E. Masiulis, R. Kurlianskis dėl žvalgybos duomenų apskundė nuosprendį „MG grupės“ byloje

Buvęs liberalų lyderis Eligijus Masiulis ir buvęs „MG grupės“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis apskundė nuosprendį politinės korupcijos byloje.

Esminis motyvas – kad visi duomenys, gauti kriminalinės žvalgybos metu, negali būti teisėti.

Pirmosios instancijos teismo balandį išteisinti kaltinamieji prašo netinkamais pripažinti byloje esančius kriminalinės žvalgybos duomenis.

„Apeliacinis skundas yra pateiktas, ginčijam motyvus, faktinių bylos aplinkybių neatitikimą bylos aplinkybėms, kas yra nustatyta. Esminis motyvas – kad visi duomenys, gauti kriminalinės žvalgybos metu, negali būti teisėti. Teismas patvirtino, kad kriminalinė žvalgyba buvo taikoma neproporcingai, pernelyg suvaržė išteisintųjų teises. Teismas turėjo konstatuoti, kad visi duomenys gauti neteisėtai“, – BNS pirmadienį sakė E. Masiulio advokatas Ruslanas Boiko.

R. Kurlianskio advokatas Simonas Slapšinskas teigė, jog prašoma Apeliacinio teismo „pripažinti, kad kriminalinės žvalgybos tyrimų metu gauti duomenys neatitinka įrodymams keliamų reikalavimų ir jie neleistinai buvo panaudoti baudžiamajame procese“.

Pirmadienis yra paskutinė diena apeliaciniams skundams pateikti. Prokuratūra savo skundo kol kas nėra pateikusi. „MG grupės“ advokatas Linas Belevičius BNS sakė, kad juridinis asmuo nuosprendžio neskųs. Buvusio Seimo nario Šarūno Gustainio gynėjas Aleksandras Doroševas BNS sakė taip pat neketinantis skųsti nuosprendžio.

Balandžio 19 dieną Vilniaus apygardos teismas išteisino visus kaltinamuosius „MG grupės“, anksčiau besivadinusios „MG Baltic“, politinės korupcijos byloje.

R. Kurlianskiui buvo pareikšti kaltinimai dėl eilės papirkimų ir prekybos poveikiu, siekiant koncernui naudingų sprendimų priėmimo.

Kyšininkavimu byloje buvo kaltinami buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis, buvęs šios partijos narys Šarūnas Gustainis ir parlamentaras, Darbo frakcijos narys Vytautas Gapšys.

Eksliberalas Gintaras Steponavičius buvo kaltinamas piktnaudžiavimu, nesant kyšininkavimo požymių.

Teismas taip pat išteisino kaip juridinius asmenis kaltintus „MG grupę“, Liberalų sąjūdį ir Darbo partiją.

Jie išteisinti kaip nepadarę veiksmų, turinčių nusikalstamos veikos požymių.

Teismas patvirtino E. Masiulio ir R. Kurlianskio versiją, kad 2016 metais politikui degtinės butelio dėžutėje perduoti 90 tūkst. eurų buvo paskola, o ne kyšis.

Anot teisėjų, surinktų įrodymų nepakanka įrodyti, jog pinigus E. Masiulis paėmė už veikimą „MG grupės“ interesais.NAUJAUSI KOMENTARAI

tai

tai portretas
ko noret is kgb saikos su zydisku prieskoniu atsidavusiems globalistam kuriems sie politpridurkai tik irankis skaldyme bei valdyme vasalsiuksliu pagalba dabar riejasi del apgrauzto kaulo===

Anonimas

Anonimas portretas
Tokioja korumpotoja Lietuvoja Masiuliui tik i priezidentus reikia eiti juk jis nekaltas bahuras kalta aplinka!!!

smegenu uztemimas

smegenu uztemimas portretas
O solavjovas varo kremliuje propaganda jis grynas zydas,kiek jis juodino ukraina,kiek sieke ,kad butu karas,ten dauguma sedi zydai ir varo propaganda,kur zydai ten visada karai,nelaimes,,revoliucijos,ir visa sita dare zydai,kodel vilniaus meras leido zydams kasti mokyklos kiemus,ieskojo tipo pamato,ka jie nori ta daro lietuvoje,o jus pabandykit vaziuoti i izraeli,neileis jeigu neturite zydo saknu,tai ,kodel musu nevisprociai leidzia zydams seimininkauti lietuvoje,negi visai smegenu pas valdzios vyru nera,kada atsibus valdzia,o tik bus subinlaiziai,
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių