Raseinių rajone narkotikus platinę ir juos įsigiję asmenys sulaukė bausmės

 • Teksto dydis:

Teismas Raseinių rajone narkotikus platinusius asmenis nubaudė laisvės apribojimu ir bauda – tokios bausmės jie sulaukė po policijos atlikto tyrimo.

Kaip skelbia Šiaulių policija, siekdami kvaišalų tiekėjus patraukti baudžiamojon atsakomybėn, pernai rugsėjį Raseinių rajono policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir pradėjo kriminalinės žvalgybos veiksmus.

Į tyrėjų akiratį pateko iš Raseinių rajono kilęs, o šiuo metu Kaune gyvenantis 36 metų vyras, kuris narkotikus platino ne tik dabartinėje savo gyvenamojoje vietoje, tačiau pasirūpino, bet ir Raseinių jaunimui.

Lapkričio pradžioje pareigūnai surengė jo sulaikymo operaciją. Po kauniečio sandėrio su kvaišalų pirkėju prie pastarojo darbovietės Raseinių rajone, Andrušaičių kaime, jo spintelėje pareigūnai rado kuprinę, kurioje buvo narkotinių medžiagų – apie 20 gramų marihuanos bei apie 30 gramų amfetamino.

36 metų pirkėjas dviem paroms buvo sulaikytas ir atsidūrė areštinėje. Vyras pripažino, kad kanapes jis pirko sau, kadangi šiuos kvaišalus pats rūko, o amfetaminą pirko tą padaryti prašiusiam savo bendradarbiui. Tad raseiniškis tapo ne tik kvaišalų pirkėju, bet ir platintoju, nes narkotikus pirko ne tik sau, bet ir kitam asmeniui.

Kitą dieną buvo planuojamas narkotinių medžiagų tiekėjo sulaikymas, nes pareigūnai suprato, kad, kai iš areštinės bus paleistas kvaišalų pirkėjas, jis visus informuos apie savo sulaikymą ir bus pradėti naikinti įrodymai, atsikratoma narkotinių medžiagų.

Kauniečio vairuojamas automobilis buvo sustabdytas Raseinių rajone, Kalnujų kaime.

Per asmens apžiūrą pareigūnai pas jį narkotinių medžiagų rado nedaug – vieną lankstinuką su amfetaminu, tačiau aptiko 2350 eurų. Tą pačią dieną jo gyvenamojoje vietoje, per kratą pasitelkus tarnybinį šunį, rastas paketas su 53 gramais marihuanos, 26 gramai amfetamino miltelių ir 93 tabletės. Jų sudėtyje aptiktas amfetaminas ir MDMA. Taip pat rastos ir svarstyklės kvaišalų dozėms sverti bei maišeliai joms pakuoti.

Per tyrimą nustatyta, kad įtariamasis tomis dienomis narkotinių medžiagų yra pardavęs ir vienai Kauno gyventojai. Pas ją kratos metu buvo rasta 0,313 gramo kanapių.

Ikiteisminį tyrimą kuravęs prokuroras visiems trims, tiek narkotikų platintojui, tiek jų pirkėjams, dėl nusikalstamos veikos padarymo pareiškė kaltinimus ir jie visi stojo prieš teismą bei šių metų rugsėjo 8 dieną išklausė teismo nuosprendį.

Kauniečiui skirta vienerių metų ir keturių mėnesių laisvės apribojimo bausmė bei turto konfiskavimas, raseiniškiui – vieneri metai laisvės apribojimo, 24 metų Kaune gyvenančiai raseiniškei – 1 tūkst. eurų bauda.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių