Pasienyje su Baltarusija apgręžta apie 10 neteisėtų migrantų, du įleisti į Lietuvą

 • Teksto dydis:

Praėjusią parą pasienyje su Baltarusija apgręžta apie 10 neteisėtų migrantų, sekmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Pasak jo, du migrantai buvo įleisti į Lietuvą.

„Per praėjusią parą, nuo šeštadienio vidurnakčio iki sekmadienio, pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti maždaug dešimčiai neteisėtų migrantų. Panašus jų skaičius šią savaitę buvo ir penktadienį bei antradienį. Ketvirtadienį, trečiadienį ir pirmadienį tokių užsieniečių buvo apie 20“,  – rašoma VSAT pranešime.

Du užsieniečiai dėl humanitarinių priežasčių šeštadienį buvo įleisti į Lietuvą.

Tarnybos teigimu, paskutinį kartą toks įleidimas buvo antradienį – tuomet dėl humanitarinių priežasčių VSAT pareigūnai į šalį leido patekti penkiems afganistaniečiams Ignalinos rajone.

Šeštadienį migrantai iš Baltarusijos neįleisti ties Ignalinos, Švenčionių ir Lazdijų rajonais.

„Ties pastaruoju (Lazdijų rajonu – BNS), kaip jau tapo įprasta paskutiniu metu, iš Baltarusijos pusės šeštadienį vėl pasirodė daugiau kaip pusė iš visų į Lietuvą neteisėtai norėjusių patekti asmenų“, – nurodo VSAT.

Pasak pasieniečių, praėjusią parą apgręžiant migrantus nebuvo naudojami ginklai, specialiosios priemonės ar fiziniai veiksmai.

Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

Į Lietuvą šiemet neteisėtai per sieną su Baltarusija pateko daugiau nei 4,1 tūkst. migrantų.

Vilnius kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija. Dėl jos šalyje paskelbta ekstremali situacija.NAUJAUSI KOMENTARAI

Viktoras Šneideraitis iš Šilutės.

Viktoras Šneideraitis iš Šilutės. portretas
Matyt Lietuvos RASISTINE ,,valdžia" į Lietuvą įsileido 2 ŽYMIAUSIUS musulmoniškus BANDITUS, kad šie vardan šetono alacho GALĖTU ŽUDYTI baltus Lietuvos žmones. Juk musulmoniškame BANDITIŠKAME korane yra parašytą, musulmonas per savo gyvenimą nenužudęs anei vieno ne musulmono pateks pragaran. Ir todėl Bin L...ietuvos ,,valdžia" ,,,HUMANITARINIAIS tikslais" įsileido 2 BANDITUS. kad šie NUŽUDĘ baltus žmones NE ne patektu į musulmonišką pragarą, bet per NUŽUDYTUS lietuvius ar lietuvaites patektu į musulmonišką rojų. Štai toks mūsų BANKININKO ,,valdžios" humanizmas. Lietuvos KLUMPINIAI nepamirškit per sekančius rinkimus vėl šios HUMANITARIJUS išrinkti valdžion, juk kažkas tai turi rūpintis musulmoniškais TERORISTAIS.

o

o portretas
tai kuo tie 2 skiriasi nuo kitu?... gal kad daugiau pinigu turejo?=========

Rupinkites savo tautos zmonemis

Rupinkites savo tautos zmonemis portretas
Tie kurie cia nori patekti tai jau seniai yra apsvarste ir pasitare su cia esanciais kaip apgauti musu tarnautojus saugancius pasieni.Prisiimam po viena kita ir taip jau turim tukstancius- per nevykusius musu salies valdininkus.Juos islaikom,globojam ,rupinames,o savo zmonems rodom tik spyga taukuota- jie gali buti ir susale ir neprivalge- sitie ne perejunai,o savi tai tegul kencia.Bjauru ir skaityt ir klausyt apie tokias zinias- atvykeliai kelia triuksma,kad salta.kazkas nepatogu- jiems ieskoma kur geriau,o savi zmones tegul tesia savo nepritekliu-jiems jokios pagalbos.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių