Kaip filme: piratų pagrobtame laive – du lietuviai, įkaitus bandoma išgelbėti

  • Teksto dydis:

Piratai pagrobė laivą, kuriame buvo du lietuviai, vyksta jų gelbėjimo operacija, penktadienį pranešė Nacionalinis krizių valdymo centras (NKVC).

Anot NKVC, informacija Lietuvos institucijoms apie piratų pagrobtame laive buvusius du lietuvius yra žinoma nuo pirmųjų įvykio dienų.

„Gelbėjimo operacija pradėta iškart gavus pranešimą iš tarptautinių partnerių. Tarnybos palaiko nuolatinį ryšį su artimaisiais, jiems teiktos būtinos konsultacijos ir informacija apie veiksmus, kurie būtini vykdant įkaitų išlaisvinimo darbus“, – nurodo centras.

Detalesnės informacijos apie pagrobtą laivą, vietą ir laiką NKVC nenurodo – pasak centro, tai daroma „siekiant nepakenkti gelbėjimo darbams ir nesukelti pavojaus įkaitais paimtų lietuvių sveikatai bei gyvybei“.

„Pakankamai jautri situacija ir bet kokia papildoma informacija gali pakenkti gelbėjimo operacijai, tai mes iš tiesų pateikėm tiek ir gal netgi daugiau, nei galėjom, ir tikrai tik galime patvirtinti, kad valstybė deda visas pastangas, kad lietuviai saugiai grįžtų namo“, – BNS nurodė centro atstovas Darius Buta.

Užsienio reikalų ministerija BNS patvirtino situaciją žinanti ir ją sekanti bei nurodė, kad visą informaciją ir toliau teiks NKVC.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis portalui „15min“ teigė, kad apie įvykį žinoma nuo kovo 27 dienos.

„Pats faktas Lietuvos tarnyboms ir atsakingoms institucijoms žinomas jau kurį laiką. Įkurta krizės valdymo grupė, kurioje yra ir Užsienio reikalų ministerijos atstovai. Grupė palaiko nuolatinį ryšį su derybininkais“, – sakė G.Landsbergis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Patvoriniams

Patvoriniams  portretas
Patvoriniai valstieciai isismarkavo. Jusu vietoje eiciau sviestis, nes net jusu gyvuliai tvartuose daugiau logikos savo mukime turi nei jus, kaimieciai, savo rasliavose.

JONAS

JONAS portretas
Pone Onute neskaitykit ir nesinervuokit nes lietuvoje lietuvos išdaviku landzbergo šaikoje dabar daugiau negu mylinčiu tėvyne lietuvėle

onute

onute portretas
Šlykštu net laikrašti skaityti tik ukrai kas antras straipsnis ir kodėl tauta tyli ekrane ukru vėliava plazda ne lietuvos kaimo durniai durninami per LRT nepavarkit mylėt ukraina Bet lietuva brangus kaimiečiai tai pavargot mylėt landzbergui paliepus chacholai broliai pasidarė
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių