Aiškėja, kad smurto bomba per langą išmesto kūdikio šeimoje tiksėjo jau kurį laiką

Grįžti į straipsnį

Anta

Anta portretas
Tokius reikia iškastruoti,kad daugiau vaikų nebepridirbtų.

Referendumas

Referendumas portretas
Laikas daryt referendumą įteisinant visuomenės linčo teismą. Teisėsauga nesusitvarko, yra korumpuota.

nuomone

nuomone portretas
Tegu visuomene daugiau myzcioja del tokiu Vilcinsku, tai ne paskutinis ismestas vaikas gatvej bus

KOsmosas

KOsmosas portretas
Vaikų teisių tgarnyba SIŪLĖ mamai pagalbai, BET NEŽINO- KODĖL mama neginė vaiko, kodėl NĖBĖGO jo gelbėtik, kai jis buvo išmestas. Manau- ji-BENDRININKĖ, Kosmosas, o ne vaikų teisės. Jie ..siūlė paslasugas'' dėl smurto artomoje aplinkokje:) :) :) ANEKDOTAS. Reikėjo mamai pasakyri-BĖK nuo šiko debilo-žmogžudžio, narkomano. bet jie ,,siūlė paslaugas''. KOKIAS paslaugas????????????????

JEI motina buvo

JEI motina buvo portretas
bute KARTU-taip buvo kalbėta iš TV ekrano, tai KODĖL ji NEBĖGO į gatvę gelbėti vaiko??????????????????????????????????????? Vaiką gatvėje rado praeivis. Ji-BENDRININKĖ nusikaltimo. KODĖ:L ji nesuimta????

to-Neli

to-Neli portretas
nieko jos NEDIRBA, NEPADEDA. Turėjau patirties. Tik algas veltui gauna.

to-tiek visokių susikūrę

to-tiek visokių susikūrę portretas
blogėja socialinis gyvenimasa? :) :) :) Dykaduoniai ŠERIAMI visokiomis pašalpomis, maisto banku ir t.t., tai to nevalkatauti, netinginiauti??? Atimti VISAS pašalpas ir PRADĖS dirbti. Dabar jau trečią kartą DYKADUONIŲ pašalpinių užaugo :(((((

to-tiek visokių susikūrę

to-tiek visokių susikūrę portretas
Save GERBIANTI moteris NEGYVENS su tokiu debilu, žmogžudžiu. Matyt tokia pat kaip ir jis. Tokiems reikia uždrausti gimdyti vaikus.

to-matyt starka

to-matyt starka portretas
manau-tai jo GENUOSE, jei dar tik 14 metuis sugebėjo nužudyti žmogų. Tokius reikia kastruoti (sterilizuoti), kad blogio genas neplįstų, kad nekentėtų ir jo vaikai. Ir kokia besmegenė galėęjo su juo gyventi, GIMDYTI jam vaikus????

Išleidinėkit, išleidinėkit

Išleidinėkit, išleidinėkit portretas
žudikus iš kalėjimo ankščiau laiko . KAIP gali nusikazltėlis ,,gerai'' elgtis kalėjime, ypač-ŽUDIKAS???? JIs -ŽUDIKAS. VISKAS. JOKIO ,,gero '' elgėsio jis NETURĖJO, NEGALI turėti. KAS prigalvoja tą IDIOTIZMĄ???????????????????????????????????????????????? Tie IDIOTAI turi IRGI atsakyti už šio kūdikio sužalojimą ir kitą nusikaltimą- svetimo turto sugadinimą. VISI nusikaltėliai kalėęime TURI DIRBTI, uždirbti jų išlaikymą ir daugiau, kad išėjusa, nereikėtų ieškoti pinigų, kad išmoktų DIRBTI. KOKIE IDIOTAI sugalvojo įstatymus, NELEIDŽIANČIUS jiems dirbti???

Matyt starką

Matyt starką portretas
ar samane katinine gėrė kad visai pablūdo

tiek visokių susikūrę

tiek visokių susikūrę portretas
įstatymų, tarnybų, všį, tiek jau ,,kovoja prieš smurtą šeimoje"ir ni hja nieko gero neišeina. Na patys pagalvokit jei skriadžiama sutuoktinė nematydama išeities pradės kelt viešai vyro siautėjimą, tai kas bus toliau?Ogi vyrą baus, atims pragyvenimo šaltinįišardys viską/šeimoj nebūna tep ka nebūt ir gero/ ir prasidės grandininė reakcija - nėra už ką gyvent-nera iš ko mokėt-nueini į finansinį dugną ir gali dagyvent iki to kad atima vaikus namus ir lieki kaip stovi.Tarnybos labai saldžiai ragina suokia rodo kaip tu turi elgtis bet negirdėjau kad nors viena pasirūpintų iš ko toliau nuskriaustieisems gyvent..O iš esmės tokie dalykai dažnėja kai šalyje blogėja socialiniė sritis ir jos saugumas - nežinai ar ryt turėsi darbo, jei turėsi nežinai ar atlyginimas bus toks pats, ar jį sumokės- nežinai ar ryt seimas neįpjūklins naujų mokesčių - nežinai ar nepakils maisto kainos ir t.t.Tai šeimoms irgi labai didelis išbandymas išgyvenimu ..Būtent nuo to ir prasideda girtavimas barniai beprotystės..

Matomai

Matomai portretas
ir mama neaiski nes gyvent su tokiu nenormaliu vyru ir gimdyt vaikus , normalaus mastymo ir elgesio moteris to nedarys...o tas interviu tai niekinis kaip ir visas straipsnis, neturit ka rasyt, tai nerasykit visai... Smurto bomba tiksejo, tik niekas nieko nedare, kol vaiko lauke nerado atsitiktinis praeivis...gerai skamba kaip vaiko teisiu tarnybos dirba...pilni kabinetai

na

na portretas
kiek supratau tai dabar pagrindinis darbas ivertinti situacija,visos pajegos tam mestos

tam isgamai

tam isgamai portretas
teisingiausia bausme butu is to paties namo virsutinio auksto per langa isstumti, juk jau baustas uz nuzudyma

minde

minde portretas
juk ne lansbeergy pro langa ismete jai seny ismestu pro langa tai ir mirties bausme atsirastu o kas tie vaikai ne klandsbergis karalius.

Xuibiai

Xuibiai portretas
Toliau tegu svelnina bausmes ir kisa visas isgamas i pusiaukeles namus. Dar ne tiek vaiku lavonu pakelese pamatysim

..

.. portretas
Vaikų teisių specialistai dirba visai kitu principu, jie ieško pavargusių šeimų ,o dar geriau vienišos motinos kurios neturės jėgų bylinėtis, tad imti vaikus daug paprasčiau.. o čia narkonas, žudikas dar gali ir kokį peilį suvaryti

Neli

Neli portretas
Va ir pamatėte kaip Klaipėdoj dirba vaikų teisių specialistai. Kam be reikalo mokėti atlyginimus tokioms darbuotojoms.

Anonimas

Anonimas portretas
Atvejo vadyba...keista,kad atvejis tai tikrai neeilinis,o vaidyba irgi ne prasta...Vnž kažkokie nenormalūs stebi vaikus.jiems reikia žinoti kuris tinka atimti iš tėvų.ŠITAS VARGŠELIS juos nesudomino.Žiauri valstybė su visokiais iškrypėliais klerkais.Betgi yra ir PREZIDENTAS,ar ne taip tautiečiai?

kamera

kamera portretas
juo turetu pasirupinti kameru Vyrai .

ei !!!

ei !!! portretas
Jus nejauciat to Mazylio skausmu,kuriuos Jis jaucia nuo to brudo ""tevo"" kuris Ji kaip daikta ismete laukan ,nera jokiu pateisinimu tik Kalejimas ir ilgai ilgas ,be teises gryzt i laisve .

Sgd

Sgd portretas
Ši skaudi nelaimė vėl taps pretekstu valstybėj terorizuoti vaikus auginančias šeimas

Absurdas...

Absurdas... portretas
Jei vaikas susižeidžia atvejus į ligoninę tuoj visokios vaikų gerovės teisės kabinėjasi.. o čia zekui narkomanui palieka kūdikį auginti..

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Vaikų teisėse daug nekompetencijos. Toleruojamas smurtas, tampomi suklydę žmonės. Pagalba keistoka

Atvejo vadyba

Atvejo vadyba portretas
Atvejo vadyba, na na na na na na......

jankiai

jankiai portretas
gal i elektros kede? ar kitoks variantas tiktu ?

Mazafaki

Mazafaki portretas
Kai tėvai neleido vaikų į mokymo įstaigas,nes ten kemša į galvas visokius iškrypimus,tai juos ant visos Lietuvos padarė didžiausiais nusikaltėliais.Kai kažkoks degradas išmeta savo vaiką pro langą,tai girdisi tik menkenimas-na,mes vertinam ir negalim komentuoti.

Lenzberginis rojus

Lenzberginis rojus portretas
Tik prasidejo

Reikia

Reikia portretas
teisti narkotikų legalzuotojus kartu su jų vartotojais.

oi

oi portretas
narkomanu vaiku niekam nereik..tiksejo ir visiems po..i

na na

na na  portretas
na na na tokios informacijos mes neturime. Ir viskas.

Ar yra

Ar yra portretas
čia ką svarstyti? Utilizuoti tokį parazitą. Juk jeigu jau nepilnametis tokiu dalykus darė, tai reiškia vilties nebėra. Ir kas ta mamelė, kuri rizikavo savo vaikais, su išgama gyvendama?

Atsakymai

Atsakymai portretas
I zurnalisto klausimus tai nesuprasi ar miegancio Ar pagerusio. Atliekame vertinima. Atliekame atvejo vadyba.Vyt sitas bobas is darbo tegu miega toliau .Cia turi prokratura atlikti savo vadyba.O idomu kodel motina laisveje? Kur ji ziurejo? Nerupejo ir jai sitas vargsas mazylis.Kodel ji negyne jo bejegio.Prasta motina.

Sitas “tevas”

Sitas “tevas” portretas
Yra sedejes kalejime uz zmogzudyste.Tai kaip tos vadinamos vaiku teises dirba ir uz ka gauna manau nemazus atlyginimus.Sita kudiki reikejo atimti is sito zudiko ir vel tos Bobos is vaiko teisiu tarnybos mojuoja kazkokiu keistu pavadinimu ATVEJO VADYBA. Nei cia atvejis nei vadyba.Tokioje seimoje grimes kudikis turi buti stebima seimo konkreciai ir priimami sprendimai Kodel is Kucinsku atemete vaikus is normaliu tevu? O cia.......???

Seklys Morka

Seklys Morka portretas
Na, klausimas: kiek vaikų yra šeimoje? "Tai nėra vienintelis vaikas šeimoje, yra ir daugiau vaikų. Yra dar vienas vaikas." Na, na...

matai

matai portretas
narkomanai buduliai prisidare vaiku meto juos per langus ir niekas nemato kaip jie juos augina, niekam nerupi, nei saviems nei kaimynams, o kaipgrfeitai suvyste Vilcinsku seima, atimdami ju vaikus tos supistos soctarnybos, auuu kur jus buvot anksciau durnos babunes

Ka ka

Ka ka portretas
Armoskes hebra apsinarkasino.

Aira

Aira portretas
Per geras gyvenimas Lietuvoj kad antzmogiai sitaip luosina ie zudo nekaltus angelelius.Pokario metais musu tevai seneliai sunkiai dirbo visi vieni kitus gelbejo duonos kasniu kas kuo galejo kad tik isgyvent.O cia visiskas bardakas ko gero ir sitas svolocius augo degradu seimoje jei jri jau ir anksciaubspejo pasizymeti.Tai va nuo ko reikia pradeti.Kiek tai tesia Lietuvos zudymas mysu paciu rankomis.

As

As portretas
Kiek dar tikses tie nelaimes laikrodziai.Lietuva kur tu eini zmones atsipeikekit kiek dar vaikuciu bus nuzudyta .Darykim kazka kaimynai artimieji negi niekas nemate kas vyksta tokiose seimose.Ir visi puola socialines darbuotojas .Jos bejeges supraskit .Kai atima vaikus klykiat kad blogai kaip per mazai ziuri tada vel blogai.Ka jos gali padaryt is tokiu seimu iseina ir jos vel ta pati daro.Dabar visa atsakomybe ant ju.olO kur motinos tevas seneliai.Svolociaivgali girtuokliauti narkomanytis ir dar jiems socialines reikia Dulkintis sugeba lachudros.

Neskaites

Neskaites portretas
Kur buvo vaiku teises kol tiksejo nelaimes laikrodis???

Galerijos

Daugiau straipsnių