Už pramogas – solidžios baudos: jauniems klaipėdiečiams karantinas nė motais

.

. portretas
tai tegul seimo narei tie duchai prasiskoline tegul normalei atlieka pareiga o kas bijo apsikresti sedekit namuose kokios problemos? tai ar kaskam idomu ar jus apsikresit vps ne

.

. portretas
gerai daro nori buna o po to pisa prota kad neina i lauka

Tas pats

Tas pats portretas
Tokie gaidziai ne tik riedlentemis suda mala, o ir ruko elektronines cigaretes, tad pries baudziant uz karantino nesilaikyma, reiktu aptikrinti ir kisenes, nes pas bet kuri tam ,, skateparke" gali buti. Baudos tokiems tureti augti ir iki 200e

Nelabai supratau

Nelabai supratau portretas
Dviračiu, paspirtuku, motociklu važiuoti galima, o vėjaračiu ne? Keista logika.

KLP

KLP portretas
kodel sie zmones turi sedeti namuose kai visokie turistai skairado lektuvais ir plaukia keltais? Tri ivesti tikra karantina kai uzdaro sienas ir uzdaro miestus, kodel tarkim kokie Telsiai turi sedeti saviizoliacijoje kai pas juos viskas ramu, Saviizoliacija tai paskutine gelbejimosi priemone kai valstybe pradeda nebevaldyti padeties, lai tai pradziai pripazysta.

Kas atsakys?!

Kas atsakys?! portretas
Kodėl šitam miestelyje ištįsom dienom, nuo ryto ligi vakaro gatvėmis ir po parduotuves visai laisvai, bei nevaržomai šlitinėja alkoholiu, mėšlu, šlapimu ir t.t. prasmirdę bomžai, kurie dar drįsta kabinėtis prie žmonių(ir net prie neįgalių, svolačiai prakeikti!), prašinėdami pinigų, kad prisigerti ir po savim apsidirbus, drybsoti pakampėse, skleisti infekcijas ir visokias bjaurias ligas visuomenėje, įskaitant ir šį virusą, nes tikrai nereikia būti tokiems naiviems, kad patikėti, jog kuris iš tų tunijadcų ir darmajedų nėra juo užsikrėtęs. Normalius žmones, jeigu vos iškišo nosį pro duris, tai tuoj persekioja, varinėja atgal, o šitiems parazitams viskas galima, niekam jie neužkliūva! Tai kur toj Klaipėdoj tvarka, ar čia yra valdžia, ką ji veikia, nesuprantama?! Jeigu ji nesugeba daryt tvarkos, įzoliuoti parazitų, keliančių žmonių sveikatai(ir gyvybei) pavojų, tai ji nereikalinga, gal tiktų tiesioginis valdymas, tegul pavaldo svetimi, nes, kaip matosi,Klaipėdoje spręsti nėr kam!

Klaipeda

Klaipeda portretas
I Debreceno gatve aleja tegul atvazioja policija cie daug baudu butu, krepsinio megejams.As suprantu kad vaikai butu.ocie erzelai su dideliais pilvaiis ir kamoliu laksto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laisvė

Laisvė portretas
Visais laikais už laisvę buvo brangiai mokama,netgi gyvybe

bausti dundukus

bausti dundukus portretas
Bausti ir dar syki bausti ir ne 60 eur. o pora šimtų. Tuomet bus iš ko gyditojams ir kaukių nupirkti. Nes tie "drąsuoliai" ir šiaip debilai, nesupranta kad jie niekam neidomus o tai kad po savo pasilinksminimu gali užkrėsti kitus ir karantinas dėl tokiu fruktų gali testis gerokai ilgiau.

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Tie kas bijo apsikrėsti ,sėdėkit namie ir kokios problemos? Laikykites karantino ir neverkit..namie jūsų neapkres ...nesirūpinkite kitais,skundikai ir verksniai!!!tik nepamirškite,net namie su pirštinėmis ir kauke!!

too Anonimas

too Anonimas portretas
Visai nežinai Švedijos, tai gal apie ją ir nekalbėk. Švedai, visų pirma, labai tiki savo valdžia ir daro kas reikia. Jeigu jiems pasakyta-po vieną sėstis už kas trečio staliuko-jie taip ir elgiasi. Šūdą lalat savo komentaruose. Dar apie Ameriką pakalbėkit ir jos laisves...

Praeivis

Praeivis portretas
Ir kad kas 2 savaites praeitų mokoma testą. Nori laisvės, mokėk, kol karantinas tęsiasi.

Praeivis

Praeivis portretas
Reikėtų, kad patikrintas žmogus, ne užsikrėtęs, turėtų pažymą su patikrinimo data ir, tada galėtų ramiai su tokiais pačiais, užsidėję kaukes lankytis gamtoje ir vaikščioti gatvėmis.

Anonimas

Anonimas portretas
Pas švedus dirba ir parduotuvės, ir kavinės ir niekas iš baimės netriedžia.

pensininkė

pensininkė portretas
jei leis dirbti kavinėms ir bus geras oras tai karantinui sudie juk ir taip nesilaiko o tada iš vis jei veikia kavinė reiškia galima eiti ir kaukės nuimtos atidaryti kavines pati didžiausia kvailystė

O jei dar atidarys kavines

O jei dar atidarys kavines portretas
Nesuvaldys situacijos ar reikia eksperimentuoti? O rezultatas po Velykų savaitgalio pasireikš tik po savaitės
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių