Sunkiai suvokiama tragedija: senolė bendraamžę kaimynę pasmaugė dėl žoliapjovės triukšmo

Grįžti į straipsnį

Matyt,

Matyt, portretas
valdzios laukia,kol prasides Linco teismai ir kukluksklanas. Tada jau "imsis priemoniu" pries "penktaja kolona"... Nes jei ka ir daro,tai tik jaunoms seimoms,kuriu vaikuciai verkia dygstant dantukams. O kiti triuksmautojai,tersejai,zemiu ir paezeriu grobikai - niekam nerupi.

LAPE SIAURINE,tam jojo

LAPE SIAURINE,tam jojo portretas
is visu komentatoriu,tai JOJO,plojau stovedama,o zviegiu iki dabar

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia gerbti kaimynų ramybę būkite supratingi ir už jautūs .Ypač nuo triukšmo kenčia pagyvene žmonės butuose arba soduose galima sutarti gal žoliapjovės triukšmo.Ar pasako ką nors kas nepatinka pradeda tyčia keršyti. Čia policijos drabuotojai turi naktinius triukšmadarius. Yra tokių žmonių nuomonė sako mano namai tvirtovė .Mylėkime savo namus , kad nelydėtų prakeismai .

tai

tai portretas
turbut suvalkiete jei ne zemate?'''

nekenčiu triiukšmadarių

nekenčiu triiukšmadarių portretas
Bet ir įstatymai dėl triukšmo yra absurdiški, dėl to ir nebijo nei tie pacanai, nei trimeristai triukšmauti. Teko susidurti, kai kaimynai leido bumčikus nuo ankstaus ryto iki kada jiems norėjosi, ir taip kasdien. Tyrėjas liepia tartis, sako, yra leistinos valandos, suprask, sėdėk ir kentėk. Kaip galima tartis su chamais ir parazitais? Normaliam žmogui jei pasakai, kad jo keliamas triukšmas trukdo, tai jis sureaguoja, o chamai dar labiau "užsikuria" ir tada jūra iki kelių. Manau, šioje istorijijoje lemiamą vaidmenį suvaidino močiutės vartojami vaistai, tačiau galima suprasti tikrai, koks gyvenimas, kai savuose namuose negali ilsėtis. Manau, kad reikėtų griežtinti įstatymus dėl triukšmo, tai ir dėl automobilių turėtų galioti, kaip kitose šalyse. Kai paleidžia po langais variklį ir nueina cepelinų valgyti, o kažkas turi klausytis arba dusintis su užvertais langais.

tai

tai portretas
dekokim dulkei, kad dabar po jo pertvarkos seimos gydytojai jau negali israsyti seniems raminanciu vaistu, o siuncia pas psichologus, o ten eiles jaunimo, reikia laukti 3-4 menesius. Dar daugiau padauges tokiu atveju, nes zmoniu nervai jau visai issib aige, ypac dabar su tokiu valdziazmogiu engimu ir karantinais bei nesibaigianciais skiepinimais nuodu dozemis

Benas

Benas portretas
Buvau Sventojoje-is vienos puses,,bumcikas,,iki24 val,o nalty motociklai ir auto centrineje gatveje bando ,,pramusti,,garso barjiera-ir tie patys,ir kas nakty. Mentu yra Lietuvoje?

Anonimas

Anonimas portretas
soduose nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio popietu nuo zoliapioviu triuksmo tikrai nera kur detis ir zolias pjauna iki 23 v kaip isproteje atrodo kad ta zole yra tokia blogybe kad tuctuojau reikia pulti ir skusti o kaip gyvenom be zoliapioviu ir niekas nuo to nenumire ir nesusirgo -- tai toks yra savaitgaliu poilsis dideliam triuksme gamtoje

Vidmantas

Vidmantas portretas
Jau seniai kaime nebe atgaiva, o gyvenimas kolchozo mechaninėse dirbtuvėse. Nuo ryto iki vėlaus vakaro žoliapjovės, trimeriai, baikeriai, o vakarais dar ir bumčikai. Bet ką gali išvesti iš proto. Baisiausia būna pavasarį per patį paukščių giedojimą. Debilams (kitokio žodžio nerandu), trimerio triukšmas mielesnis už lakštingalos giesmę. Jei valdžia priemonių nesiims aukų bus daugiau.

ona

ona portretas
Kaimynų palikti du šunys bute kaukia ir loja nuolatos,tuštinasi dažnai balkone ir negali ma atidaryti langų dėl kvapo ir stambių musių.Policija buvo,bet patikrinti nebeina.

tai

tai portretas
o man lengvai suvokiama

Tas pats

Tas pats portretas
Panevezys. Vakar,po 24 val,tarp "bolidu" riaumojimo - saliutas! Kokia proga,kam,kodel tokiu laiku,kas nuo to pasikeite,apart kaukianciu masinu signalizaciju,skalijanciu sunu,drebanciu langu!?? Ar senoliai su dyzeliukais pasatais ir sia tarsa apmokes!? Cia nebe valstybe,o viesa isviete,kur visi pritupia,bet nera vandens po to nuplauti... :-\

jojo

jojo portretas
kai uzkuriu savo tarybini dulkiu siurbli,,elektrosila,,tai is priesingo namo zmones atbega ziuret kas cia darosi

Vatnykas

Vatnykas portretas
Pabandyk patriukšmauti Švedijoj, tuoj ženkliai patuštės piniginė. O čia gi liandzbirbynas, ko iš jų norėti....

Anonimas

Anonimas portretas
Kai kaimynas nuo pat ryto pradeda leisti bumčiką, norisi padaryti tą patį. Triukšmas yra labai blogai. Tą žino visi, išskyrus lietuvius.

Baba

Baba portretas
Kaip 78m bobute ilipo pro langa ...cia kazkas netaip

LAPE SIAURINE

LAPE SIAURINE portretas
tai ar buvo ta zoliapjove,ar tikrai jinai priezastis,moteris vartojo vaistus,galbut daznai keiciamus ir galejo jai jau ir ausyse zvimbti nuo ryto iki vakaro,o ji isitykino ,kad triuksmas is kaimynes kiemo,juk turi artymuju,bet niekas nepriziurejo

...

... portretas
Einu pasikursiu žoliapjovę. Vakar kaimynai iki 3 val nakties baliavojo ir muziką leido. Pagal komentatorių logiką turėjau juos pasmaugt, bet manau kad geresnė bausmė alkašams neleisti išsimiegot. Tegul skaudina galvas nuo žoliapjovės garso.

Anonimas

Anonimas portretas
Ne tokios jos jau čia ir senolės,juk tokio amžiaus ir seime sėdejo....Matomai bjauraus charakterio buvo abi,juk galėjo prisitaikyt viena prie kitos,o ne erzinti viena kitą.Žudikė privalo būti nubausta.

Bad

Bad portretas
Nesu nusenusi ir turiu 3 sodus ir į kurį benuvažiuotum tik zirzinimą tegirdi tikrai ramybės nebėra

Geras kaimynas - ramus kaimynas

Geras kaimynas - ramus kaimynas portretas
Visi kurie kelia triukšmą ir neleidžia kaimynams ramiai gyventi yra tikri parazitai.

sunki senatvė valdingiems žmogeliams

sunki senatvė valdingiems žmogeliams portretas
jėgos senka ,valdyt nesiseka. Mano mama nekenčia visų , o ypač tų ,kuriuos šokdino visą gyvenimą

Nejuokinkit

Nejuokinkit portretas
Dėl gydytojų aplaidumo. Juos baigia išnaikinti dulkys, ypač rajonuose. O kur bobutės artimieji?

Tetai

Tetai portretas
Teta... o pietu pertrauka tarp 14 ir 15 val kurioj konvencijoj numatyta? Briuselio ar LT laiku? Ar tavo vaikai pietu tokiu laiku miega? siaip tokiu laiku normalus zmones darbe ir ju nejaudina 13 ar 14 val zole pjauna ;D

ČIA NE TA ŽOLIAPJOVE, KIEK SUGYVENTINIS

ČIA NE TA ŽOLIAPJOVE, KIEK SUGYVENTINIS portretas
ŠIRDĮ SUDAUZE,TODEL IR PASMAUGE. MEILE IR SENATVEJE GYVENTI NEDUODA. DAR IR KAIP.

Teta

Teta portretas
Normalioj visuomenėj žole pjauna tarp 11-14val.ir nuo 15iki 18 val.Lietuva dar ne EU? ? ?

visu laukia senatve

visu laukia senatve portretas
oi ne nuostabu.. ties 75 metu riba atsiranda neapykanta vaikams, kaimynams ir visai zmonijai.. is patirties... tevukai virs 80.. ko tik negirdziu... visi skoloj visi kalti... senatvinis marazmas.. nieko nepadarysi.. ir klausyt kantrybes ner, ir supranti kad jie nekalti.. jiems taip atrodo.. visi busim anksciau ar veliau panasus ;D

kaip aš ją suprantu

kaip aš ją suprantu portretas
Mano kaimynas irgi šienauja trimeriu su gatvės apšvietimu. Taip norisi paimt susuktą laikraštuką ir traukt per sprandą.

Lina

Lina portretas
Musų name jau 10 metu vaikinas nuo 24 val paleidzia bumčikus ant viso garso ir prašymai ir pokalbiai nepadeda.Tikrai kitą kartą kantrybe gali baigtis kai reikia keltis 6 val ryto o užmiegi apie 2 val nakties kai jau išsikankini.Policija nevisada važiuoja sako tartis reikia su juo.

Normalioks

Normalioks portretas
Kas cia sunkiai suvokiama,reikejo netriuksmauti.Butu gyva.

Taigi

Taigi portretas
pamažino vaistukų dozę močiutei...senukai priklausomi.

I

I portretas
O ka daryti kai benkartai virš galvos laksto nuo 7val iki 24val, nes išgama jauna boba užsiveisęs bet nevaldo savo benkartų, tyčia skatina triukšmauti, pas normalius žmonės vaikai žaidžia bet nelaksto po butą, o ta išgama su benkartais gadina gyvenimą.

Panevezieciams

Panevezieciams portretas
siulyciau kurti kokia grupe snukiaknygej,ar ka,kur reiketu viesinti triuksmadariu automobiliu ir mocu numerius,nuotraukas,garso irasus ir pan. Kitaip tarnybu nepazadinti ir tvarkos nebus. Netikiu,kad centro gyventojai ju nemato ir negirdi. Laikas veikti!

Anonimas

Anonimas portretas
S A U N U O L E. Zudyti visus tuos isgamas kurie kas vakara birbina tas zoliapjoves. Tai rodo kad pi.de.ra.si.nej lietuvoj didziulis bardakas, betvarke ir totalus idiotizmas. Ar ilgai kentesit?

Patyręs

Patyręs portretas
Davedė ...

suvokiama

suvokiama portretas
Dar pora dozių skiepų suleis nuo bezdžionių, nuo karūnos ir visai seniai išprotės. Aiškiai parašyta , kad tie skiepai paveikia smegeninę.

Atvezkite ja

Atvezkite ja portretas
i Panevezi! Gal ketvirtus metus,kasnakt be iseiginiu siautejancius,naktinius "lenktynininkus" patvarkys!? O tai tarnybos - minksta3,14mpes... :-(
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių