Ties statoma estakada – nemalonumai vairuotojams: pasipylė avarijos

Nors uostamiesčio policija ir neveda vadinamųjų metalinių avarijų statistikos, tačiau Šilutės plento ir Baltijos prospekto žiedinė sankryža galėtų būti vadinama karštu tašku dėl avarijų gausos.

Ratai pakibo ore

Savaitgalį automobilio "Volvo" ekipažas pateko į nepavydėtiną situaciją.

Mašina pakibo priekiniais ratais ant asfalto krašto, kai vairuotoja, išvažiuodama į remontuojamą kelio ruožą, nepastebėjo, kad jis yra pusmetriu žemiau.

Automobilis įstrigo tarp prekybos centro "Banginis" žiedinės sankryžėlės ir rekonstruojamo Vilniaus plento dalies.

Veikiausiai iš kito miesto atvykusi vairuotoja nesusigaudė, kad į Vilniaus plentą mėgino išvažiuoti nebeegzistuojančia išvaža. Dėl estakados statybos prekybos centro teritorijoje žiedinė sankryža yra uždaryta, apie tai vairuotojus informuoja kelio ženklai.

"Mes galime tik spėlioti, kokios priežastys lėmė tokį incidentą. Tačiau labai tikėtina, kad automobilio ekipažas nepastebėjo eismo pokyčių. Policija šio įvykio neregistravo, tik pati vairuotoja galėtų nupasakoti priežastis. Manyčiau, papildomi kelio atitvarai ar kelininkų naudojamos "plunksnos" čia nebūtų perteklinis dalykas. Didesnė žala, jei automobilis nuvažiuotų į griovį", – pastebėjo Klaipėdos apskrities policijos komisariato Kelių policijos tarnybos Administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyriaus viršininkas Aurelijus Jankauskas.

Reikėjo papildomų atitvarų

Specialisto nuomone, dėl eismo saugumo kelininkai galėjo ne tik kelio ženklus, bet ir betoninius atitvarus pastatyti.

"Teoriškai darbus vykdanti įmonė kiekviename darbų etape turi prižiūrėti, kad eismo saugumas būtų užtikrintas. Visi grioviai turi būti taip aptverti, kad niekas į juos neįvažiuotų. Matyti, kad kelias užtvertas gairelėmis. Ar čia tas pats automobilis nuvertė, ar vėjas tai padarė? Bet pagal tvarkas, kelio ruožas, kur šiuo metu vyksta darbai, turėjo būti visiškai atitvertas", – pastebėjo A.Jankauskas.

Specialistas atkreipė dėmesį, kad kelininkai, baigę darbus, turėtų apeiti visą teritoriją ir patikrinti, ar savaitgaliui statybvietė lieka saugi.

Panaši situacija buvo prieš kurį laiką pačioje žiedinėje sankryžoje. Nuo kelio žemyn priekiniais ratais buvo pakibęs kitas automobilis.

Tą kartą automobilis suko iš žiedinės sankryžos į Šilutės plentą ir nėrė tiesiai į pusmetriu žemiau esančią statybvietės aikštelę.

Avarijos vis kartojasi

"Neaišku, ar kelininkų naudojamos "plunksnos" nukrito nuo vėjo, ar piktadariai jas išvartė ir ar jos iš viso ten buvo. Jei kartojasi eismo įvykiai, dėmesio reikėtų šiai vietai. Atviras tarpeklis neturėtų likti visam savaitgaliui. Bet, kita vertus, patys vairuotojai privalėtų būti taip pat dėmesingi", – kalbėjo A.Jankauskas.

Šeštadienį dar vienas eismo įvykis nutiko pačioje žiedinėje sankryžoje. Eismas strigo dėl lengvojo automobilio ir vilkiko avarijos.

"Mačiau įvykio nuotrauką socialiniame tinkle. Spėčiau, kad lengvasis automobilis pateko į sunkvežimio vairuotojui nematomą zoną. Tik neaišku, kas kaip rikiavosi ir kas turėtų prisiimti atsakomybę", – kalbėjo A.Jankauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

S.S.S.

S.S.S. portretas
nu tokioms vairuotojoms kaip Volvo reiktų teises padėti į stalčių. Nes čia matosi nesiorientavimas kelyje. Per daug arti privažiavo ir pasekmes matome.

opa

opa portretas
moteris už vairo daug pasako...

Eksas

Eksas portretas
Pareigūne Aurelijau, Baltijos-Šilutės pl. žiedinė sankryža "karštas taškas" dar kaip pats po stalu bėgiojai. Ir nereikia teisintis, kad kelininkai, ar vairuotojai neapdairūs.Piko valandomis policijos pareigūnai užtikrindavo saugų eismą. Kur dabar esate? A, trikojus saugote? Ir kur žiūri apskrities policijos vadovybė, saugaus eismo skyrius (savivaldybė). Remontuojamose kelių ruožuose ypatingai reikalinga policijos pagalba. Tai jūs padedate kelininkams,ar " padėję" sėdite . Kur kontrolė, ne tik kelininkai turėtų apeiti teritoriją, bet ir jūs pastebėję trūkumus privalote pranešti kelininkams. Kas per paaiškinimas "turėjo, galėjo,reikėjo ir t.t.)
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių