Biržuose negyvai uždaužytas vyras: įtariamasis sės į teisiamųjų suolą

  • Teksto dydis:

Dėl kaltinimų nužudymu į teisiamųjų suolą sės biržietis, penktadienį pranešė prokuratūra.

37 metų biržietis kaltinamas Pasvalio rajono gyventojo nužudymu. Nusikaltimas buvo įvykdytas praėjusių metų vasarą, jo aplinkybes nagrinės   Panevėžio apygardos teismas.

Pasvalio rajone gyvenusio 45 metų vyro kūnas su smurto žymėmis vienoje Biržų miesto gatvėje buvo rastas pernai, liepos 17 dienos vakare. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinę žmonės pranešė, kad gatvėje mato kelis vyrus su medinėmis lazdomis, o netoliese – ant žemės gulintį žmogų.

Atskubėję medikai jam niekuo padėti nebegalėjo, vyras buvo nebegyvas. Vėliau ekspertai nustatė, kad jis mirė nuo galvos traumos, sudavus kelis smūgius lazda ar spardant.

Policijos pareigūnai sulaikė keturis vietos gyventojus. Iš pradžių jiems visiems buvo pareikšti įtarimai dėl nužudymo, tačiau vėliau trims iš jų įtarimai panaikinti. Baigus ikiteisminį tyrimą, kaltinimai dėl nužudymo bei viešosios tvarkos pažeidimo buvo pareikšti tik vienam jų.

Pasak tyrimui vadovavusios Panevėžio apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorės Sandros Povilonienės, ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad mirtinus smūgius sudavė kaltinamasis. Jis pats savo kaltę neigia.

Baudžiamasis kodeksas už nužudymą numato laisvės atėmimą nuo 7 iki 15 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių