Papasakojo apie patirtą siaubą: į kaimą atvažiavusi kaukėtų jaunuolių gauja talžė vyrus

Sartininkų kaimo gyventojai patyrė tikrą siaubą – iš trijų automobilių išlipę trylika žmonių siautėjo po teritoriją ir sumušė tris vyrus. Įtariamųjų ieško pareigūnai, o vietiniai kaimo žmonės neslepia – jaučiasi labai nesaugūs.

„Prieš porą metų turėjome siaubo naktį, dėl tyčinių gaisrų, o šiandien išaušo siaubo diena“, – liepos 5-ąją socialiniame tinkle „Facebook“ esančioje grupėje „Kaimo bendruomenė Sartupietis“ rašė jos nariai.

Jie pasakojo, kad viduryje dienos po kaimą lakstė gauja, galimai ginkluotų, kaukėtų jaunuolių. „Ačiū Dievui,  o labiausiai rajono valdžiai, kad po gaisrų kaime buvo įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurios ir užfiksavo gaujos siautėjimą. Trimis automobiliais atvyko trylika žmonių – mašinas paliko nuošalioje gatvėje ir pasileido per kaimą. Atbėgę iki pavėsinės sumušė ten sėdėjusius tris žmonės. Gerai, kad yra pilietiškų žmonių, kurie iškvietė policiją ir medikus“, – dėstoma socialiniame tinkle.

Kaip teigiama, vaizdo stebėjimo kamerų įrašuose matyti, kad vienas iš gaujos narių užtaisinėja rankose laikomą pistoletą. „Nusprendėme paviešinti, nes jaučiamės  labai nesaugūs“, – neslėpė bendruomenės nariai.

Socialiniame tinkle gyventojai pridūrė, kad šiems apmaudu, jog policijos pareigūnams įvykio dieną esą labiau rūpėjo išsiaiškinti, ar nukentėję asmenys yra neblaivūs, nei operatyviai reaguoti į galimai ginkluotus nusikaltėlius.

Pareigūnai bendruomenės nariams siaubą sukėlusį incidentą taip pat atspindėjo savo įvykių suvestinėse, tačiau labiau lakoniškai nei detaliai. Jų pateiktais duomenimis, liepos 5 d. apie 17.22 val. Tauragės rajone, Sartininkų kaime, grupė asmenų, iš jų kurių vienas asmuo turėjo daiktą panašų į ginklą, sumušė tris vyrus, gimusius 1999 metais, 1991-aisiais, ir 1983 metais. Kaip skelbia BNS, į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado nukentėjusius asmenis, du iš jų buvo neblaivūs. Užpuolikai jau buvo pasišalinę. Nukentėjusieji dėl patirto fizinio skausmo į gydymo įstaigą nesikreipė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Vėliau gausios policijos pajėgos Tauragės rajone ieškojo ir nustatė įtariamuosius trijų vyrų sužalojimu. Į jų paieškas leidosi dar penki policijos ekipažai, pranešė Tauragės apskrities policija.

Nusikalstamos veikos „organizatoriui“ pateikti įtarimai.

Asmenims už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Žemaičiai daro tvarką

Žemaičiai daro tvarką portretas
Paklauskit kodėl jie gavo į galvą?...Gėrė alų iš bambalių ir nenorėjo eiti dirbti..

Xe

Xe portretas
Pamatyciau prie savo kiemo- visus gaidzius issaudyciau. Biosiuksles

Komentaras

Komentaras portretas
Jo pacukų gauja šėlo...Kai trys ant vieno , tai skaitosi talžė...
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių