Narkotikų tiekėjas draudžiamas medžiagas slėpė darbovietėje

 • Teksto dydis:

Šiaulių apskrities policija atlieka ikiteisminį tyrimą, kuriame septyni asmenys įtariami narkotikų disponavimu.

Tarp įtariamųjų – narkotikų prekyba vertęsi broliai ir jų tiekėjas, jis narkotikus laikydavo savo darbovietėje, kur dirba ekskavatorininku, penktadienį pranešė Šiaulių apskrities policija.

Kvaišalus platinusi grupė Šiaulių apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnų akiratyje atsidūrė šių metų pradžioje, kai kriminalistai surinko ir išanalizavo didelį srautą iš skirtingų šaltinių gautos informacijos apie narkotines bei psichotropines medžiagas vartojančius asmenis, kvaišalų platinimo vietas ir pačius platintojus.

Gavus duomenų, kad asmenų grupė neteisėtai įgyja, laiko ir platina kanapes, metamfetaminą ir MDMA (ekstazio) tabletes, sausį  pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimo metu pareigūnų akiratyje atsidūrė Šiaulių rajone gyvenantis 24 metų vaikinas ir trimis metais jaunesnis jo brolis.

Vaikinai turėjo darbą, tačiau nutarė papildomai užsidirbti iš prekybos narkotinėmis bei psichotropinėmis medžiagomis. Nusipirkti svaigalų pas juos atvažiuodavo klientai net iš kitų Šiaulių apskrities miestų. Narkotikus broliai parduodavo tik patikimiems ir nuolatiniams klientams, nepažįstami asmenys turėjo ieškoti tarpininkų, kuriais broliai pasitikėdavo ir tik jiems parduodavo narkotinių medžiagų. Į narkotikų platinimo tinklą buvo įtraukiami vis nauji asmenys, tarp jų ir nepilnamečiai.

Policijos duomenimis, metamfetaminas ir kanapės pardavinėti po 10 eurų už gramą, MDMA tabletės - po 7 eurus už vienetą.

Kai kovo mėnesį pareigūnus pasiekė žinia, kad iš Naujosios Akmenės atvyksta klientas, kuris ketina įsigyti psichotropinės medžiagos – metamfetamino, jie surengė operaciją, per ją sulaikytas pats klientas, du tarpininkai ir 24 metų narkotikų prekeivis.

Pas klientą pareigūnai rado šešis gramus įsigyto metamfetamino. Atlikus kratą brolių gyvenamojoje vietoje, rasti 24 plastikiniai maišeliai su 48 gramais psichotropinės medžiagos – metamfetamino. Taip pat rastos ir kvaišalams sverti skirtos svarstykles. Sulaikytasis neneigė, kad prekiavo narkotikais, tačiau, pasak policijos, iš gautų duomenų galima daryti prielaidą, kad per mėnesį jis galėjo išplatinti iki kelių šimtų gramų narkotinių ir psichotropinių medžiagų.

Po šios įtariamųjų sulaikymo operacijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai toliau intensyviai dirbo ir rinko informaciją, siekdami nustatyti, iš ko broliai gaudavo narkotinių medžiagų. Paaiškėjo, kad kvaišalų tiekėjas gali būti vienoje Šiaulių rajono įmonėje ekskavatorininku dirbantis 25 metų vyras. Surinkus pakankamai duomenų apie jo vykdomą nusikalstamą veiką ir nustačius, kad jis narkotikus slepia savo darbovietėje, pareigūnai minėtą asmenį sulaikė bei jo darbovietėje atliko kratą.

Darbininkų persirengimo patalpoje, spintelėje, kriminalistai rado apie 100 gramų kanapių ir 151 MDMA (ekstazio) tabletę.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių