Abiturientas po vakarėlio nuėjo pas moterį ir badė ją peiliu: auka išsigelbėjo, nes apsimetė negyva

  • Teksto dydis:

Panevėžio apygardos teismas pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, joje Zarasų gyventojas D. P. kaltinamas pasikėsinimu itin žiauriai nužudyti moterį, pirmadienį pranešė teismas.

Kaltinamojo akto duomenimis, devyniolikmetis jaunuolis pernai, ankstyvą liepos 16-osios rytą, įsibrovė į nukentėjusios moters namus ir puolė badyti ją peiliu.

Moteriai buvo durta ne mažiau kaip 17 kartų į gyvybiškai svarbias kūno vietas – kaklą, krūtinę. Užpuolikas pasišalino tik tada, kai nukentėjusioji nustojo šaukti ir apsimetė esanti negyva. Kaltinamasis nukentėjusiąją pažinojo iš matymo.

Teismo posėdyje kaltinamasis D. P. pareiškė, kad pripažįsta savo kaltę ir sutiko duoti parodymus.

Anot, kaltinamojo, liepos 15-osios vakare jis dalyvavo vakarėlyje, kur buvo švenčiamos abiturientų išleistuvės, ten vartojo alkoholį. Nusikaltimo metu jis buvo neblaivus, neatsimena nei kaip atsidūrė nukentėjusiosios namuose, nei ką ten veikė, nei kodėl apskritai ten ėjo. D. P. teigė, kad jis neturėjo motyvo užpulti iš matymo pažįstamos moters ar ją nužudyti.

Apie įvykį taip pat pasakojo į teismą atvykusi nukentėjusioji, liudijo jos motina. Nuotoliniu būdu, susijungus su Zarasų teismo rūmais, buvo apklausti dar penki liudytojai, gyvenantys Zarasų mieste ir rajone.

Kitas posėdis suplanuotas birželio 21 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pliapys

Pliapys portretas
Koks ten abiturientas nebukit naivūs.Tikriausiai ko nor paveldetoja ir usakitas užsakitas apidurnis.Patis rankų nesitepa randa durniu bet neivikde. Kad neplepetu duos kelis metus arba nugnibs.

šerlokas H.

šerlokas H. portretas
kaip tai manau , kad atėjo pasibarškinti pas vyresnę vienišą meilužę ,ne pirmą kartą , bet buvo girtas , kilo konfliktas ir t.t. ar tikrino tokią versiją ?

„ten vartojo alkoholį“ -tik???

„ten vartojo alkoholį“ -tik??? portretas
O narotikus? Juk kai tokia valdžia tai labai madinga.
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių