Policijos virtualus patrulis įspėja feisbuke taip nesielgti: gresia bauda!

  • Teksto dydis:

Policijos virtualus patrulis paviešino atvejus, kuriuose matyti, kad socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai ant savo profilio nuotraukų užsidėję rėmelius su draudžiamais simboliais. Už tai, įspėjo pareigūnai, gali grėsti nemenka bauda.

„Be atvangos stebint elektroninę erdvę atkreipėme dėmesį, kad kai kurie „Facebook“ vartotojai ant savo profilio nuotraukų vis dar užsidėję rėmelius su draudžiamais simboliais“, – trečiadienį rašė Policijos virtualus patrulis.

Nuotraukose, kuriomis pareigūnai iliustravo pastarąjį faktą, matyti tokie užrašai rusų kalba kaip: „Niekas nepamirštas, niekas neužmiršta!“, „Su Pergalės diena!“, „75 metai didžiosios Pergalės“ „Kol mes pamename, jie gyvi!“. Jie žymi Antrąjį pasaulinį karą, kurio pasiekimais iki šiol Rusija didžiuojasi.

„Šie rėmeliai galbūt buvo priimtini prieš kokius 40 metų ar daugiau, tačiau šiuo metu jie ne tik nepriimtini, bet dar ir draudžiami. Tokių rėmelių naudojimas gali užtraukti baudą siekiančią net 700 eurų. Tad gerai pagalvokite, ar verta laikyti tokius rėmelius ant savo profilio nuotraukų“, – pabrėžė pareigūnai.

Toks jų pastebėjimas sulaukė ir internautų reakcijų: „O kodėl dengiate jų veidus? Nuotraukos – viešos, o ir užfiksuoti pažeidėjai“, – kritikavo Kasparas. „Ne gali, bet turi būti bauda, nes yra įstatymas, draudžiantis demonstruoti tokią atributiką“, – rėžė Algirdas.

„O jeigu asmenys, kurie užsidėję šituos rėmelius, yra ne Lietuvos piliečiai? Tai ar jus tai liečia? Keliate problemas ten, kur neturėtumėte kelti. Manau, eikite geriau per grupes ir ieškokite aferistų. Tai bus žymiai efektyviau…“ – kitokią nuomonę išsakė Karolis. Tačiau tuoj pat sulaukė Andriaus pastebėjimo: „Nesvarbu, kokios šalies piliečiai, jei gyvena Lietuvoje. Pas mus teisiškai yra uždrausta sovietinė simbolika“. „Tai reikia ir bausti. Daug tokių veikėjų sutinku“, – akcentavo Palma.NAUJAUSI KOMENTARAI

TIESA

TIESA portretas
gal užteks jau. Jei lietuvis nori užsidėt remelį - tegul dedas. Jei nori rūkyt žolę - tegul rūko. Nori gert - tegul geria. Nori nesiskiepyt - tegul nesiskiepija. Eikit jūs nafik su tais savo draudimais, o tie debilai kurie tarpusavy pykstatės, tai pyktį į valdžią nukreipkit, o ne į kaimyną, kuris galbūt kitoks nei tu, nes jei nepastebėjot visus po biški varžo, VISUS, atsičiūchinkit ir iš principo būkit prieš laisvių varžymą, bet kokį, nes jei pritari, kad kaimynui būtų blogiau, tai tas blogis ateis ir pas tave. ĮSIKALKIT Į GALVAS

to-to To-Demokratas

to-to To-Demokratas portretas
IDIOTE vatnike. Tavo fašistinė l.iliPutinė propaganda čia NEPRFAEIS. Pamiršai dar paminėti- Amerika kalta ir keiksmažodį pridėti- vizitinė visų ruZZų kortelė. Dabar atradai naują-Denisova?? GYDYKIS, nors abejoju, ar dar galės padėti tau viso pasaulio psichiatrai?

Hm

Hm portretas
Iki ko daejome, kad atsirado jau virtualus patruliai????? Absurdas, zodziu nera net ka parasyt.
VISI KOMENTARAI 94

Galerijos

Daugiau straipsnių