Mergytės būklė – vis dar sunki

Trečiadienio rytą vaikų gydytojas, Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas prof. dr. Rimantas Kėvalas portalui kauno.diena.lt teigė, kad mažosios pacientės būklė išlieka sunki.

„Mergytės būklė – sunki, bet stabili. Kol kas pajungta ant gyvybę palaikančių aparatų, kvėpavimo funkciją palaiko dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas“, – sakė medikas.

Rimantas Kėvalas/Vilmanto Raupelio nuotr.

Baudžiamasis kodeksas tam, kas sunkiai sužalojo ar susargdino mažametį, numato laisvės atėmimą nuo dvejų iki dvylikos metų.

Kaip skelbta, policija Raseiniuose dėl dvejų metų mergaitės galimo sunkaus sveikatos sutrikdymo pirmadienį sulaikė jos 19-metę mamą ir šios 22 metų draugą. Policija anksčiau nebuvo negavusi pranešimų apie smurtą. Abu anksčiau nėra teisti.

Daugybiniai sužalojimai

2020 metais gimusi Raseinių gyventoja į ligoninę buvo paguldyta sekmadienį. Kaip skelbė policija, ji į gydymo įstaigą atvežta be sąmonės. Kaip nurodė R. Gelžinytė, mergaitė į ligoninę buvo paguldyta dėl pilvo traumos, tačiau vėliau buvo nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai.

Iš pradžių mergaitė iš buto be sąmonės buvo pristatyta į Raseinių ligoninę, tačiau vėliau pervežta ir paguldyta į Kauno klinikas, Reanimacijos skyrių.

„Galime patvirtinti, kad mergaitė šiuo metu gydoma pas mus, tačiau dėl vykstančio ikiteisminio tyrimo ir nesant tėvų sutikimo daugiau informacijos negalime suteikti“, – BNS antradienį sakė Kauno klinikų atstovė Karolina Račkauskienė.

Kaip pirmadienį portalui kauno.diena.lt teigė prof. dr. R. Kėvalas, tokio atvejo medikai jau seniai neturėjo.

Sesutė perduota tėvui

Šiaulių apygardos prokuratūra pranešė, kad nukentėjusiosios mažametės sesuo dvynė yra Vaiko teisių apsaugos specialistų globoje. LNK žinios antradienio vakarą patikslino, kad dvynė sesuo perduota tėvui.

Kaip portalas kauno.diena.lt jau rašė, kad šis savaitgalio įvykis sukrėtė vaiko teisių gynėjus.

„Informacija perduota ir vaiko teisių apsaugos specialistams išsiaiškinti šio įvykio aplinkybes, telkiamos visos pajėgos“, – per spaudos konferenciją Šiauliuose sakė R. Gelžinytė.

Pasak jos, vaiko sužalojimas galėjo įvykti namuose, artimųjų rate.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tyrimui vadovauja, jį koordinuoja ir organizuoja Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyrius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Apie tokią „Audrą“ šičia

Apie tokią „Audrą“ šičia portretas
Va šita tai tikra padla. Net teismai klysta ir nekaltus žmones pasodina, o šita padla „Audra“ jau visas kaltes žino ir visus nuteisė.

NARKOTIKAI

NARKOTIKAI portretas
IR TIK APSIDAUZE GALEJO TAIP PASIELGTI!!!!URODAI!!!

Audra

Audra portretas
Vargses Mergaitės "Motina" GRETA OPULSKYTE. PADLA TIKRA!!!
VISI KOMENTARAI 39
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių