Skandalas Telšių rajone – auklė smurtavo prieš vienerių metų vaiką

  • Teksto dydis:

Telšių apylinkės prokuratūra teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 52 metų Telšių rajone gyvenanti moteris kaltinama fizinio skausmo sukėlimu mažamečiui.

Kaip ketvirtadienį pranešė prokuratūra, balandžio 22 dieną policija gavo pranešimą, kad telšiškių poros namuose jų vienerių metų sūnų prižiūrinti auklė sukėlė jam fizinį skausmą. Iš mažamečio tėvų pareigūnams pateiktos medžiagos matyti, jog auklė tris kartus trenkia berniuką į vaikišką lovą.

Prokuratūra teigia, jog remiantis specialistų išvadomis po mažamečio apžiūros kūno sužalojimų ar kitų pakitimų nebuvo nustatyta, tačiau išlieka tikimybė, kad sveikatos sutrikimai gali pasireikšti ateityje.

Byloje teisminio nagrinėjimo metu bus teikiamas mažamečio tėvų civilinis ieškinys turtinei ir neturtinei žalai atlyginti, kaltinamajai taip pat gali tekti atlyginti daugiau nei 400 eurų sumos Šiaulių teritorinės ligonių kasos civilinį ieškinį.

Auklė savo kaltę pripažino iš dalies, ji raštiškai pasižadėjo neišvykti iš šalies.

Baudžiamasis kodeksas už fizinio skausmo sukėlimą mažamečiui numato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

Ikiteisminį tyrimą atliko Telšių apskrities pareigūnai, tyrimui vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūra.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ja pacia

Ja pacia portretas
Patrankyti bejegius vaikus skriausti ziauru

Tam As :

Tam As : portretas
Paskaityk,ka parasei! Kuo pats skiriesi nuo jos!? NIEKUO!

As

As portretas
Apie šitą mažyli buvo rodoma per tv ir buvo paviešintas video kaip auklė smurtavo prieš mažyli .... Tokiai zarazai kojas išsukjnėr..ja patrankyti kaip ta mažyli trankė...kas nematete galite pasižiūrėti sroves yraša...
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių