Siaubas Vilkyškiuose: namuose rasta užmušta moteris, įtariamasis žuvo atsitrenkęs į pakelės medį

Grįžti į straipsnį

ytariu vakcyna suveike...

ytariu vakcyna suveike... portretas
paveluotai.... moteryte pasirase aferistiska sutarti su elektrikais abonementizatoriais ir be muziko zinios eme seimos lesas pervedinet i privaloma privatu pensijini fonda.... nu muzikuj vakcyna is pasalu piso i paskutine smegeni ir tas puole gesint busimos geroves lesu svaistymo operacijos vykdytoja.... nekaltas jis ka patikejo LTV propaganda ir lanzbergiu jog rusu agentu gali but puse gyvenimo nausedu gerovei atidavusi jo gyvenimo drauge...

Socialinė darbuotoja

Socialinė darbuotoja portretas
Dar spėju, kad abu buvo skiepų priešai, pilstuko draugai, šeimos maršų aktyvistai .Tradicinė šeima ???

Chi chi chi

Chi chi chi portretas
Anonimas-Putino zzzasrancas išlindo su savo grasinimais

Bent jau

Bent jau portretas
uzbaige garbingai,o ne kaip CMO.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Pakomentuočiau šį įvykį, bet neturiu tam duomenų. Apskritai, tai vyrai turėtu labiau valdytis, nes, kad ir provokuojami ar kitaip vedami iš kantrybės, tačiau visada turėtu atsiminti, jog yra stabdžiai savo keršto fantazijose. Taip buvo ir man- gyvenau su gyvuliu baltai dažyta galva, atrodė kad žmogus, o kai pasirodė kad ne, tai įsivaizdavau, kad tai dvikojis skeltanagis ir viskas stojo savo vieton, kadangi su gyvuliais aš nekariauju. Dabar laimingas tuo įsivaizdavimu ir išmintingu sprendimu. Moterims irgi patariu taip pat elgtis, jei pasitaikė likimas sumesti škurlius su vyriškos giminės gyvuliu- laikyti ji šūdo krūva, o su šūdu juk nepradėsi imtynių, suprask, ristynių.

Anonimas

Anonimas portretas
Cia tiktai nekalti vaiku zaidimai. Vot musu Nuoseda, Landzbergiai ir pi.de.ra.si.ne valdzia nori zudyti lietuviu tauta masiskai. Jie nori mus itraukti i kara pries Rusija. Cia musu tikrieji zudikai. Siaubas jau ne uz kalnu.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Taip, vyras užmušė moterį, kaltas Nausėda! Kaltinkite morganas, dobrowwwolskas, navickienes, skaistes, piš, armonaites ir t.t.

tevas

tevas portretas
cia geroves lietuva,,,,nauseda,,sunsnuki ,,,atsakyk.

Ir kur

Ir kur portretas
cia siaubas!? Siaubas - tai karas! O jo mums vis dar reikalauja Grybauskaite! Per 10 metu nespejo sukelti,tai gal dar dabar kaip nors!?

Joo

Joo portretas
Prie lanzbyyrgių režimo tai normalus reiškinys. nes generalinis lanzbyyrgis yra pareiškęs jog žmonių žemėje yra per daug.

aaa

aaa portretas
Ar žurnalistai skaito ka raso? Pavadinimas nelogiškas?

Galerijos

Daugiau straipsnių