Panevėžio mokykloje mokinė peiliu smogė savo bendraamžei: paviešintas kraupus vaizdo įrašas

Panevėžio M. Karkos pagrindinėje mokykloje viena mokinė peiliu sužalojo kitą mokinę. Pirminiais duomenimis, pavojaus gyvybei nėra, praneša JP.lt.

Kaip pranešė policija, incidentas įvyko apie 10.13 val., Panevėžyje, mokyklos teritorijoje. 14-metė moksleivė peiliu sužalojo kitą to paties amžiaus moksleivę.

Sužalota moksleivė pristatyta į Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių.

Vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos kieme ant žolės viena kitai į atlapus kibo dvi paauglės, išplito socialiniuose tinkluose.

Įraše matoma, kad netrukus prie konfliktuojančių paauglių atbėgo dar viena mergina ir vienai iš jų peiliu smogė į nugarą.  Po smūgio į nugarą, skirti paauglių atskubėjo mokytojai.

Muštynes stebėjo kiti mokiniai, jas filmavo ir netrukus vaizdo įrašu pasidalino socialiniuose tinkluose.

Naujienų portalui JP susisiekti su Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos direktore Minole Petronyte-Kairiene kol kas nepavyko .

Sužalota moksleivė buvo pristatyta į Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių.

„Renkama medžiaga, jeigu pasitvirtins, kad jai 13 metų, bus priimtas sprendimas nepradėti ikiteisminio tyrimo, gali būti perduota savivaldybei, tada sprendžiama, kokių priemonių imtis“, – BNS sakė Panevėžio apskrities policijos atstovė Odeta Jukniūtė.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia.NAUJAUSI KOMENTARAI

sovietiniais laikais

sovietiniais laikais portretas
tokių įvykių nebūdavo. Dienyne būdavo elgesio ir drausmės pažymiai. Mokinio taisyklėse - pareigos. Įrašydavo mokytojas pastabą, atsiimdavai iš tėvų taip, kad daugiau nesinorėdavo. O dar mokytojai būdavo auklėdavo vietoje. Ir buvo tvarka. Nusireformavome per 30 metų su mokyklomis ir su moralės dėsniais.

Vėjas

Vėjas portretas
Tai gal ponia Šakalienė išspręs šias problemas,vaikų mušti negalima,griežčiau auklėti negalima,o vaikams viskas galima? Kur dingo mokyklose darbinis auklejimas? Lai mokiniai eina šluoti,tvarkyti aplinką mokyklos,rinkti šiukšles.sodinti medelius,grebti lapus rudenį,žiema valyti sniegą nuo takų,tiek veiklos ir užimti bus ir supras darbo vertę.

Taip

Taip  portretas
Ne vaikai o velniai nes prigalvota visokių jiems teisių o ir užimtumas mažas kad mokytojai mažiau streikuotu o daugiau apkrautų mokinius užimtumu nebūtų kada nei mustis nei gerti nei narkotikais domėtis kiekvienais metais mokytojai prašo ir prašo jiems maža ir maža o ką kitiems daryti kuriems algos neužtenka tegul mažiau streikuoja o dirba savo darbą atsakingiau
VISI KOMENTARAI 33

Galerijos

Daugiau straipsnių