Rokiškio rajone – kratos: aptiktas didelis kiekis narkotikų

  • Teksto dydis:

Per kratas asmens sodyboje Rokiškio rajone pareigūnai aptiko psichotropinių medžiagų, joms gaminti skirtą įrangą.

Kaip pranešė policija, tyrimas pradėtas gavus informacijos, kad Rokiškio rajono gyventojas L. P. galimai platina narkotines ar psichotropines medžiagas.

Tyrimo metu, atliekant kratas Rokiškio rajone esančioje sodyboje ir jos teritorijoje esančiuose pastatuose, rastos įrengtos patalpos su specialiai sumontuota įranga, skirta galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų auginimui.

Kratos metu rastas ir paimtas didelis kiekis, kaip įtariama, kokaino, kanapių ar antžeminių jų dalių. Taip pat rasta ir paimta galimai psichoaktyvių haliucinogeninių grybų.

Atliekant kratas buvo pasitelktos gausios policijos pareigūnų pajėgos, Panevėžio kriminalinės policijos kinologai su šunimis.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl galimo disponavimo dideliu kiekiu narkotinių ar psichotropinių medžiagų, turint tikslą jas platinti ir be tikslo jas platinti, taip pat dėl įrenginių tokioms medžiagoms gaminti gaminimo ir laikymo.

Už sunkiausią iš šių nusikaltimų – kvaišalų laikymą siekiant juos platinti – Baudžiamasis kodeksas numato griežčiausią dešimties metų laisvės atėmimo bausmę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Užuojauta \\\\\.../////

Užuojauta  \\\\\...///// portretas
Ką šuniukai dirbs,kai armonautė-kosmonautė legalizuos?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių