Stringa iš viešbučio iškritusios manekenės byla: šeima reikalaus 200 tūkst. eurų

Asta

Asta portretas
Iki nelaimės kur buvo tėveliai.?

Anonimas

Anonimas portretas
Ar ne per brangiai įkainavo tą savižudę ?

mociute

mociute portretas
Tai paleistuve kodel jos drauges nevaziavo kartu nors prase ,bet jinai nevaziuotu pati kalta ir sioj istorijo kalta tis ta paleistuve kaip sakoma patarleij kumele nenores kuilys neuzsoks ir tevams butu geda dabar del to dukros,o juos tikrai nuosirdziai uzjauciu

>>>>>Anti) kristi.

>>>>>Anti) kristi. portretas
Kaltink Androido taisyma tuomet. Nesu mates labiau pasileidusiu merginu nei modeliai, kurie ir dulkinasi su visais, ir geria, ir narkotikus ima. Todel tevams siulyciau prabusti. O bukos avys ir liks patvorinemis avimis.

Anonimui

Anonimui portretas
tai kad kalbama Klaipedos prokuroru mafija ir turi ta viesbuti. Kartu su Kauno banditas per puse. K raide is tikruju reiskia ne Klaipeda o Kauna

Naujausios žinios

Naujausios žinios portretas
Viešbutis pateikė architektų pažymą, kad tame kambaryje langų nėra,-teisėja pasimetus nežino ką daryti...

Sodint suskius

Sodint suskius portretas
be kalbų ir ilgam. O tą Klaipėdos viešbutį priverst parduoti kitam šeimininkui stropiai ištyrus kokia mafija jį valdė tiek metų. Nueikit pasižiūrėt - kavinė kaip sowietiniu laikų valgykla, holas nušiures nušiaužiotas, aiškiai į pritoną neša. Jau iš pat pradžių šis atsitikimas buvo neturintis precedento, prokuratūros ir tyrėjų atžvilgiu. Pasižiūrėjus į viską iš šalies, tikrai gėda už mūsų Valstybę

Įdomu

Įdomu portretas
Narkomanės artimieji nori užsidirbti pinigų.

Anonimas

Anonimas portretas
Šlykštūs parazitai. Ir dar vienas gydytojas. Iš kur pas jį narkotikai. Atrodo, kad prokuratūra viską daro, kad tik tie du, manau, atmatos būtų išteisinti. Čia ir plika akim matosi,kad vyksta kažkas nesuprantama. Reikalą perduokit kito miesto prokuratūrai- ot tada ir pamatysite.Tokia nuomonė

Setonas

Setonas portretas
Visi dejuoja bet nieko nedaro.sukilt reikia pries neteisybe ir kovoti.Korupcija ir visa kita ,taip vyksta viskas Lietuvoj.... Paprasti zmones kencia- issigimeliai triumfuoja

virginija

virginija portretas
man geda uz tokiaVALSTYBE,kurioj teisesauga tokia akla...

Z

Z portretas
Lietuvoj nebuvo teisybes ir nebus,nes viskas yra perkama ir parduodama kaip kokiam bananu kraste.

Karma

Karma portretas
Tiems, kurie čia palaiko iškrypėlius prievartautojus. Žiūrėkit, kad Jūsų karma Jus nenubaustų. Būtent to jums ir linkiu.

>Hm

>Hm portretas
tai, jeigu ji neprabunda?

Anti) kristi.

Anti) kristi. portretas
paskaityk, ką prieš val parašei: :"nesu matęs labiau pasileidusios merginos iš manekeniu", nors buvo "angeliškos išvaizdos"...Ką cia keverzoji TEMIDE??? Užjauciu tevus ATA .

Temidė

Temidė portretas
(anti)Kristis, praleidai gerą progą patylėti. Lauk pasekmių.

Kiek galima

Kiek galima portretas
tą išsiziojele demonstruot:... modelis...Batu? Baikit, vieną kartą...Užuojauta tevams...Ata..

HM...

HM... portretas
Kas per iškrypėliai.. prievartauti miegančią merginą..

...

... portretas
kaip modelis taip kur vynas

?

? portretas
Iškrito?

(anti)Kristis

(anti)Kristis portretas
Aisku, kad ji buvo kitokia nei visi modeliai. Ir mokyklos nebaige, nes darbstuole namie mokinosi, ir sekso per partijas neturedavo, nes tikejo baznytine santuoka, ir koko, amfo, metamfo, K, zoles, dizainieriu narkotiku nebandziusi buvo, nes tai nuodas... Zodziu angelas buvo, kiti kalti. Nesu mates labiausiai pasileidusiu merginu kaip manekenes,tad prabuskite visi jus mulkiai:)

Anonimas

Anonimas portretas
Būtų gal prokurorai ir šitą bylą numuilinę? Jeigu ne didžiulis visuomenės rezonansas. Bet toks įspūdis, kad kažkas netvarkoje su Kl. Prokuratūra.

Anonimas

Anonimas portretas
Šlykštynės, kokių pilna visa Lietuva ir visas pasaulis. Traiškyti tokius nusikaltėlius tarsi blakes, jie dar pavojingesni , nes rafinuoti ir apsimetę.

Žolytė

Žolytė portretas
Teismo posėdžiai privalo būti vieši, kad mergužėlės vakarėliuose, baruose žinotų, kokie jų tyko pavojai, nebūtų patiklios, nes aplinkui sukinėjasi suteneriai su dozėmis.

ss

ss portretas
ir tokie sudo daktarai mus dar gydo..

Na viens

Na viens portretas
Visai iš veido išėjęs...o jei būtų viešas posėdis? A???

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel nusikalteliai vaiksto laisveje?

Nuomone

Nuomone portretas
Tokiem per mazai 200 tk.e.O kalejimo kokia 20 meteliu.Tokiu mergaites ir paauglius nuodijanciu kvaisalais pilna Lietuva.Svirkstai kaip raso metosi restoranu tualetose ir kitur.Nera gailescio tokiem .Tegu atsako uz nusikaltima be jokiu islygu.

Anonimas

Anonimas portretas
Kosmaras.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių