Quantcast

Taksistai nelegaliai pardavinėjo alkoholinius gėrimus

  • Teksto dydis:

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai vėlyvą penktadienio vakarą sulaikė 3 asmenis, kurie, prisidengę automobilio nuomos su vairuotoju veikla, vykdė taksi verslą.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai vėlyvą penktadienio vakarą sulaikė 3 asmenis, kurie, prisidengę automobilio nuomos su vairuotoju veikla, vykdė taksi verslą.

Pareigūnai, gavę informacijos apie Šilutėje vykdomą neteisėtą taksi veiklą, jau anksčiau buvo pradėję ikiteisminį tyrimą ir kruopščiai rinko duomenis apie nelegalių taksistų vykdomą verslą.

Atliekant tyrimą buvo išsiaiškinta, kad nelegalia taksi veikla užsiimantys asmenys klientų laukdavo pačiame Šilutės miesto centre. Pareigūnai netruko nustatyti ir šios veiklos organizatorių, gimusį 1974 m., kuris pats atlikdavo dispečerio funkcijas bei su išskirtiniu seno modelio „Mercedes Benz“ limuzinu teikė taksi paslaugas.

Kadangi veiklos mastas vienam buvo per didelis, pastarasis netruko į savo neteisėtą veiklą įtraukti ir dar du 29 ir 22 metų Šilutės rajono gyventojus, kurie paslaugas teikė su savo nuosavais automobiliais. Negana to visi jie teikė ir alkoholio pristatymo į namus paslaugas. Asmenų automobiliai buvo be taksi plafonų ir taksometrų, o ant dviejų automobilių stogų puikavosi iškaba „Automobilių nuoma“.

Sulaikymo metu buvo atliktos kratos automobiliuose ir visuose juose rasta alkoholinių gėrimų, o limuzino bagažinės turinys pranoktų kaimo parduotuvės alkoholinių gėrimų lentynose paprastai esantį asortimentą. Pastarajame automobilyje rasta ir paimta beveik pilna pakuotė skardinių alaus „Wolf Engelman“, brendžio „Gloria“, „Imperial“, „Grand Cavalier“, „Torres“, viskio „Ballantines“, spiritinio gėrimo „Stock“, šampano „Bosca“, trauktinės „Žalios devynerios“, „Raudonos devynerios“, degtinės „Moskovskaja“ ir kt.

Už neteisėtą vertimąsi komercine veikla vyrams gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų bei automobilių konfiskavimas.

Be to prieš pat šių asmenų sulaikymą Šilutėje buvo sustabdytas dar vienas taksi automobilis BMW 520, kurį vairavo 1977 m. gimusi šilutiškė. Patikrinus automobilio bagažinę, joje rasta kartoninė dėžė, kurioje buvo sukrauti įvairūs alkoholiniai gėrimai. Minėta moteris turi įsiregistravusi taksi veiklą. Jos atžvilgiu pradėta administracinė teisena.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas Šnekorius

Jonas Šnekorius portretas
Kur galėjai naktį 1976 metais nusipirkti degtinės, kurios net parduotuvėje būdavo retkarčiais?Pas bobutę, arba taksistą. Taigi bobutes legalizavo ir pavadino barais, o taksi gal reiktų vadinti mobiliais barais ir legalizuoti.

Ina

Ina portretas
Pažiūrėkite kiek jų per naktį Klaipėdoje sukinėjasi prie Taikos pr. 119a ale baro. Ten nuolat atveža klijantus nusipirkti alkoholio.Ištisą naktį ramybės nėra.Ir kam tokios skylės reikalingos.....po to stebimės iš kur pas mus tiek alkoholikų.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių