Policijos komisariate girtas vyras peiliu bandė sužaloti pareigūnę

  • Teksto dydis:

Jonavos rajone, policijos komisariato patalpose girtas vyras peiliu bandė sužaloti pareigūnę, pranešė Policijos departamentas.

Kauno apskrities policijos duomenimis, vyras areštinėje atsidūrė po to, kai apie 21.40 valandą buvo gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Šilų seniūnijoje esančiame kaime, asmuo nori susižaloti. Atvykus pareigūnams ir medikams neblaivus vyras paaiškino tik norėjęs pajuokauti.

Pareigūnai jį sulaikė dėl melagingo iškvietimo, dalinės apžiūros metu pas vyrą buvo rastas ir paimtas peilis. 1997-aisiais gimęs vyras tuomet buvo pristatytas į areštinę, jam nustatytas 2,75 promilės girtumas.

Apie 22 val. 16 min. Jonavos rajono policijos komisariato patalpose vyras išsitraukė peilį ir bandė durti Jonavos rajono policijos pareigūnei.

Pareigūnė sužalojimų išvengė, šiuo metu ji jaučiasi gerai, pasiūlytos psichologinės pagalbos ji atsisakė.

Ryte skelbta, kad buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir pasipriešinimo policijos pareigūnui, tačiau, pasak Kauno apskrities policijos, vėliau jie perkvalifikuoti į tyrimą dėl pasikėsinimo nužudyti. 

Kaip spaudos konferencijoje šiandien sakė laikinasis Kauno apskrities policijos vadovas Elanas Jablonskas, asmuo buvo anksčiau žinomas policijai. Vyras buvo patrauktas baužiamojon atsakomybėn.

Šiuo metu kreipiamasi į teismą dėl jo suėmimo. 

 



NAUJAUSI KOMENTARAI

Cha cha cha-Tam cha cha

Cha cha cha-Tam cha cha portretas
Tai tu LGBT

T

T portretas
Taip viskas sigalvota gerai kad ne automata isinešė gerai kure kaip korona

Gerai kad

Gerai kad portretas
Vietoje kiausiuku granatos nepasikabino.pareigune capt, o ten bum.padetis nelabai linksma ,tik kam te locha vezt i komisariata?pavaizduot dirbancius?kur jis dings?bulvese slepsis?
VISI KOMENTARAI 19

Galerijos

Daugiau straipsnių