Švenčių tragedijos: rasti nusižudę, mįslingai mirę žmonės

 • Teksto dydis:

Šv. Kalėdų švenčių dienomis namuose rasti, kaip manoma, iš gyvenimo pasitraukusių, taip pat neaiškiomis priežastimis mirusių gyventojų palaikai.

Pirmadienį, apie 13.20 val., Vilniuje, Architektų gatvėje, namuose, rastas mirusio 69 metų vyro kūnas su šautine žaizda galvoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tą pačią dieną, apie 12.21 val., Mažeikiuose, Sodų gatvėje, namuose, rastas mirusios 83 metų moters kūnas su kirstine žaizda galvoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Po 18 val. Prienuose, Stadiono gatvėje, bute, rastas mirusio 49 metų vyro kūnas irimo stadijoje.

Tarnybos gavo asmens pranešimą, kad keturias paras nesusisiekia su mamos draugu, kaimynai sakė, kad vyras ilgai vartojo alkoholį, galimai sutriko sveikata. Jo telefonas išjungtas, buto durys šarvuotos, iš vidaus apatinė spyna užrakinta.

Ugniagesiai pasikėlė autokopėčiomis ir per langą pateko į butą, atrakino duris iš vidaus, įleido medikus.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Antradienio vakarą, apie 19.47 val., Vilniuje, bute Gelvonų gatvėje, rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 40 metų vyriškio kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šeštadienį, per Kūčias, apie 11.10 val., Šilutės rajone, Švėkšnos miestelyje, ūkiniame pastate, rastas mirusio 48 metų vyro kūnas.

Įtariama, kad vyras mirtinai susižalojo pats. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Šiame straipsnyje: savižudybėmįslingos mirtysšventėspagalbos tel

NAUJAUSI KOMENTARAI

to Antirunkel

to Antirunkel portretas
Visi tie, kurių kūnus policija rado be smurto žymių, irgi galvojo taip pat. Linkiu, kad nei jums nei artimiesiems taip neatsitiktų. Buvo juk ir placebo.

"runkeliams" ir jų kenkėjams/"antirunkel"

"runkeliams" ir jų kenkėjams/"antirunkel" portretas
Nuo skiepu mirties banga jau praėjo, dabar prasidejo mirties bangą nuo žalio kurso, kuris atneša skurdą ir jo pasekmės,: smurtas, mirtis, ligas ir t.t. kas reiškia bloga laikotarpi "runkeliams"."anrirunkel" yra gmo(galutinis melagis -oportunistas), jo istorija tikiu, kaip tikiu politiko rinkiminiais pažadais, gal jis jau yra politikas ar kitas valstybinio iždo tarakonas/kenkėjas.

Dar

Dar portretas
tai kasininkei buvo su širdim problemos bet vistiek buvo priversta skiepytis ir šiandien jau po velėna. Ir nėra čia jokio durnumo. Tik durnumas kad skiepijosi turėdama širdies problemu, bet bijojo prarasti darbą turėjo skolų..
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių