Sulaikyti trys jaunuoliai, įtariami narkotinių medžiagų platinimu bendraamžiams

  • Teksto dydis:

Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė tris jaunuolius, įtariamus bendraamžiams neteisėtai platinusius įvairias narkotines (psichotropines) medžiagas.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie kvaišalus Klaipėdoje, įtariama, platinusį, anksčiau neteistą, vienoje iš uostamiesčio ugdymo įstaigų besimokantį nepilnametį (17 m.) klaipėdietį.

Dar 2023 m. vasarį tyrimo metu užfiksuota, kaip šis jaunuolis Klaipėdoje pardavė elektroninėms cigaretėms papildyti skirtą skystį su psichotropinėmis medžiagomis pirkėju apsimetusiam asmeniui.

Tęsiant tyrimo veiksmus, 2023 m. kovą užfiksuota, kaip nurodytas jaunuolis Klaipėdoje kartu su bendraamžiu (tuo metu – 17 m.) bendrininku iš Klaipėdos rajono pardavė skystį su psichotropinėmis medžiagomis pirkėju apsimetusiam asmeniui.

Tolesnio tyrimo metu, 2023 m. kovo pabaigoje užfiksuota, kaip šis, anksčiau neteistas, Klaipėdos rajono gyventojas, vienos iš Klaipėdos ugdymo įstaigų auklėtinis, pardavė psichotropinę medžiagą (LSD) pirkėju apsimetusiam asmeniui.

2023 m. gegužės pradžioje Klaipėdoje, Žolynų gatvėje, pareigūnai sulaikė, įtariama, vienam iš nepilnamečių minėtą psichotropinę medžiagą pardavusį 21 m. klaipėdietį.

Atlikus kratą, šio, anksčiau neteisto, individualią veiklą vykdančio, vaikino gyvenamojoje vietoje policijos pareigūnai rado daugiau nei 1300 lapelių su, įtariama, psichotropine medžiaga – LSD, galimai kanapių, elektronines svarstykles bei trintuvę.

Tą pačią dieną Klaipėdos rajone, Kiškėnų kaime, teisėsaugininkai sulaikė jau minėtą, ką tik pilnametystės sulaukusį, Klaipėdos rajono gyventoją. Atlikus kratą pastarojo gyvenamojoje vietoje, pareigūnai rado, kaip įtariama, psichotropinės medžiagos – LSD, elektroninėms cigaretėms papildyti skirto skysčio su galimai psichotropine medžiaga, įtariama, kanapių bei elektronines svarstykles.

Tęsiant tyrimo veiksmus ir atlikus kratą 17 m. klaipėdiečio gyvenamojoje vietoje, rastos 45 galimai netikros ar suklastotos elektroninės mokėjimo priemonės.

21 m. vaikinui pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Kitam, dabar jau 18 m., jaunuoliui pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti bei neteisėto disponavimo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis be tikslo jas platinti.

17 m. jaunuoliui taip pat bus įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl galimai padarytos nusikalstamos veikos.

21 ir 18 m. įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau 21 m. įtariamajam paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas ir dokumentų paėmimas, kitam, 18 m., įtariamajam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Guntars Zalupkins

Guntars Zalupkins portretas
Nieko jiem nebus tuoj paleis ir "įpareigos" daugiau taip nedaryt, tokia issigimus sistema

Antanas

Antanas  portretas
Ir prigalvoja visokio brudo svaigintis.

Kas stogas?!

Kas stogas?! portretas
Suzinoti is kur gavo ir visus i cype! Pakaks Lietuva naikinti!
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių