Kilime susuktos 15-metės byloje – blogos žinios kaltinamiesiems

Šiaulių apygardos teismas pirmadienį patenkino prokuratūros prašymą ir pratęsė kardomojo suėmimo terminą dviem kaltinamiesiems 15-metės paauglės nužudymo byloje.

18-metis O. Ž. ir 23-ejų E. B. teismo sprendimu bus suimti dar tris mėnesius

„Abu kaltinami veikomis, kurios priskiriamos prie labai sunkių nusikaltimų“, – BNS sakė teismo atstovas Vytautas Jončas.

Kaltinamieji teismo prašė, kad ši griežčiausia kardomoji priemonė būtų sušvelninta. Vienas iš jų teigė, kad augina mažametį vaiką, be to, jam esą būtina prižiūrėti ir jo neįgalią motiną. Anot kaltinamųjų, geriausia, kad jiems butų paskirtos elektroninio stebėjimo priemonės – uždėtos apykojės.

15-metės paauglės nužudymo byloje jau anksčiau pradėti apklausti liudytojai, tačiau ji nepradėta nagrinėti iš esmės, nes iki šiol pilnai neišspręstas civilinio ieškinio neturtinei žalai atlyginti pateikimo klausimas.

Trijų teisėjų kolegija pirmąjį posėdį šioje byloje surengė dar vasario 15 dieną.

Pernai liepą 15-metę paauglę Šiauliuose, kaip įtariama, nužudę trys jaunuoliai nusikaltimo metu buvo apsvaigę nuo narkotinių medžiagų. Nuo jų apsvaigęs buvo ir ketvirtasis kaltinamasis, tačiau 21 metų jaunuoliui kaltinimai dėl nužudymo vėliau buvo panaikinti. Jis bus teisiamas tik dėl nusikaltimo slėpimo.

Remiantis bylos duomenimis, 18-metis O. Ž., 23-ejų E. B. ir nepilnametė mergina, įtariama, pasikvietė pažįstamą paauglę atvykti į E. Ž. ir O. Ž. gyvenamą butą, atėmė iš jos mobilųjį telefoną ir ją mušdami mirtinai sužalojo.

Pasak prokurorės Jūratės Tamašauskienės, paauglės nužudymas itin žiauriu pripažintas dėl jai suduotų „ne vienos dešimties“ smūgių ir padarytų sužalojimų.

Nepilnametė mirė įvykio vietoje. Nužudytosios kūną suvynioję į kilimą ir kitus audinius jaunuoliai nužudytosios kūną išnešė prie daugiabučio namo kieme stovėjusių konteinerių. Teisėsauga įtaria, kad taip bandyta kūną paslėpti.

Nepilnametė ir dar vienas jaunuolis teismo nuosprendžio laukia laisvėje, kiti du kaltinamieji yra suimti. Du kaltinamieji yra broliai.

Bylos nagrinėjimą teismas tęs gegužę.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Kad

Kad portretas
Dar Kauno foto -modelis laukia teismo ,prades spaust apykoje ateina pavasaris .

Paf

Paf portretas
Jurbarko gaidys tai nekaltas

ju

ju portretas
jau niekas nepakeis ,tik ?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių