Jauną vyrą parke nužudę panevėžiečiai išgirto teismo verdiktą

 • Teksto dydis:

Panevėžio apygardos teismas du jaunuolius pripažino kaltais dėl pernai balandį Rožyno mikrorajone įvykdyto 26 metų gyventojo nužudymo.

A. K. teismas pripažino kaltu dėl nužudymo, nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir viešosios tvarkos pažeidimo ir skyrė jam subendrintą 8 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, pranešė teismas. Šis jaunuolis nusikaltimo padarymo metu buvo nepilnametis.

N. B. pripažintas kaltu dėl nužudymo, nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir viešosios tvarkos pažeidimo. Jam skirta 11 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

G. J. nusikalto būdamas nepilnametis. Teismas jį pripažino kaltu dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir viešosios tvarkos pažeidimo. Panevėžiečiui skirta 2 metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymas atidėtas 2 metams, jaunuolis įpareigotas būti namuose nuo 22 val. iki 7 val., mokytis arba dirbti.

Nužudyto jaunuolio tėvams teismas priteisė iš A. K. ir N. B po 10 tūkst. eurų neturtinei žalai atlyginti, jo broliams – po 5 tūkst. eurų.

A. B, kuriam nusikaltimo metu buvo nesunkiai sutrikdyta sveikata, priteista iš A. K., N. B. ir G. J. 6 tūkst. eurų neturtinei žalai atlyginti, D. S. – 200 eurų.

Teismas nustatė, kad G. J., N. B. ir A. K. 2017 m. balandžio 23-osios vidurnaktį Rožyno mikrorajone esančiame parke susitiko su J. S., K. B. ir D. S. Kaltinamieji dėl noro „paauklėti“ sumušė J. S., kuris nuo sužalojimų mirė, nesunkiai sužalojo K. B. bei sukėlė didelį išgąstį įvykio vietoje buvusiam D. S.

Teismas konstatavo, kad byloje surinkti ir teismo posėdyje patikrinti įrodymai patvirtina, jog šiuos nusikaltimus bendrais veiksmais padarė A. K., N. B. ir G. J.

„Ir nors visi kaltinamieji tiek ikiteisminio tyrimo metu, tiek teismo posėdyje prisipažino dėl savo chuliganiškų veiksmų prieš K. B. ir D. S, tačiau neigė nužudę J. S., teismas, remdamasis įrodymais, padarė išvadą, kad J. S. mirtį lėmė būtent kaltinamųjų A. K. ir N. B. bendri veiksmai“, – rašoma teismo pranešime.

Skirdamas bausmes teismas atsižvelgė į tai, kad nusikaltimo metu A. K. ir G. J. buvo nepilnamečiai, todėl jiems bausmės skirtos vadovaujantis bausmių skyrimo nepilnamečiams ypatumais.

N. B. anksčiau buvo teistas.

Panevėžio apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.NAUJAUSI KOMENTARAI

000

000 portretas
Baisus jaunimas neturi nei vardu nei pavardziu ....kodel tokius bijo viesinti?

o

o portretas
tie ereliai neturi nei vardu nei pavardziu?Tik AK.KB.GJ.?

O

O portretas
kaip to jauno moksleivio nužudymo tyrimas,vyksta ar ten kažkas,ko nereiktų visuomenei źinot?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių