Prabilo įkalinto A. Paleckio tėvas: sūnui neleidžiama susitikti su artimaisiais

Šnipinėjimu Rusijai įtariamas Algirdas Paleckis negali susitikti su artimaisiais – per devynis mėnesius jam vienintelį kartą leista susitikti su žmona, teigia įtariamojo tėvas buvęs europarlamentaras Justas Vincas Paleckis.

„Per devynis beveik mėnesius vieną susitikimą turėjo jo žmona, daugiau niekas – nei vaikai, nei tėvai, nei kiti artimieji nesusitikome. Laiškais bendravome“, – BNS sakė J. V. Paleckis.

Buvęs politikas tvirtino, kad sūnus „kategoriškai atmeta kaltinimus“.

J. V. Paleckis sako, kad matytis su artimaisiais sūnui neleidžia prokuroras ir stebisi tokiu sprendimu.

„Kiek suprantu iš advokato, tai yra prokuroro prerogatyva. Kodėl jis priima tokius sprendimus, negaliu pasakyti, nes nesu teisininkas. Kad tai pakenktų bent kiek tyrimams... net neįsivaizduoju, kuo galėtų pakenkti. Gal tai kažkokia spaudimo priemonė“, – svarstė jis.

Per devynis beveik mėnesius vieną susitikimą turėjo jo žmona, daugiau niekas – nei vaikai, nei tėvai, nei kiti artimieji nesusitikome. Laiškais bendravome.

Šnipinėjimu įtariamas A. Paleckis suimtas nuo pernai spalio, prokurorai siūlo jį laikyti suimtą dar tris mėnesius. Sprendimą Kauno apygardos teismas turėtų priimti antradienį.

Anot J. V. Paleckio, suėmimo sąlygas sūnus „vertina pakenčiamai“.

Naujienų portalo delfi.lt duomenimis, kitam bylos įtariamajam Vilniaus verslininkui Deimantui Bertauskui skirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Anot portalo, įtariamieji galėjo kontaktuoti su kitoje byloje nuteistu Rusijos Federalinio saugumo biuro (FSB) pareigūnu Nikolajumi Filipčenka, jis esą perduodavo savo tiesioginio viršininko nurodymus rinkti informaciją.

Tyrime figūruojantys asmenys įtariami FSB pavedimu rinkę informaciją apie Lietuvos pareigūnus, prokurorus, teisėjus, prisidėjusius prie 1991 metų Sausio 13-osios bylos tyrimo, taip pat rinkę kitus duomenis.

2008 metais įsteigtas Socialistinis liaudies frontas bei jo buvęs vadovas A. Paleckis ne kartą minėti viešose žvalgybos ataskaitose dėl grėsmių nacionaliniam saugumui.

Žvalgyba yra vadinusi Socialistinį liaudies frontą Rusijai palankia politine partija.

2017 metais nuteistas FSB pareigūnas N. Filipčenka siekė užverbuoti Vadovybės apsaugos departamento pareigūnus įtaisyti pasiklausymo įrangą tuometinės prezidentės Dalios Grybauskaitės kabinete ir rezidencijoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nezinojau

Nezinojau portretas
Kad socialistines paziuros traktuojamos kaip tarnyste rusams)))Rusijai ne socialistai vadovauja,deja.Greiciau JAV galetu pasigirti socializmo realijomis,negu dabartine Rusija....Protingas ,kontroliuojamas socializmas yra gerai.

NA NA

NA NA portretas
Paleckis yra politinis kalinys ,nes ,----------jis vienintelis davė Lietuvai suprasti ir apkaltino landsbergio gaują , kad per sausio 13 d buvo šaudoma -savi į savus - nuo stogų ,dėdulei landsbergiui reikėjo sakralinių aukų ,kad dėdulė landsbergis vedė tautą į laisvę per aukas ,nors Latvija ir Estija paskelbė nepriklausomybę be aukų ,viskas vyko pagal Rusijos planą karių išvedimo iš Lietuvos ,šaudyti iš tuščių ,be aukų ir tt landsbergis specialiai kaitino atmosferą ,darė chaosą ,kad sugrįžtu rusai ir ttt sėkmės , Paleckis yra komunistų įkaitas ,,grybauskitės ir landsbergio ,jei paleckio tėvas prakalbėtu ,apie landsbergį ir grybauskaitę ,,,sėkmės ,

Toni Lyda

Toni Lyda portretas
Mano kaimyno motina daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 menesius, taciau praejusi menesi jos darbo užmokestis buvo 13847 JAV doleriu, o tik kelias valandas dirbo internete. naudoTi šia nuoroda ,,, >>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com
VISI KOMENTARAI 74
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių