Ugniagesiams buvo įtempta Naujųjų naktis: degė automobiliai, namai, butai

Naujųjų metų naktį Lietuvoje įsiplieskė daugiau nei įprasta gaisrų – nuo vidurnakčio iki 6 val. ryto ugniagesiai sulaikė 105 iškvietimų, vyko į beveik 80 gaisrų.

„Ta naktis yra ypatinga ir susilaukia didesnio dėmesio. Jeigu lygintume su nešventiniu periodu, nešventinėmis dienomis,  išvykimų skaičius yra išaugęs keletą kartų“, – sekmadienį BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Saulius Žilinskas.

Pasak jo, nuo sausio 1-osios vidurnakčio iki 6 val. ryto ugniagesiai gavo 105 išvykimus, vyko į 79 gaisrus: degė automobiliai, namai, butai. Vilniaus apskrityje buvo 25 išvykimai, Kauno – 26 ir Klaipėdos – 20.

Ta naktis yra ypatinga ir susilaukia didesnio dėmesio. Jeigu lygintume su nešventiniu periodu, nešventinėmis dienomis,  išvykimų skaičius yra išaugęs keletą kartų.

„Turime vieną nukentėjusįjį gaisre, traumuotą asmenį“, – pridūrė S. Žilinskas.

Nukentėjo asmuo Klaipėdoje: Taikos prospekte bendrabučio kambaryje nukentėjęs žmogus buvo prisikvėpavęs dūmų. Šio gaisro ugniagesiai su petardų naudojimu nesieja. 

Naujųjų išvakarėse, šeštadienio vakarą Radviliškyje, Skirjočių gatvėje, vyro, gimusio 1947 metais, bute kilo gaisras, o vėliau gaisravietėje rastas apdegęs šeimininko kūnas.

Tačiau, S. Žilinsko teigimu, galimai iššauta petarda sukėlė gaisrą Panevėžio rajone, žmonės nenukentėjo.

„Fejerverkas pataikė į dviejų aukštų mūrinio namo sieną, apgadino plastikines dailylentes dviejų kvadratinių metrų plote. Vilniaus mieste, Žadeikos gatvėje degė kieme stovinti transporto priemonė nuo į ją pro langą galimai patekusios fejerverko, buvo išdaužtas „Renault“ automobilio langas ir užsidegė automobilio salonas, bet žmonės užgesino iki mūsų atvykimo“, – tvirtino S. Žilinskas.

Biržų rajone, Vabalninko kaime nuo iššautos petardos taip pat kilo gaisras  – degė ūkinis pastatas. Išdegė 20 kvadratinių metrų plotas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Oi oi oi padirbti reikėjo

Oi oi oi padirbti reikėjo portretas
Tai ne bl jie galvojo pramiegos kaip visada ir namo,nieko palakstė juk atidirbti reikia už pinigus.

kavenski vienu iškvietimu vistiek pirmauja

kavenski vienu iškvietimu vistiek pirmauja portretas
nu kitais metais reiks pasitempti ir kitiems, su naujais visus ir mūsų šaunuoliukus gaisrininkus jjie jėga :::)))

o

o portretas
saikai dzin nes ju kadencija ant siulo kabo===
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių