N. Venckienės byla: apklaustos moters giminaitės, specialistė

Grįžti į straipsnį

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
nesek pasakų. Yra pirmo teismo išvada, buvo rodytas ir interviu su auklėtoja, smirda nuo kedvenckių šeimynos darbų pedofilija. Tokį gyvačių lizdą tik išsigimėliai gali palaikyti.

Įdomu

Įdomu portretas
ko ta žiurkikė puola į Klaipėdą - trupinių rinkti ar toliau smarvę skleisti?

Tiesa nugalėjo

Tiesa nugalėjo portretas
VRK neleido Nutrijai bolotiruotis į Seimą. KT nustatė, kad ji šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir sulaužė duotą priesaiką.

palyginimai

palyginimai portretas
panašu, kad ta byla dėl sudavimo į veidą brolio atstumtai (ar pati pasišalino iš tų namų?) sugyventinei prilyginta merginos nužudymui miške - kiek išleista valstybės pinigų "įrodymų" rinkimui, įtariamosios pargabenimui, "nuskriaustosios" apsaugojimui taip ir neįvardijama nuo ko konkrečiai? O JUK TIE PINIGAI SUDĖTI VISŲ LIETUVOS PILIEČIŲ, KURIE DIRBA IR MOKA VALSTYBEI MOKESČIUS, TAI JIEMS IR TURI BŪTI PATEIKTA ATASKAITA, KAIP TIE MOKESČIAI PANAUDOTI.

Faktas

Faktas portretas
Ūso giminės turėtų kreiptis į teismą dėl šmeižto.Ūsas užstojo Stankūnaitę..

o je

o je portretas
jos kalte --tai zino visa jos gimine;;;ir motina tikriausia ja prakeike

Ozka reikia bausti

Ozka reikia bausti portretas
.Mineta suma yra labia maza-simboline ;;Tai ,ka suveike ta zila gudri ozka su savo broliu---yra pinigais neimanoma ikainuoti ,nes paskui tos ozkos sukurpta pasaka apie pedofilija;;,,ilga zmogzudysciu uodega;;;ir taip apshmeizti mazute mergyte !!![[[visi tie sysalai ,,laizymai ir kitos biaurastys ===]]]tai nusikaltimas===kaip tai mergaitei -suaugus ,,,"nusiplauti""tetutes ir tevo sugalvota purva?! Ar tie urodai pagalvojo apie kudikio tolimesni gyvenima ---NE-- neapykanta juos Valdo

Greta

Greta portretas
Lauris kuris cia nusikliedi, galimai yra vienas is pedofilu, arba jis girtas, arba turi psihine negalia taip rasinedamas. Todel juo turi susidometi teisesauga.

Manau

Manau portretas
Kad kiek šmeištu Venckienę vis vien ji laimės.Pedofilai mat ruošiasi mitinguoti.Esate dvasios ubagai ir ligoniai.Mes buvome ir liksime prieš tuos pedofilus ir stemgsimės,kad juos izoliuotu nuo visuomenės.Reikia sveikos tautos,o ne tokių iškrypėlių.

Lauris

Lauris portretas
Nieks nieko nebijo ka jus snekate ji jau 9 d 20val atvaziuoja i klp jau prasites protestas kad ji nepatektu i seima toke kekse jos balsas kaip kniaukencios kates

Lauris

Lauris portretas
Nieks nieko nebijo ka jus snekate ji jau 9 d 20val atvaziuoja i klp jau prasites protestas kad ji nepatektu i seima toke kekse

Anonimas

Anonimas portretas
O kada pasirodys ponia Stankūnaitė ?

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Nusikaltimų reikia ieškoti ten, kur jie vyko, o ne ramiuose Kedžių namuose! Baisius įvykius matėme per TV, kai advokatas užmetė ant mergaitės galvos kažkokį "adijalą"(jei būtų kitaip, galėčiau pavadinti pledu). Šis vaizdas įsiminė mums labai, nes mergaitė nurimo! Kas gali paneigti, kad jis nebuvo prisotintas tam tikrų dujų?

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Nuomone, tai, ką pats rašai, yra ne nuomonė, bet šmeižtas. Seku tą istoriją nuo jos pradžios. Niekada nebuvo jokių įtarimų, kad Kedys būtų tvirkinęs mažametes. Čia ką, Stankūnaitę, pagimdžiusią Kedžiui dukrą, vadini mažamete?.. Ir kiti visi tavo teiginiai yra šmeižtas, pagimdytas liguistos ir nešvankios, būdingos pedofilams, fantazijos.

>

> portretas
Nuotrauka,"puosianti" straipsni,ar tikrai daryta 2020.09.07,ar eilinis feikas ... ?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Kauno diena yra niekšingų pletkų skleidėja, populiarintoja. Kada NJUSTOSITE būti GYVULIAIS?

Kodėl

Kodėl portretas
Ponia žurnaliste,kodėl bijote parašyti tiesą apie Stankūnaitės ir mergaitės apklausas?

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Seneli Kedi,tavo sūnus buvo mažamečių tvirkintojas.Bendrai sėdo ,o Kedį išsuko Venskai.Tai ir davė jiems minti šitaip apkaltinti Stankūnaitę.Syki buvo trumpai pasakiusi auklėtoka kaip mergaitės elgesyje numanė ,kad ja tvirkina pats tėvas.Gulėjo su ja ir nuo to žinojo apie pimpalą.Bet auklėtoja buvo nutildyta .Daugiau nebekartojo savo pastebėjimu ir savo veido nerodė.Tik sakė ,kad tėvas taidavo ir keikdavosi ,nešvankiais žodžiais prie mergaitės.Ir nereikia ginti Venskienės .Ji prisidėjo prie šitiek nekaltai nužudytu žmonių.Atsakyti reikės .

Tauta

Tauta portretas
Per tv3 daug mate,be to mate kas vyko viduje,kai irasa atidave Venckienei,be to ji buvo tuo metu teiseja ir turejo imuniteta,gal zurnalistai objektyviai rasyti,juk demokratineje salyje gyvenam, mano nuomone
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių