D. Dargis apie kamuolinius: siautėjo kaip tikri banditai – be jokių stabdžių

Grįžti į straipsnį

Nu jo

Nu jo portretas
Mazai siautejo

Tai kad

Tai kad portretas
Daugiau negu puse ju laisveje vaiksto ir toliau suka savo reikalus

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Nieko nuostabaus, kad 20 metų veikė. Patys buvę policijos ar prokuratūros šulai dabar per TV laidas pasakoja, kaip jie susitikinėdavo su nusikaltėlių vadeivomis ir keisdavosi informacija. Tik nesako, ar dalydavosi grobiu. O apie Kamuolinius dabartiniai "teisėsaugininkai" kalbėti nenori, nes tai dar ne istorija, o šiandiena.

Apie Kvedara

 Apie Kvedara portretas
Kvedaras buvo vienas is inciatoriu, kad butu sudaromos salygos gabiems gatves vaikams sportuoti, atitraukiant juos nuo nusikalstamos veiklos. Jis kazkuriais metais, apie 1989, nusivyles , negaudamas paramos sukurti normalia sporto baze, duodamas interviu "Kauno dienai" kalbejo..."jus statote pirteles/tada buvo madinga valdzios vyrams statyti pirteles savo baliams/ nesudarote salygu jaunimui sporuoti, bet jie iseis i gatves ir taps pavojingi visuomenei... kazkokia tokia mintis-galima butu paieskoti archyvuose. Siandienine kalba, jis siule prevencija pries organizuota nusikalstamuma, surinkti" gatves vaikus" ir pajungti ju energija sportui. Kodel niekas jo negirdejo? Kiek butu isgelbeta gabiu, jaunu zmoniu? Kiek butu sumazintas nusikalstamumas?

Valkata

Valkata portretas
Dargis balabolas bijau jo lauke toks pats likimas kaip morkeviciu

Katinas

Katinas portretas
Tu esi sudelis kaip ir tavo knygelės tai kad nejuoking žmonių

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Dargis- lietuviskas Diuma sunus.

močiutė

močiutė portretas
Tas rašeiva dargys manęs nei juokina, nei jo rašliavos domina - kepa makulatūrą, nes nieko daugiau nesugeba, kaip iš pageltusių laikraščių senus rašinukus "atradinėti", tas jo lindimas visur jau nusibodo iki gyvo kaulo.

Jus igautumėt

Jus igautumėt portretas
Darg pasitikėjimą jei aprašytų mėte kaip Užkalnis su Justinu Žukausku siautėja Banditam nesisapnavo , tada butų galima pasitikėti jūsų bandimu apsaugot Lietuva nuo bręstančio blogio . O dabar kas buvo visi senai žino gerai kas buvo jus tik prajuokinat močiutes .

Dargi

Dargi portretas
pakeiskploksele,jau nusibodo tavo sapaliojimai. Yra kazkiek teisybes,bet ir daug fantazijos is serijos 'VIENA BOBUTE SAKE'...

hm

hm portretas
Gal geriau rašyk apie dabartinius banditus, kurių, oi, visur pakanka, o ne seniai pamirštus atšipusiais dantimis? Bet dabartiniai tai juk dantingi... baisoka?

Valkata

Valkata portretas
Manau Pona Dargi laukia toks pats likimas kaip banditeli Morkeviciu

neįdomu

neįdomu portretas
Užtenka pavadinime išvysti knygelių apie banditus autoriaus pavardę, iškart įsijungia atmetimas - rašinių jau neskaitau, visiškai neįdomu.

nesuprantu

nesuprantu portretas
neskaičiau dargio opusų ir neskaitysiu, negi kam įdomu vėl sužinoti ape pamirštus kalėjimuose sėdinčius banditus, negi nėra kitų temų? ir nusibodo šito rašytojėlio nuolatinė reklama, kai yra daug vertingesnių rašytojų, apie kuriuos laikraštėliai šitaip neskalambija

Ginti,saugoti,padeti

Ginti,saugoti,padeti portretas
Gerai pasakyta,jie egzistavo,o Kauno policija nieko nedare...

Morta

Morta portretas
kam tie seni kliedesiai, rašyk rimtai apie dabartinius valdziazmogius

Bardakas

Bardakas portretas
Visur korupcija ir parsidaveliai.

Reklama

Reklama portretas
Dargis sistemoje uzima svietejo vieta)) visa medija jam nemokamai reklama daro.. turi tauta zinoti , kas tikrieji musu banditai))) o mes maneme, jie seime sedi..

Rezultatas

Rezultatas portretas
Žiūrėsim koks bus bylos rezultatas, jau dabar gerokai aptrupėjo bylos kampai, kad nebutu taip kad įvyks pyrago skilimas ir neišvysime to laukto teisingumo. Manau Dargio knyga pačiu laiku.Tik idomu kiek jų turtinga info...

na, jo

na, jo portretas
Ar tikrai svarbiausia tema kaunadienėje Vėlinių dieną rašyti apie banditus? Negi nėra šviesių asmenybių, kurias verta prisiminti? Šitas rašeiva per visur reklamuoja savo opusus. Turbūt neperka arba pinigų pritrūko?

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Kada pradėsit rašyti apie teisėjų, prokrorų, antstolių, kad ir advokatų nusikaltimus? Neturite medžiagos? Pilna žr."Laisvas laikraštis". Derinat su redaktoriumi Aurimu Drižiumi ir pirmyn.

ff

ff portretas
Tai kamuoliniu likuciai Kaune suka varkes dar iki dabar. Tik Kauno mentams nusispjaut

Kazi

Kazi portretas
Ar uzsidirba jis ką apie senus banditus rašydamas. Nelabai kam idomu jau

Taip daro tik prieš knygai pasirodant.

Taip daro tik prieš knygai pasirodant. portretas
Vėl savireklama ,galima nauja knyga.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių