Policija apie susprogdintą bankomatą: to Alytuje nėra buvę

 • Teksto dydis:

Alytuje su trenksmu paminėta vagysčių prevencijos diena. Kol policininkai ruošėsi alytiškiams pasakoti apie tai, kaip apsaugoti savo turtą, nusikaltėliai susprogdino prekybos centre sumontuotą bankomatą. Plėšikai pagrobė pinigus. Nuostoliai dar skaičiuojami, praneša LNK.

Darbininkai Alytuje tvarko tai, kas liko iš „Luminor“ bankomato, buvusio prekybos centro „Norfa“ sienoje. Įvykis sujaudino gyventojus – žmonės negalėjo patikėti, kad bankomatas susprogdintas.

„Naktį dirbau, negirdėjau, va, dabar tik ką pamačiau, tai tiesiog baisus vaizdas, kad gali taip dar Lietuvoje būti“, – nustebęs alytiškis.

„Priblokštas. Ėjau kaip tik pasižiūrėti pinigų (likučio – red. past.). Einu namo“, – dalinosi kitas praeivis.

Policijos duomenimis, nusikaltimas įvykdytas gerokai anksčiau. 

„Apie 3 val. naktį buvo gautas pranešimas iš saugos tarnybos dispečerės, kad Alytuje, Jurgiškių gatvėje yra susprogdintas ir suniokotas turtas, konkrečiai bankomatas bei prekybos centro prieigos. Į įvykio vietą nuvykę policijos pareigūnai rado neaiškiais sprogmenimis susprogdintą bankomatą iš kurio buvo pavogti pinigai“, – pasakojo Alytaus policijos atstovė Kristina Janulevičienė.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

Kiek pinigų pagrobė nusikaltėliai – dar neaišku. Nuostoliai skaičiuojami. Dėl nusikaltimo prekybos centras neveikė iki 10 val. ryto. Sprogimas padarė žalos tambūrui ir spintelėms, kuriose pirkėjai palieka savo daiktus, nukentėjo pastatas, teko remontuoti sprogimo sugadintas duris, iššluoti šukes ir nuolaužas.

Panašių atvejų prieš keletą metų buvo fiksuota, tačiau tokio, kaip šis, nėra buvę.

Ieškoti nusikaltėlių mestos didelės policijos pajėgos.

„Buvo apžiūrėta visa įvykio vieta, iškviestas kinologas su tarnybiniu šunimi, įvykio vieta tikrinta ir apžvelgta dronu ir visos kitos įmanomos priemonės, kurias yra pasitelkę policijos pareigūnai“, – komentavo K. Janulevičienė.

Tokių nusikaltėlių išpuolių prieš bankomatus Alytuje jau seniai nebūta.

„Panašių atvejų prieš keletą metų buvo fiksuota, tačiau tokio, kaip šis, nėra buvę“, – teigė Alytaus policijos atstovė.

Įtariamųjų kol kas nėra. Prekybos centro aplinką stebi daugybė vaizdo kamerų. Pareigūnai tikisi, kad peržiūrėjus jų medžiagą, paaiškės daugiau informacijos apie sprogdintojus. 

Policija prašo atsiliepti nusikaltimo liudytojus. Plėšikams gresia iki šešerių metų nelaisvės. NAUJAUSI KOMENTARAI

LAPE SIAURINE

LAPE SIAURINE portretas
tokiu atveju nebuvo,o nuo siol bus ir policija ne pasiruosusi tuos bandytus gaudyti
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių