Moldovos ir Bangladešo piliečiai įkliuvo su suklastotais dokumentais

 • Teksto dydis:

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Moldovos ir Bangladešo piliečius, kurie turėjo, įtariama, suklastotus savo šalių vairuotojų pažymėjimus.

Antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrino iš Lietuvos išvykstančio automobilio „Honda HR-V“ ir jo vairuotojo, 36 metų Moldovos piliečio, dokumentus. Mašina buvo pažymėta estiškais registracijos numeriais. Kartu vyko vairuotojo tautietis.

Kalvarijos pasieniečiams prie vairo sėdėjęs užsienietis pateikė savo vardu išduotą Moldovos vairuotojo pažymėjimą. VSAT pareigūnai iškart nustatė, kad tai, įtariama, yra klastotė.

Vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Vėliau teismas jį leido suimti mėnesiui. VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai moldavui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Keleivis turėjo tvarkingus dokumentus, tarp jų ir vairuotojo pažymėjimą. Jis perėmė „Honda HR-V“ vairą ir tęsė kelionę.

Trečiadienį toje pačioje vietoje Kalvarijos pasieniečiai sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilį „Opel Vectra“ su Lenkijos numeriais. Jį vairavo 28-erių Bangladešo pilietis. Jis VSAT pareigūnams pateikė savo šalies vairuotojo pažymėjimą. Pasieniečiai nustatė, kad šis dokumentas yra, įtariama, visiška klastotė.

Vairuotojas buvo uždarytas į areštinę. Penktadienį popiet jis bus atvesdintas į teismą. Šiuo atveju VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu irgi pradėtas ikiteisminis tyrimas. „Opel Vectra“ saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

tik

tik portretas
deportacija,bet is lietuviu niekas atgal nepriima sienu pazeideju tos valstybes is kuriu jie atvyko,tad visi lieka cia,nors turetu grazinti atgal is kur kirto siena,bet musu ziopliai juos priima isskestomis rankomis,briuselio klerkai tik paploja Lietuvai uz ju 'integracija' i 'europa',liudna.

Tegyvuoja KOMERCINĖ „abėcėlė” pase!

Tegyvuoja KOMERCINĖ „abėcėlė” pase! portretas
ir visuose kt. asm. tapatybės dokumentuose! Tegyvuoja valstybės, nusprendusios dalinti „pigiai ir protingai” gaminamus pasus! Pasų klastojimo vIArslas jums labai dėkingas. Kuo daugiau tokių pasų, tuo didesnis mūsų pelnas - juk tokius padirbti, pasak kaimynės RU - RAZ PLIUNUTJ! Net ir beraščiai tokius gali „kepti” - maišais. Tai velniam tada tie pasai, kam vaidinti, jog pasieniečiai patikrina ir nepraleidžia tų, kam nepriklauso įvažiuoti į šalį! Juk tuose „dokumentuose” nė vieno tikro žodžio nėra. O nesuklastoti irgi neduoda jokios naudos, nes „komercinės” pavardės nesuteikia išsamios informacijos apie tikrąją piliečio pavardę. Geriausiu atveju bandysite ją skaityti pagal tokių angliškų raidžių skaitymo taisykles, ir neįtarsi, jog iš tiesų ji visai kitaip skamba. Juolab nežinosi, kaip ji ORIGINALIAI, tos šalies raidynu rašoma! Kam reikalingi pasai/asm.tap. kortelės, SLEPIANTYS pavardę.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių