Ryškėja nauja tendencija – vis dažniau pareigūnus puola blaivūs asmenys

Grįžti į straipsnį

to ;;;

to ;;;  portretas
Kažkas su maumenėliu negerai? Ar netyčia palatoje pasigavai nemokama internetą? :) :)

;;;

;;; portretas
nebuvo ir nebus niekada jokios pagarbos gaidziam,s mentams, policija tai yra nusikalstamas susivienijimas, daro nusikaltimus - paskui patys "tiria" savo pačių nusikaltimus ir aišku nieko neranda, jokių pažeidimų nenustato, o policijos imuniteto tarnybos pagrindinis tikslas - apginti nusižengusius ir nusikaltusius pareigūnus (t.y. gaidzius pi.ede.rastus).. tokia mūsų nuomonė apie gaidzius pe.d.i.kus mentus

Anonimas

Anonimas portretas
Dabartinis "pareigūnas", vietoj griebdamasis ginklo, verčiau klykia. Jo porininką daužo ir skerdžia, o jis tik klykia.

Anonimas

Anonimas portretas
MAN TAS ŽODIS PAREIGŪNAS.KAŽKOKS KEISTAS SUSIŠAUKIA SU ŽODŽIU PIRDŪNAS..O KODĖL NEGALIMA RAŠYTI POLICININKAS....?????

Anonimas

Anonimas portretas
Kad režimo policijai jau tiek suzverejo jog ir blaiviems kantrybė baigiasi...

Kai tave musa pvz bananais

Kai tave musa pvz bananais portretas
Kai tave musa pvz bananais ar net pasiraitoje uniformas kumsciais, tai kur cia nesiprisinsi, o raporte bus uzpuole pareiguna, megino nukasti pvz maza pirsteli, del ko jis luzo. Jau jie tai tokie bejegiai su tom uniformom, kad net baltus biletus turi, uzmus rodydami paauklejimo metodus, rodydami savo isprusima ir proto galias mojuodami kumsciais ir bananais, ir kadangi jie visi su baltu bilietu, tai nieko tiems uniformuotiems banditams, su potencialia zmogzudzio balta kortele, nieko nebus, o dar apkaltinsd kaip visada zmogu kuri jei ne i ligonine oo to isveza, tai i morga, Ir jie kaip visada teisus, nelati avineliai. Nesakau kad vsii tokie. Bet per tuos, kurie net dangsto savo bendarzygius, kuruvino manduro nesiotojus, vis tiek del manes policija turi negera varda. Lasas medaus ir deguto statine sugadina. Yra daug tikrai geru pareigunu, bet yra ir dvasios ubagu, kurie kaip taisykle islenda sausi net nuzude vargasa zmogu bedauzydami,

O nepagalvojote,

O nepagalvojote, portretas
kad tai BUTENT PAREIGUNAI vis dazniau vercia gintis nuo neteisetu ju veiksmu!?? Salia temos,bet rasoma,kad ateme teises panelei uz irasa tiktoke,kur ji virsija greiti! Nuo kada tiktokas radaras!? Isivaizduokite,kokius neteisetus dalykus vykdo Lietuvos valstybines strukturos! Tai argi galima nuo to nesiginti!?

Teisingai,

Teisingai, portretas
komentarai rašo, kad policija uoliai tarnauja lukošiankiniam režimui, kaip gali žmonės ją gerbti jei žmones gaudo po parkus ir bauduoja dėl kaukės ir šiaip iš pasalu gaudo, kad tik kaip bauda išrašyti už menkiausią nieką, kur teismų korupcija, kad po 8m vilkiną bylas, pav.amž.Didžiunaitės byla. Ir dar daug pv. t t.

Lauris .R

Lauris .R  portretas
Taip Anonime jiems atėjo šuns galas

Lauris .R

Lauris .R portretas
Jiems tik kauliukų be truksta

Akivaizdus pavyzdys

Akivaizdus pavyzdys portretas
Kaip mentai provokavo muštynes užpuolę niekuo dėtą Selą. O po to dar ir apšmeižė.

Anonimas

Anonimas portretas
Dauzykit tuos landzbergio fasistinio rezimo sarginius sunis be gailescio. Jie zmones dauzo su pasimegavimu ir dziaugsmu. Stribams sunio galas.

Lauris .R

Lauris .R portretas
Jie gali tave sudaužyti ir nebus administracinė atsakomybė ir dar tau jie gali grasinti irgi nebus jiems administracinės atsakomybės.jei tu jiems pagrasini iškart administracinė atsakomybė yra kur teisybė slėpėsi ?

Lauris .R

Lauris .R portretas
Kokie. Jie pareigūnai jie klaunai ir bailiai kaip jie žmonėms grasina ? Ir mes turime turėti teisingumą Lietuvoje ir nepasiduoti kovoti už teisybę

Auka

Auka portretas
Atminkit,kad žmogus privalo gintis,bet gyvenime viskas kitaip.Tavę daužo,spardo ir tu neturi teisės gintis.Nes bus traktuojama kaip pasipriešinimas.Už tai žmonės bano gintis.Pakui kaleimas,nes nukentėjo smurtautojas.Jei nukentės auką,prieš kuria buvo naudojimas smurtas,tai nieko.

senis

senis portretas
na matomai kažkas negerai su pareigūnais.

Blaivūs?

Blaivūs? portretas
Aa! tai matyt Morganos Danielės narkomanai.

Matas

Matas portretas
Pažiurėkit kokie pareigūnai šiais laikais gėda svere po 50 kg kojos triptelėjimo bijo. Ankščiau vyrai tvirti atvažiuodavo tai ir bijodavo ir gerbdavo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių