Gegužės reidai: policija paskelbė, į ką dėmesį kreips labiausiai

 • Teksto dydis:

Gegužę reidus rengsianti kelių policija tikrins elektrinių paspirtukų vairuotojus, taip pat stebės, ar vairuotojai kelyje nesielgia chuliganiškai, ar vairuodami nekalba mobiliojo ryšio telefonu.

Lietuvos kelių policijos tarnyba paskelbė, kad, policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą ir vykdydami ir eismo dalyvių elgesio kelyje kontrolę, gegužę visoje šalyje organizuoja įvairias prevencines priemones.

Gegužės 1–3, 12–15 ir 19–21 dienomis bus tikrinami dviračių ir elektrinių paspirtukų vairuotojai. Pareigūnai stebės, kaip šie eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių, reikalavimų dviračių vairuotojams nuostatų.

Gegužės 4–10 dienomis vyks transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.

Tai Europos kelių policijos tinklo ROADPOL (European Roads Policing Network) inicijuota priemonė, kurią vykdys daugelio Europos šalių kelių policijos pajėgos.

Gegužės 24–27 dienomis pareigūnai stebės, ar nevairuojama pavojingai ir chuliganiškai, atkreips dėmesį, kaip vairuotojai manevruoja, ar neatlieka lenkimo manevro, kur tai draudžiama daryti. Pareigūnai taip pat stebės važiavimą per sankryžas, kaip paisoma šviesoforo signalų.

Šiuo laikotarpiu taip pat bus stebima, ar vairuotojai naudojasi telefonais.

Apskričių vyriausieji policijos komisariatai savo prižiūrimose teritorijose galės rengti ir papildomas prevencines priemones (reidus).

„Nebūsime saugūs, jei elgsimės neatsakingai, nesaugosime savęs, nesirūpinsime kitais, nepuoselėsime jaunųjų eismo dalyvių atsakingumo jausmo“, – sako Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Iki antradienio Lietuvoje įvyko 773 avarijos, kuriose nukentėjo žmonės. Žuvo 34 žmonės, dar 916 buvo sužeista.NAUJAUSI KOMENTARAI

Chuliganas

Chuliganas portretas
Cirkas. Važiuoja mieste 20km/h neaiškios lyties „blondinas“ nes įsijautęs kalba telefonu. Nusibodo vilktis ir paskos ir tuščiame tarpe aplenkiu (patikėkite, neviršijau 50). Po kiek laiko teko aiškintis su policija, nes „blondinas“ nufotografavo ir apskundė mane policijai.

fas fas

fas fas portretas
nu aisku, tai vel krumose su greicio matuokliais sedes eilinis pasipinigavimo reidas

V,L

V,L portretas
Daug žadama bet mažai daroma - Del el. paspirtuku ir dviratininku šalig atviais eiti darosi vis nesaugiau o jeigu dar ir vediesi vaikus tai ir lauk nelaimes......Pernai šiltuoju sezonu nei karto nemaciau kad policija butu pagavus chuliganiškai lakstancius tiek paspirtukininkus tiek dviratininkus nors ju daugybe......
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių