Tarptautinio konflikto nebebus?

Blinda

Blinda portretas
Jei rusai nemoka angliskai, cia ju problemos. Kada uzsibaigs ta nevekslu karta?

Jelena

Jelena portretas
"Твоя моя не понимать" автор Олег Шах "Ну что? Трындец! Приплыли мать! Моя твоя не понимать, Моя - фарси с твоя иврит По-русский еле говорит И что ни слово - резать слух, Больной башка совсем опух, Поехал крыша с козырёк - Твоя упрёк в моя упрёк."

man patinka:)) bet idomu..

man patinka:)) bet idomu.. portretas
Lietuvos mentai-"nesupranta rusiskai" Rusu mentai-"nesupranta lietuviskai" Greit, viskas bus kaip sena soviet, kinokomedijoj-in YuoTube..Кунаки Невесты ("..они совершенно не говорят по-русски, но,,всё понимают,..")!!!! :)))) Lietuviai, atvaziave i Kal-grada-( papygiai nusipirkti-benzina, dizelilna, vodka, vaistus..) irgi.. ten sako- "Бамбарбия. Кергуду!"??:)))

Herlinda Hauck

Herlinda Hauck portretas
Geriausias pasiūlymas ... „Google“ mokėjo už kiekvieną internetinį darbą nuo namų 729 iki 935 dolerių per dieną. Mano jaunesnė sesuo buvo be darbo du mėnesius, o anksteSnis mėnuo jos čekis buvo $ 27358, dirbdamas namuose 3 valandas per dieną, o darbo užmokestis laikui bėgant gali būti dar didesnis ... todėl aš pradėjau >>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­o­­r­­k­­L­­i­­n­­ks3.C­­o­­m

Liudvika

Liudvika portretas
Pareigūnai atliko savo darbą,o kad nemoka kalbos tai ir neprivalo.O jie ar moka.Tai už ką atsiprašyti jiems.Ruskiai visada nori parodyti savo galią ,tačiau jau praeitis ir niekas jų pasaulyje nemėksta.Tai faktas.

Tai vat

Tai vat portretas
Nesimokykit anglu ir toliau, kirilicos niekas nebesupras greit :)

Susreiksminusi

Susreiksminusi portretas
Ponia,mano kad kaimynai turetu turt kaimynu kalbos pagrindus:) idomu kiek Kaliningrade policininku turi Lietuviu kalbos pagrindus? Isedejo policijoje 5val su vaiku,tai kad norejo ir sedejo,niekas jai ten neliepe sedet,jokie kaltinimai jai nebuvo pareiksti,atsistoji ir eini pabimbinet po akropoli

Ananinimui

Ananinimui portretas
Vaikai moka lietuvių, anglų, dar renkasi ispanų, netgi kinų. Anglų šiandien svarbiausia Pasaulyje, ispanų - šiandien svarbi Amerikoje, kinų - ateities Pasaulio kalba, o rusų ? Praeities TSRS ir šiandieninių ubaginiu šalių. Čia, reikia, tik kai rusų pijokus turistus aptarnauti vardai arbatpinigiu. O taip... Na, gal literatūrinio paveldo, bet iš esmės... Ne bėda ir nemokėti.

Ar

Ar portretas
Lietuvoje valstybine kalba - lietuviu, niekas neprivalo kalbeti rusiskai ar dar kokia kita treciosios salies kalba jeigu to nenori.

Bla bla bla

Bla bla bla portretas
5 val. su mažu vaiku ant rankų komisariate per karščius , čia ir lietuviai uzstaugtu. O pareigūnams nėra ką daugiau veikti, visur tvarka Lietuvoje, reikia rusus pamokyti.

Anonimui

Anonimui portretas
nesvaik, jei nesupranti. Kažkaip kitų šalių keliautojai pirmiausia paklausia ar kalbi angliškai, kai tuo tarpu rusas atvažiavęs iš karto rusiškai kalba, lyg būtų savaime suprantama, kad Lietuvoje privaloma mokėti šią kalbą. Ant rusų neloju, turiu draugų rusų ir susigiminiavę esam, nuostabūs žmonės, kurie pačių Lietuvos rusų nesupranta - kiti iš šalies nėra išvykę, dešimtmečius gyvena LT, bet kalbos nemoka. Čia yra nepagarba šaliai ir jos žmonėms. Ir nei vienas lietuvis neprivalo mokėti rusų, jei to nenori. Baik kirštint žmones, kvailas anonime.

Staska

Staska portretas
Gaidukai tie musu mentukai :)

Katherine Walton

Katherine Walton portretas
„Google“ už kiekviena daRbo savaite internetu sumokejo nuo 5000 iki 8000 euru. Aš uždirba pirma savaite 7286 € iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o laisvalaikiu dirbau 2 valandas per diena. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradeti uždirbti tik po šios svetaines. >>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­o­­r­­k­­L­­i­­n­­ks3.C­­o­­m

Anonimas

Anonimas portretas
Komentatoriai laukiniu gyvulių mentalitetu, kad tik ant rusų paloti .

Nilkė

Nilkė portretas
O kiek jie kalbų moka? Tik savo ruskių, tai ko piktintis, kad kiti nemoka. Juokdariai. Tegul nuvažiuoja į kitas šalis.

Jonas

Jonas portretas
Už ką atsiprašyt, žmonės? Jums su galva negerai? Jie atliko savo darbą. OK, nepasitvirtino. Pačiam ant savęs pikta, kad veliuosi į komentarus, bet kai skaitai kokie buki komentarai, tai negaliu susilaikyt. Toks jausmas, kad jūs kaip šunys tik lojat net nepasigilindami į situaciją. Tundros kažkokie

Anonimas

Anonimas portretas
Dabartinis jaunimas per kvailas, kad išmoktų rusų kalbą....

Kaimyninių šalių

Kaimyninių šalių portretas
piliečiai taip pat turi turėti kaimyninių šalių kalbos pagrindus.

Memel

Memel portretas
Tai auksine karvele irgi turi atsiprashiti Ruses plaukikes Efimovos uz lojima , ale dopingo vartuojama. Pati su dopingais prisidirbo meta sporta ir mokytis toliau , ha ha , bumerangas atskrido jai ..

taigi

taigi portretas
Pareigūnų kvalifikacija tai žemiau "plintuso" - apgailėtini.

Nu

Nu portretas
O tai kaip ten su atsiprasimais???? Ar karuna spaudzia musu policininkams???

to Rasai

to Rasai portretas
Žmonės iš kaimyninės šalies, kurie atvykę į Lietuvą elgiasi nepagarbiai, iššaukiančiai, grasina Vokietijos advokatais, turėtų aplenkti mūsų šalį. Aš į Rusiją savo noru nevykčiau niekada, nors šioje šalyje gyvena daug nuostabių žmonių, suprantančių rusiškos propagandos daromą žalą kaimyninių šalių santykiams. Pagarba mūsų šalies pareigūnams, kurie atlieka savo darbą ir nekreipia dėmesio į koloradnikų pliauškalus. Linkėčiau Rasai pakeliaut ir pačiai patirt, Rusijos muitinėje prie pasienio drąsiai prastovėsi pora valandų kol muitininkai plepasi tarpusavyje, o apie miliciją ir kalbos negali būti, jie elgiasi kaip dievaičiai...

As

As portretas
Ne viskas vyksta taip greit kaip norėtųsi, juk ne jis vienas tame komisariate buvo, tai iš kur mums žinot kodėl užtrunka..

as

as portretas
suprantu jei tas vairuotajas važiuotu vingiais, t. y. nemokėtu važiuoti, tada pakankamas pagrindas įtarti, kad dokumentas padirbtas, o jei jis važiavo normaliai, ar mūsų reikalas ieškoti sliekų svetimuose dokumentuose ?

Rasa

Rasa portretas
Mano manymu, tai bet kokiu atveju, dokumentai turėtų būti patikrinti ne per penkias o per vieną valandą Ir jeigu žmonės buvo sulaikyti o paaiškėjus,jog dokumentai nebuvo suklastoti-bet kokiu atveju , padorumo taisyklės reikalauja -atsiprašyti.Jeigu norime ,kad su mumis elgtūsi žmoniškai tai ir patys turime pasistengti.Nepriklausomai tai yra mūsų ar kitos šalies piliečiai.

Ieva

Ieva portretas
Kas jums žmonės yra, šitiek ant pareigūnų varyt? Ar jums geriau be jų būtų? Mano nuomone čia viskas gerai ir tvarkingai. Jei nemoki tos šalies kalbos, tai čia jau tavo problema. Abejoju, kad kažkurioj kitoj šaly sustabdžius lietuvį panašioj situacijoj su juo būtų elgiamasi kitaip. Pasodintų koridoriuj ir sėdėtum, kol kas nors su tavim pakalbės. Tai šiek tiek plačiau žiūrėkit, o ne tik varykit ant žmonių, kurie dirba savo darbą. Ką rašytumėt jei vis tik pažymėjimas būtų padirbtas?

Vyturelis

Vyturelis portretas
Mentas rusofobas

Roman

Roman portretas
Ztnonai , ar tu buvai Rusyne ? Matyt ne. Sitoje situacijoje zmonele 5 paras gautu , ovyrui geriausiu atveju narkotiku idetu / dabar populiaru saudmenys ir 282 straipsnis BK . Ne kiemsargis vaziavo . Rusijoje viska sprendzia skambutis draugui .Minute ir problema ispresta .Usimirso seimynele .Gyvenu Rusyne .

Tomas

Tomas portretas
Siaip visi pareigunai ir nemokantys rusu kalbos turetu moket pasakyt : idi ty nx :)

Kvailą ir bažnyčioje muša

Kvailą ir bažnyčioje muša portretas
Na bet tai kas per vunderkindai dirba VSAT, kad originaliame dokumente, rasti tiek rimtų klastojimo požymių ( tuo pačiu ir kvaili, kad veltis į policininkų aferas - policininkai gudriai sužaidė-kad kuo mažiau kalti liktų, pakišo pasieniečius).

KLP

KLP portretas
Tai kodėl patys nemoka kaimyninių šalių kalbos pagrindus? Juk jie čia svečiuojasi tai jiems ir reikia išmokti bent pagrindus... būtinai !!!!

Pareigūnai

Pareigūnai portretas
Savo veiksmais pakišo vsat postą, per kuri atvyko žmonės, nes ten dirba specialistai, ir vairuotojo pažymėjimas visada būna tikrinamas, kartų su kitais dokumentais. Gaila,kad pensininkè nevyksta niekur.

Anonimas

Anonimas portretas
Daug runkelių dirba policijoj, ypač daug buko jaunimėlio. Užtat ir kalbų nemoka. Jiems svarbu tik su sirenomis palakstyti, kažką pavaidinti...

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Pagarbos "viršūnė". Viešoje vietoje netyčia užkliuvęs, iš kart atsiprašai, o čia pralaikė pusė dienos šeimą įzoliuotą nuo visuomenės ir prokurorė Blinstrubienė neįžvelgia, dėl ko reikėtų atsiprašyti už kaimynų sulaikymą, galimai tik pusdieniui ir atvažiavusiems?. Negi skaitytojai nejaučiate kokioje santvarkoje gyvename? O gal ir prokurorus "rusai puola"? Policija, prokurorai, už nesklandumus, privalo kaimynų rusų atsiprašyti viešai.

To pensininke

To pensininke portretas
As vat i Turkija vazuoju,man turku ismokt???As galvoju kad pas mus lb daug dabat,ukraineciu,rusu ,baltarusu,ir vienas is pareigunu galietu zinuoti rusu kalba

Petriukas

Petriukas portretas
Nebutu fufaikė... ir dar labai nervuoja kai pragyvena puse amziaus Lietuvoj ir paklauses zmogaus atsako: 'ja neponymaju' brrr... nupurto

Pensininke

Pensininke portretas
Tai tegul išmoksta kalbėti ta kalba, į kurią šalį važiuoja ilsėtis. Kaimynines kalbas reikia mokėti. Aš cituoju svečius.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių