Dingusio penkiolikmečio tėtis: dabar jau ieškoma sūnaus kūno

Grįžti į straipsnį

Zita

Zita portretas
Manau kad nedraskant širdies ,mamai ir tėtušiui.Geriau mažiau komentarų.reikia tam susilaikymo nes komentarai žmones išveda iš savęs ir negatyvi energetika igauna tik juoda spalva .Šviesos per mažai nors kiekvuena minutė bu o brangi .Pati pirmoji taip .Apie gyvibę gerai arba nieko .Nes per daug klaidinami ir komemtatoriai.Nerašykute apue pinigus .Nes tai pati skaudžiausia tema .kuri jau.ir taip kenkia stresas .Gana būkitę savimi .Nėra nei vieno kuris būtų.apsaugotas nuo nelaimių .Ir laikykitės bet .kuo mažiau komentarų ...Svarbiausieji pasieks savo tašką .Užuojauta ir uždekite geriau žvakutę pasimelskite .Ir atiduokite Dievui į rankas Ar jis yra ar jo nėra .svarbu atrasti.

?

? portretas
jisai nenuskendes

rita

rita portretas
Pasikviečia stebuklingą šunį ieškoti skenduolio. Įdomu kodėl nepasitelkė paprastų pėdsekių šunų jau pačią pirmą dieną? Laukė kol tikrai bus negyvas. Kiek prismenu tai tie pėdsekiai šunys kažkada rado miške paklydusias ir namo negrįžusias grybauti išėjusias dvi pagyvenusias ponias- vieną vieną kartą, o kitą kitą kartą. Bet jų vaikai griežtai reikalavo, ir šunys buvo pasiųsti iš karto išaušus kitam rytui, o ne po keturių dienų. Ir moteriškės buvo išgelbėtos. Ne kvailos, naktį eglišakiais apsidėjo ir nesušalo. Aišku, be vandens ilgai nebūtų išsilaikiusios.

Komentaras

Komentaras portretas
Tiek dėmesio spaudoje, paskutinį kartą mačiau po Strazdauskaitės dingimo. Vadinasi bus “ bomba” su pabaiga, galimai netykėta daugeliui.

na

na portretas
kad raso tiek daug gal blogai,bet tikrai ne tevai to praso,jiems gal geriau butu kad rasinetojai padetu iesktoti o ne straipsnius pleskintu,ar ras klausimas,daug neranda,pazystamos vyras gal pries penkis metus isejo vasara vakare i parduotuve ir niekas jo daugiau nemate nei gyvo nei mirusio,sakykim nuo zmonos pabego bet yra tevai,vaikai, tevai visad laukia geru ziniu,tiesiog jegu jiems,zmones tiesiog prapuola

Dj

Dj portretas
Komentatoriai žemiau plintuso. Degradavę žmonės. Empatija- tikriausiai pirmą kartą skaitot tokį žodį.

Anonimas

Anonimas portretas
o ar jis tikrai nuskendo?

Nesupratai,

Nesupratai, portretas
Neblogai kad iesko,as rasau kad persistengiama su desimtimis straipsniu.,neaisku

To benas

To benas portretas
O ar tai blogai, kad ieškomas? Blogai, kai neieško ir nerašo.

Benas

Benas portretas
Galite mane laikyti,,nezmogumi,,bet visa sita gelbejimo,ieskojimo operacija virsta i farsa-tiek aprasomas kiekvienas veiksmas,tiek straipsniu kiekis,lyg tai pirmas vaikas dinges Lietuvoje per 30 metu-kaip jaustis tevams,kuriu vaiku ieskojimas buvo tik imituojamas?

Gota

Gota portretas
aTa

turbut

turbut portretas
isvaziavo i norvegija avokadu skint

Antanas

Antanas portretas
Stiprybės tėvams, o gal dar įvyks stebuklas.Gal kokie banditai laiko vaikną kur nors uždarę. tegul įvyksta stebuklas...

bul bul

bul bul portretas
reikejo anksciau ziuret ka sunus vartoja

dar

dar portretas
Klausimas tik toks, ar ta ausinuka ir dekliuka rado vandenyje, ar ant kranto ? O siaip cia kalciausi bus narkotkotikai, reiktu draugelius gerai pakratyt

tik siaip

tik siaip portretas
O tu vyruko, kur ikrito Klaipedoj i Danės upe, kaip suprantu ir neberado ...

Rima

Rima portretas
Dieve, apsaugok visus tėvus nuo tokio skausmo... Begalo liūdna ir baisu... Labai norėčiau, kad jis atsirastų gyvas ir sveikas...

Denver

Denver portretas
Dingimo versija, logiskiausia: Kadangi jaunuolis kameromis matomas normaliai islipantis is troleibuso, o liudininku minima kompanija po tiltu, tai speciau, kad jis apsisvaigina su jais kazkuom, ko pasekoje pameta daiktus pats to nejausdamas ir noredamas prablaskyt ta prasta busena nusprendzia saltu vandeniu galva atgaivint. Ko pasekoje tiketina palieka kuprine ir striuke, kad galetu patogiau prie vandens prieiti (juk striukes rankoves suslaps, o be jos megztini atraitojus gali vandeni pasemt). Prie Neries upes vandens tose vietuose nera taip paprasta prieiti, slaitai, krumynai ir panasiai. Plius apsvaiges zmogus. Pasekoje jis ikrenta i ledini vandeni, srove pagauna, sokas ir apsvaigimas padaro savo. Siuo atveju klausimai keli: A) kas buvo ta kompanija po tiltu. B) ka jie vartojo ar veike. C) koks ju santykis buvo su dingusiu vaikinu. D) ar vaikinas mokejo plaukti (svarbi detale, vistik mokant plaukt tu vandens nebijosi paniskai ir net lediniame vandeni apsvaiges turi sansu).

XX

XX portretas
GAL TAI JAUNUOLIO KERSAS TEVAMS . PAAUGLIAI LABAI ZIAURUS. LINKSMA JAM DABAR MATYTI KAIP KENCIA MOTINA.

X

X portretas
IESKOKITE MISKE PRIRISTO PRIE MEDZIO , LIETUVOJE MISKU DAUG , DAUG IR GYVENANCIU PRIE MISKU . KO JUS ISIKANDOTE VILNIU IR UPE. GAL JAU UZKASAS TOLI NUO TU VIETU ,KUR IESKOTE, NEDUOK DIEVE .

neskubėkit.

neskubėkit. portretas
kiek bandau paburti sao metodu-ne karto nerodė, jog jis miręs. Vis rodo kažkokiys spąstus. Man ta paieška atrodo kažkokia vangi, nerimta. Suradus pirmą daiktą, REIKĖJO kviesti pasinečių kinologus su šunimis, nes jų šuniukai-GERIAUSI. VISADA suranda ką ieško. O tai dabar ta žmonių minisa išmindžiojo visus pėdsakus. Ir reikėjo suimti bent 24val. visus draugus, buvusius kartu, kad nesusitartų, ką sakyti. Manau, jog jie tikrai žino-kur jis, kas jam atsitiko. O upę reikia šukuoti jau žymiai žemiau-už kokių 50, net 100km, nes srovė didelė. Reikėjo kokią gaudyklę-tinklą pastatyti žemiau, jei ieško kūno. Ir droną reikėjo kelti 1 paieškos dieną.

AŠ manau.

AŠ manau. portretas
Ieškokite aiškeregio . Giminaitės vyras buvo dingęs ir kelias dienas nerado. O aiškeregis išsyk nuvedė į mišką ir rado ant šakos. Aiškeregis jau miręs.

Kasko

Kasko portretas
Tevai nezinojo,nors turejo zinoti,kasko sunus nesake nors turejo sakyti ..

nuomonė

nuomonė portretas
Apmaudžiausia, kad tokia maža mūsų valstybėlė, su tiek mažai gyventojų, tai kai kas dar nori legalizavę narkotikus sumažinti gyventojų skaičių, padidinti chaosą, nusikalstamumą.

to Va;ldas

to Va;ldas portretas
viskas dar paprasciau. paruke, galva apsvaigo, na ir nubego kur akis mato, ir tevai tai zino, todel paieska vigdoma tik prie tilto.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Skaitytojai žino tik tiek, kiek parašo žurnalistai. Ar logiška galvoti , kad berniukas išsimėtė po vieną daiktus, nusirengė ir išoko į upę.Policija tyria ir žino daug daugiau aplinkybių. Tik ar ras vaiką, klaustukas.Baisu pagalvoti koks tėvams ir artimiesiems skausmas .

Va;ldas

Va;ldas portretas
Istorija paprasta. Vaikinui buvo pasiulyta matomai gera dozė narkotikų tų pačių draugų, o paskui pamačius kad jam blogai, jis gali išduoti draugus,jo atsikratė. Reikia gerai pakratyti draugus su kuriais švente, ka jie pasakys ka veike jie iki išsiskyrimo, gal čia jie prikišę rankas.

Onutė

Onutė portretas
Ateina tokios bjaurybės ir dar su savo benkartu viena į tv.ir pasakoja ,kaip narkašinasi ,kaip platina narkotikus ,tas piemuo Vilniaus mokyklose, tai ko čia stebėtis . Gal berniukaui kas davė kokių narkotikų ir jis nesusigaudė ką daro. Paleist vidurius tom visom narkotikų mylėtojom....Kas darosi Lt?! Iškrypėliai,melagiai ir vagys.

Anonimas

Anonimas portretas
SAUGOK DIEVE MŪSŲ VAIKUS NUO VAKARIETIŠKŲ VERTYBIŲ. O NUO KITKO APSIGINSIM PATYS....AMEN

tadas

tadas portretas
kaip gaila berniuko. tevams stiprybes. juk buna stebuklu.

123

123 portretas
o kazi ieskota ten kur tie tokie diiiideli vamzdziai? gal jis i misko puse kur nubludyjo? labai liniu rasti gyva sveika

straipsnio pavadinimas

straipsnio pavadinimas portretas
Iš kur žurnalistai jau žino, kad vaikinas miręs? Juk rašo, kad mama dar nepraranda vilties.

Vb

Vb portretas
Baisu kai tenka tokia dalia artimiesiems..bet daug dingsta zmoniu dabar . net keista darosi.. dingsta ir niekas ju neranda.. kas vyksta?

anonimui

anonimui portretas
pirdolink pasidaryti smegenų dizinfekcija,nes per ausis kirminai lenda

To anonimas

 To anonimas portretas
Koks tu durnas užjaučiu tavo šeima jiems nelengva su tavimi ir nėra jokios pagalbos tokiems kaip tu

Anonimas

Anonimas portretas
Vaikiną pražūdė VAKARIETIŠKOS VERTYBĖS...

Biskį,

Biskį, portretas
patrumpinsiu,slapyvardę - p. Marmaliauskas - Vatnikas...Kad aiškiau būtų...

jk

jk portretas
gaila vaikino ir jo tevu,o jis pats greičiausiai po vandeniu.tik kaip ten atsidure,gal kada ir paaiškes?

Ponui Marmaliuzininkui,antivakseriui,

Ponui Marmaliuzininkui,antivakseriui, portretas
kodėl čia nerandi duonos,savo antivakserių propagandai? Stebiuosi...Kur,tu antivakseri? Ku ku, vatnikas šalia? O tu,sutrauka,tyli...

To svetlana

To svetlana portretas
Gal nemokykinkit pareigūnų dirbti iš kur tokių visažinis bobų atsiranda?

Ruleviciene Svetlana

Ruleviciene Svetlana portretas
Ieskokite su dronais,ne tik apie upe,taciau ir miske!!

Anonimas

Anonimas portretas
...ieškokit buvusių kartu

2019 metais

2019 metais portretas
dingo 3615 vaikai 2020-2278 2021-I ketyvirti 279,aišku dauguma atsirado,bet kiek-neskelbiama.

tik

tik portretas
reikia pradet nuo mediku nes ???? nisais kintu mirciu????

a

a portretas
Išprotėt tėvams galima. 4 parą ieško vaiko. 15 metų vaikinukas kažkam užkliuvo, kad šukuosena kitokia, kad bliuzonas kitoks, gal dar kažkas ne taip, kaip pas visus...Atsipeikėkit, komentatoriai! Jis paauglys, jis ieško savo kelio, saviraiškos, savo chebros. Žmogaus gyvybė dabar paskutinėj vietoj. Pirmoj - gaujų karai, pedofilai, gėjai, narkomanai. Kokiu iškrypėliu reikia būti, kad atimt žmogui patį brangiausią, gyvybę? Nesvarbu ar tai padarė chebra, ar vienas išsigimėlis. Jie ŽUDIKAI. Tvirtybės Mykolo tėvams, greičiausiai tikrai ras tiktai...kūną. Jo siela jau aukštai, greičiausiai...

žinia ieškantiems

žinia ieškantiems portretas
Neris teka iki Kauno

nija

nija portretas
kas stebina tai zurnalistai,juk visi zino,kad nieko naujo nerado,bet lenda kas minute i akis tevams,draugams,nori suzinoti kazkokiu tai paslapsciu,uzsikabina uz bet kokio zodelio,palikit tevus ramybeje,o jei norite padeti gal prisijunkite prie paiesku o ne su mikrofonu lakstykite is paskos

Nieko nesuprantu

Nieko nesuprantu portretas
Kas organizuoja ta paieška..? Žiema be striukes bando rasti gyva.. ieško upėje sakydami, kad didele srove o tai ko dar tam Vilniuj ieško.. jau dabar pasitelkę šunelį į pagalba kai tiek papildomu žmonių prašukavo tas vietas, kode iskarto negalėjo mesti visas įmanomas pajėgas.. kažkokie tai vėjai… o žurnalistai nesusimąsto, kad gal nereiktų lysti į akis tevams tokia valanda ar jiems viskas px bele turėt ką parasyt.. truputėlį žmogiškumo reiktų visiems!

Kiesa

Kiesa portretas
Didelė tragedija šeimai

Adelė

Adelė portretas
Stiprybės tėvams,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių