Stintų žvejyba jau pasiglemžė dvi gyvybes: policija prašo nerizikuoti

  • Teksto dydis:

Neršti migruojančios stintos privilioja būrius žvejų iš visos Lietuvos. Dalis meškeres meta nuo krantinių, gana daug žvejų plaukia ir valtimis, gilyn į Kuršių marias. Deja, neatsargus elgesys prie vandens jau pareikalavo dviejų aukų.

Antradienį Juodkrantėje ištrauktas 55 metų vyro kūnas, kuris galimai nuskendo, iškritęs iš valties. Kitas žvejas nuskendo gruodžio pabaigoje, nusprūdęs nuo seno laivo Smiltynėje esančiose, vadinamosiose, laivų kapinėse.

Klaipėdos policijos pareigūnai žvejų prašo saugotis ir nerizikuoti gyvybe dėl gausesnio žvejybos laimikio. Pareigūnai pirmiausia primygtinai reikalauja nevartoti alkoholinių gėrimų – tikimybė įvykti nelaimei, kai asmuo yra neblaivus, neabejotinai padidėja. Be to, policija primena, kad vartoti alkoholinius gėrimus viešoje vietoje yra draudžiama – už tai gresia bauda nuo 20 iki 100 eurų.

Svarbu įvertinti, ar pasirinkta vieta yra saugi žvejoti – nelipti ant akmenų, ar kitų objektų, nuo kurių galima nuslysti į vandenį.

Plaukiant valtimis būtina, kad visi laive esantys žmonės turėtų gelbėjimosi liemenes. Vandenyje tvarką prižiūrintys Klaipėdos uosto policijos pareigūnai primygtinai rekomenduoja ne tik turėti, bet ir vilkėti gelbėjimosi liemenes. Deja, jų trūkumas vis dar yra bene dažniausiai nustatomas pažeidimas, tikrinant žvejų laivelius. Bauda dėl nesaugaus elgesio vandenyje yra nuo 16 iki 60 eurų, prasižengus pakartotinai, ji gali siekti 140 eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Zemaitis

Zemaitis  portretas
Ir kur cia tas nesiukslis atsirado.kazkoks dedapisa spermos liekana.mes zvejai zvejojom .zvejojam ir zvejosim ir taves nesiklausim .cia musu hobis.musu stihija.o nuskesta atvyke pagerti o ne zvejoti.

ALGIS

ALGIS portretas
MAN TOKIŲ N E G A I L A , O ARTIMIESIEMS UŽUOJAUTA ..

Žalgiris

Žalgiris portretas
Klausyk, portugalas, rašyt pirma lietuviškai išmok ! Arba rašyk savo gimtąja kalba.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių