Buvusi vyriausioji šalies epidemiologė – įtariamoji dokumentų klastojimu

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) Loretai Ašoklienei, tuo metu ėjusiai vyriausiosios šalies epidemiologės pareigas, yra pareiškusi įtarimus dokumento suklastojimu.

Kaip BNS ketvirtadienį nurodė STT, įtarimai jai pareikšti gegužės 13 dieną.

L. Ašoklienė iš pareigų pasitraukė praėjusią savaitę. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys tuo metu sakė, kad ji padarė tai dėl asmeninių priežasčių.

Minimoje byloje dėl piktnaudžiavimo, turto iššvaistymo, dokumentų klastojimo bei kitų nusikalstamų veikų įtarimai pareikšti ir Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriui Edvinui Ašokliui – L. Ašoklienės sutuoktiniui.

SAM: Įtarimai L. Ašoklienei nėra tiesiogiai susiję su vykdomomis funkcijomis

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tvirtina, kad pareikšti įtarimai L. Ašoklienei nėra tiesiogiai susiję su jos vykdomomis funkcijomis.

„Iš pirminės medžiagos, pateiktos ministerijai iš Specialiųjų tyrimų tarnybos, nebuvo aišku, su kuo susiję pareikšti įtarimai, todėl jie buvo tikslinami tiek su STT, tiek su tyrimą kontroliuojančia prokuratūra. Gavus institucijų atsakymus, įvertinta, kad pareikšti įtarimai tiesiogiai nebuvo susiję su vykdomomis funkcijomis. Nepaisant to, priimtas sprendimas trauktis iš užimamų pareigų. Detalesnės informacijos nebus pateikta, nes tai susiję su ikiteisminiu tyrimu“, – Eltai situacija komentavo sveikatos ministro atstovas spaudai Tomas Bagdonas.

Pranešime, kurį STT paskelbė gegužės 16-ąją, teigiama, jog E. Ašoklis, piktnaudžiaudamas tarnybine padėtimi ir klastodamas dokumentus, galėjo iššvaistyti gydymo įstaigos lėšas ir panaudoti jas savo reikmėms.

Apie įtarimus vyriausiajai šalies epidemiologei tarnyba tuo metu neinformavo.

L. Ašoklienė Sveikatos apsaugos ministerijoje ėjo Sveikatos stiprinimo skyriaus vadovės ir vyriausiosios šalies epidemiologės pareigas.

STT teigė negalinti detalizuoti, ar įtarimai jai susiję su ministerijoje eitomis pareigomis. Su pačia L. Ašokliene BNS susisiekti nepavyko.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ponui patvoriniui

Ponui patvoriniui portretas
Karbauskinių ar nekarbauskinių, bet, kad jūsų labai mylimų landsberginių, dulkinių, šimoninių tai faktas.

Patvoriniams

Patvoriniams portretas
Čia dar karbauckinių pastatyti vagys

Gintaras

Gintaras portretas
Atlyginimas buvo ju geras,bet matai dar prasisukti norėjo ant visos Lt.apsijuokė ir dar turta konfiskuos ir dar gali už aferas netekti laisvės.
VISI KOMENTARAI 26
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių