Quantcast

Girti vyrai griebėsi peilių: 30-metei grasino sugyventinis, 80-metę sužalojo sūnus

Šventinis kvaitulys kai kuriems vyrams nepraėjo prasidėjus naujai darbo savaitei. Antradienį vakare ir trečiadienio naktį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato policininkai du kartus tramdė peiliais besišvaisčiusius girtus vyrus.

Naktį į trečiadienį, prieš 3 val., uostamiesčio pareigūnai skubėjo į Žaliąjį slėnį – naujų namų kvartalą šalia Klaipėdos. Pagalbos prašė 30-metė moteris, ji tikino, kad girtas ir agresyviai nusiteikęs sugyventinis grasina peiliu.

Netrukus policininkai atskubėjo į įvykio vietą, rado išdaužtą langą ir gerokai įkaušusį 32 metų vyrą. Ten pat pareigūnai paprašė įtariamąjį papūsti į alkoholio matuoklį. Prietaisas parodė 2,43 prom.

Laikydamiesi būtinų procedūrų policininkai patikrino sulaikyto vyro kišenes ir rado jose kanapių. Panašu, kad šios svaigiosios medžiagos buvo įsigytos savo reikmėms, tai buvo popieriaus lankstinukas bei plastikinis maišelis su nedideliu kiekiu kvaišalų.

Nakties nuotykis vyrui baigėsi areštinėje.

Trečiadienį po pietų jo laukė apklausa Klaipėdos rajono policijos komisariate Gargžduose. Įtariamasis pareiškė, kad norės joje dalyvauti su advokatu.

Vyrui gresia baudžiamoji atsakomybė už disponavimą narkotinėmis medžiagomis bei grasinimą nužudyti ar sužeisti žmogų.

Kitas panašus įvykis atsitiko Skuodo rajone, Lenkimuose.

Antradienį, apie 19 val., policijos ir medikų pagalbos prireikė 80-metei moteriai.

Greitosios medicinos pagalbos ekipažą ji pasitiko rodydama krauju srūvantį nykštį. Jai įpjovė visiškai girtas sūnus. 50-metis vyras namuose švaistėsi peiliu. Moteris buvo nuvežta į ligoninę, suteikus būtinąją pagalbą ji grįžo namo.

Įtariamajam alkoholio matuokliu nustatytas sunkus apsvaigimo laipsnis (3 prom.).

Policininkai išsivežė šį žmogų į komisariato areštinę.

Vis dar neaišku, kodėl šventėms iš užsienio grįžęs sūnus pakėlė peilį prieš savo mamą. Akivaizdu, kad viena pagrindinių priežasčių – pernelyg gausiai ir ilgai vartojami alkoholiniai gėrimai.

Šis asmuo bus baudžiamas už smurtą artimoje aplinkoje.


Šiame straipsnyje: švaistėsi peiliaisgirti vyraigrasino peiliusužalojo peiliupagalba moterimssmurtas prieš moteris

NAUJAUSI KOMENTARAI

Įvykių stebėtoja

Įvykių  stebėtoja portretas
Tradicinės tarybiškos šeimos. Tradiciniai neiškrypę vyrai. Sveiki , vadinas , vyrai .Peilis ir degtinė jiems tinka .Svarbu, kad ne gėjai.

aga

aga portretas
Prieš kelias dienas Klaipedos straipsnio antraštė: Bute Klaipėdoje peiliu sužalotas vyras. Šio straipsnio antraštė: Girti vyrai griebėsi peilių: 30-metei grasino sugyventinis, 80-metę sužalojo sūnus. Kuo šios antraštes skiriasi? Tai kad kada vyras švaistosi peiliu tai apie tai garsiai trimituojama, kada moteris ta daro, žiniasklaida nutyli kad moteris švaistosi peiliu, tiesiog bute sužalotas vyras. Kodėl taip skirtingai faktu veikėjai parodomi? Gali tik žmogaus teisiu atstovės ytės atsakyti.

o

o portretas
matomai nuo marmalo ir snapso kokteilio su galva negerai velniai uzvalde sielas ?===
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių