V. Jagėlo advokatas – apie kruviną Naujųjų metų naktį: visi nemalonumai dažniausiai būna per moteris

Naujųjų metų sutikimas ne visiems buvo malonus ir ramus. Lietuvos MMA kovotojas Vitoldas Jagėlo tąnakt vakarėlyje ne tik įsivėlė į konfliktą, kurio metu buvo sužalotos dvi moterys ir vyras, bet ir naktį praleido areštinėje. Šiuo metu žinomam kovotojui yra pareikšti įtarimai, tačiau jis neketina sėdėti rankų sudėjęs – tikina, kad kruvino konflikto metu nukentėjo ir jis.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja portalo žurnalistus informavo, kad policija gavo pareiškimą ir iš V. Jagėlo. „Jo pareiškimas priimtas ir nagrinėjamas, kol kas sprendimas nepriimtas. Ikiteisminis tyrimas kol kas  vyksta jo atžvilgiu“, – situaciją komentavo policijos atstovė.

Jam ranka buvo gana rimtai perpjauta. Internete nuotraukos buvo, kiek pamenu ir apdraskytas, ir apdaužytas.

V. Jagėlo advokatas Adomas Liutvinskas patvirtino, kad MMA kovotojas policijai yra pateikęs pareiškimą – pasak V. Jagėlo jam peiliu buvo sužalota ranka. „Taip, yra pateikęs. Jam ranka buvo gana rimtai perpjauta. Internete nuotraukos buvo, kiek pamenu ir apdraskytas, ir apdaužytas. Tokia situacija“, – kalbėjo A. Liutvinskas.

„Jis atiminėjo peilį, kur jį puolė su peiliu ir jam buvo ranka perpjauta gana rimtai“, – tvirtino V. Jagėlo advokatas.

A. Liutvinskas pridūrė, kad taip pat bus apklausti ir visi tąnakt bute buvę asmenys. „Žinoma, bus apklausiami visi. Tos aplinkybės... Jas reikia sudėlioti taip, kaip jos buvo, o ne taip, kaip nupasakojo viena pusė, nes jis įtariamas, kad be priežasties ėmė ir apkūlė. O ten priežastis buvo rimta“, – portalo žurnalistams kalbėjo specialistas.

Paprašytas plačiau pakomentuoti konflikto priežastis, A. Liutvinskas pateikė tokią pačią versiją, kaip ir V. Jagėlo – MMA kovotojas gynė savo merginą. „Ką čia komentuoti. Jis savo merginą gynė, nuo to ir prasidėjo. Kaip visuomet, visi nemalonumai vyrams dažniausiai būna per moteris“, – teigė advokatas.

Ką čia komentuoti. Jis savo merginą gynė, nuo to ir prasidėjo. Kaip visuomet, visi nemalonumai vyrams dažniausiai būna per moteris.

„Paskui kuo greičiau pasitraukė iš tos vietos, kad nekiltų daugiau ten nesusipratimų ir viskas. Tuo ir baigėsi tas konfliktas, labai trumpas buvo“, – situaciją komentavo A. Liutvinskas.

Advokatas pridūrė, kad po konflikto V. Jagėlo su nukentėjusiais asmenimis daugiau nebendravo – MMA kovotojui tai yra uždrausta. 

A. Liutvinskas paneigė ir viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją, kad V. Jagėlo vienai iš bute buvusių merginų sužalojo pirštą. „Mergina persipjovė pati tą pirštą, o ne jis perpjovė. Kadangi ji su peiliu šokinėjo prieš jį tai kai atiminėjo jam ranka buvo sužalota, o ta galėjo pirštą susižaloti. Čia situacija kiek kitokia, negu buvo nupaišyta“, – kalbėjo V. Jagėlo advokatas.

Redakcijos archyvo nuotr.

Gresia ir laisvės atėmimas

Savaitės pradžioje Samorokovskaja informavo, jog dėl kruvino incidento MMA kovotojui pareikšti įtarimai pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius. „Dėl įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas, asmeniui pareikšti įtarimai dėl nesunkus sveikatos sutrikdymo ir fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Už nesunkų sveikatos sutrikdymą asmeniui gresia laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų, o fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą – viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų“, – portalą informavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

Policijos atstovė pridūrė, kad šiuo metu yra atliekami procesiniai veiksmai, vakarėlyje dalyvavę asmenys apklausinėjami, tikslinamos aplinkybės.

Bus pavesta pradėti administracines teisenas dėl karantino sąlygų pažeidimo visiems dalyvavusiems asmenims.

„Taip pat bus pavesta pradėti administracines teisenas dėl karantino sąlygų pažeidimo visiems dalyvavusiems asmenims“, – portalo žurnalistams teigė J. Samorokovskaja.

Administracinių nusižengimų kodeksas už karantino pažeidimus numato baudą nuo 500 iki 1 tūkst. eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1,5 tūkst. iki 6 tūkst. eurų. Pirmą kartą skiriama pusė minimalios baudos.

Kruvinas Naujųjų metų sutikimas

Primename, kad sausio 1-osios rytą socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo plisti nuotraukos, kaip atrodo V. Jagėlo sumuštos moterys bei aplinka, kurioje įvyko incidentas.

V. Jagėlo, Naujųjų metų naktį praleidęs areštinėje, kitą vakarą pripažino, kad sužalojo dvi moteris ir vyrą, tačiau tvirtino, kad incidento metu tik gynė save ir draugę, informuoja portalas delfi.lt.

Kovotojas teigė, kad į butą, kuriame vėliau ir įvyko incidentas, jis su drauge atvyko švęsti Naujųjų metų. Tačiau vėliau vakarėlis pasisuko nemalonia linkme, o galiausiai baigėsi kruvinu išpuoliu. „Prie mano draugės priekabiavo, o man du kartus smogė į galvą, paskui puolė su peiliu, ką turėjau daryti – apsisukti ir išeiti?“ – portalo delfi.lt žurnalistams pasakojo V. Jagėlo.

MMA kovotojas teigė, kad konfliktas kilo tada, kai jis pamatė, jog prie jo draugės priekabiauja Viktorijos, merginos, kurios namuose ir buvo susirinkta švęsti Naujųjų metų, draugas. „Tada tas vaikinas man smogė du kartus į veidą. Aš jam kirtau atgal – du ar tris kartus“, – pasakojo V. Jagėlo.

Pasak V. Jagėlo, tuomet iš virtuvės atbėgo kita mergina – ji rankose laikė peilį. MMA kovotojas jį atėmė ir sudavė merginai du smūgius.

„O Viktorijos išvis nemušiau“, – portalo delfi.lt žurnalistams pridūrė V. Jagėlo.NAUJAUSI KOMENTARAI

onanistui

onanistui portretas
tu tykras entelektuolas erudytas,supier.

Anonimas

Anonimas portretas
O kur sportininko pana, ko tili?Tai tu nuejei pagulėti., ir prasidejo "ŠOU". Sportininkas negolvodamas apie savo reputacija užstojo tavia, Turejei senai pateik savo versija. Tavo drauges komentoja, ira paslaptingas draugas kuris prekiabiauja, mušia,gal tu nepirma?????

Pana

Pana portretas
Viktorijai turi atsakit už dalivavima vaiku. Katrina už peili.Draugas be vardo už priekabiavimą. Kodel Viktorija dalina intervju, geriau galvotu kaip vadovaus darbe. Norejot sužvaigždet . Gerai kad susilaike sportininkas, galejo viskas but blogiau.
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių