Smurto prieš jurbarkietę byla – vėl teisme: prokurorai nesutinka su nuosprendžiu

Jurgis

Jurgis portretas
Kai kurie, vargšeliai, nesupranta, kad jeigu jurbarko gyvuly paleis į laisvę,tai bus užkrečiamas pavyzdys kitiems. Linkiu kad jurbarkietis kalėjime supūtu,bet mergaitės tai nepaguos,nes randai ir trauma liks iki gyvenimo pabaigos.

tėvas nuotraukoj

tėvas nuotraukoj portretas
atrodo,kad jo vaikiuks mirė:(

Augis

Augis portretas
Neturiu zodziu..........

Karina

Karina portretas
Iki 21 m. jaunuoliams draudžiamas alkoholis, o jam tik iki 19 metų? Sutraumuota mergaitė visam gyvenimui, o bausmė tik atidedama? Tai tegul ir pasėdi tuos trejus su puse metų. Ne alkoholį reikia kaltinti, alkoholis tik padėjo išsiveržti viduje tūnojusiams velniui.

Mes

Mes portretas
Nubaust taip kad kita karta net nekiltu minciu taip padaryti.padarei nusikaltima atitinkama ir bausme,zinos visam gyvenimui kur kisti rankas ir pimpala.

Algis

Algis portretas
Aš gi sakiau iš pat pradžių,kad kol jurbarko gyvulys neatsedės 10 metų kalėjimo rūsyje su tramdomaisiais marškiniais,tol aš tikrai nepatikėsiu, kad jis gali pavirsti žmogumi. Manau,kad reikia pasodinti jurbarkieti, tikrai nusipelnė prieš įstatymą.

kauniete

kauniete portretas
rasho;..vaikinas buvo neblaivus " ne vaikinas,o nusikaltelis

Liudvika

Liudvika portretas
Na matosi,kad prokurorai jau atsipeikėjo,tai sveikintina.Tačiau kodėl medicininė išvada yra padaryta melagingai ? Ir vėl čia labai kvepia papirkimas. Mergaitei linkiu stiprybės,o jos tėveliui nepasiduoti ir kovoti už mergaitę.

Nuj

Nuj portretas
motina tai azijatiškos išvaizdos, turbūt kokia nataša

morka

morka portretas
taip dalinkites ir toliau teiseju pavardemis ir jei galima adresa jiems irgi bus tas pats lengvas suzalojimas

zzz

zzz portretas
toki reikia islyginti,nores,bet negles.

TAŠKAS

TAŠKAS portretas
Teisinė valstybė-Prezidentas gyvena,gal ne teisinėj valstybėj???Kada bus teisingai teisiami nusikaltėliai.?Jaunas vaikinas,kad ir,kaip gaila,turi atsakyti už savo veiksmus.Lietuvoj ,kaip negyvenamoj saloj.. Įstatymų nėra-lyg gyventų vieni nusikaltėliai,lyg.nukentėjusių nėra.Nėra teisybės.

Viktoras

Viktoras portretas
Nera teisinga linketi kazkam blogo, bet kaip suprantu teisejas/a nemato nieko blogo, tai as kaip suprantu nieko tokio blogo ir nelinkiu - kad ju dukra/anuke pasigave taipat pasielgtu suluosinti psihologiskai trauma visam gyvenimui ir t.t. ir manau teisinga bus jeigu teismo sprendimas bus identiskas ne vien situ atveju bet visais tokiais atvejais.

Dovilė

Dovilė portretas
Įdomu, kodėl Klaipėdos teismai nuolat priima tokius švelnius nuosprendžius? Kažkas tuo turėtų rimtai pasidomėti.

Kostas

Kostas portretas
Bausti tokius išgamas ir kuo griežčiau.Įpratę,kad tėvai išsukinėtų. Kai pasėdės ,pajus ką tai reiškia ,gal į protą ateis.

UK

UK portretas
ANTONIMAI: BLOGAS-GERAS, JUODA-BALTA, LITUVA -TEISNGUMAS...........................

Kopustas.

Kopustas. portretas
Nera Lietuvoj Teisybes, Niekada ir Nebus.

>Neteisinu< \\\\\.../////

&gt;Neteisinu&lt; \\\\\...///// portretas
Aš tau tuos tik ką iškeptus blynus į klyną supilčiau,užtarėjau.Taip, ji ėjo,negerai,tai nesuteikia teisės išgamai ją prievartauti, "lengvai" sužaloti.

>"Reginai" \\\\\.../////

&gt;&quot;Reginai&quot; \\\\\...///// portretas
Taip "Regina",prezidentas teismo salėjie su plaktuku,tai juokinga,bet yra kitų svetrų,kap galima pakutent med.teismo 'expertus',ir' teismų' klaną.---Jis,prezidentas,tai matė vizualiai mergaitės "lengvą" sužalojimą.---Negražu dideliam,garažiam vyrui,tuo labiau prezidntui,būti PAŽADUKU.---Kur aš jį mačiau ???????????.---Tikiuos prezidentas atsibus,o tą jovalą turint prezidento galias sutvarkyt tai vieni juokai.Tik noro reikia.--Tikiuos tai ĮVYKS.

Neteisinu

Neteisinu portretas
Vaikino, bet, žinant kokios dabar “merginos”, tai dar ir perdaug nubaustas. Ko valkiotis mergai po visokias pakampes, vietoj to, kad blynus keptų

"Reginai"

&quot;Reginai&quot; portretas
Ponia, , Jūs nesuvokiate, kad Prezidentas negali kištis į teismų darbą!!!! Yra ne vienas teismas, o jei ir Aukščiausiasis ( iki jo dar būtina nueiti) neatstatys teisingumo, mes visi turime susitelkti, kad ši byla patektų į Europos žmogaus teis teismą, sekti bylos eigą, reaguoti, padėti Mergaitei morališkai ir finansiškai. MES, susitelkusi visuomenė, tegalime būti gynėjai, nes dorų , principingų, aukas ginančių teisėjų Lietuvoje yra tik vienetai...

Adva"kotas \\\\\\.../////

Adva&quot;kotas \\\\\\...///// portretas
Ačiū Dievui,kad dar 'nenumarino' tos bylos,nes Pravieniškių bachurai trykšta nekantrumu.---Patys kalčiausi vadinami med.'EXPERTAI',nes jų išvadojie 'lengvas' sužalojimas.tuo 'teismas' ir rėmėsi.---Čia yra nusikaltėlių SUSIVIENIJIMO banda.---Icikai banditų šeimynėlė,ir tėvai turėtų būti paraukti baudžiamon atsakomybėn,už akvaizdžius papirkinėjimus ir išsigimėlio 'išauklėjimą'.---Dėl prezidento tai patylėsiu,nes negražiai nuskambės.

Labai gerai, labai

Labai gerai, labai portretas
Net ir jei nelaimėtų - bet jau vėl pakusintų, pajudintų tų "ponų"šeimą.

na tai kas kad prokurorai nesutinka...

na tai kas kad prokurorai nesutinka... portretas
Teisejai su advokatais jau ismyzo gauta kysy ...o naujo dar niekas nezada...

Ką nuspręs apeliacinis teismas

Ką nuspręs apeliacinis teismas portretas
Įdomu kieno pusėje bus teismas ,valdininkų jų pinigų, ar teisingumo?.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Mažai davė, kad tik skyrė bausme

regina

regina portretas
Kur dingo prezidentas Juk jo zodziais kad i sita nusikaltima ziures pro adatos skylute per kokia skylute jis ziuri dabar

...,neTINKAMA ELGESI reikia IVERTINTI TINKAMAI ir...

...,neTINKAMA ELGESI reikia IVERTINTI TINKAMAI ir... portretas
TASKAS

Pagalvokit

Pagalvokit portretas
Nuoširdžiai gailisi? Tikiu, gad gailisi tik saves. Aš esu vyras ir negalėčiau kito žmogaus tiek daužyti, jei tai ne karas, ne kova už savo ar artimo gyvybę. Man sunku suprasti tokį elgesį, bet jei ne laisvės atėmimas, tai kaip alternatyva matyčiau tik privaloma lankymasi pas psichologus ar psichetrus, už tai pačiam susimokant, kad visiškai išgydytu nuo tokios agresijos. O jei liks va taip, nenubaustas, tai labai didele tikimybė, kad dar kam nors atims sveikata :(

Šiaip

Šiaip portretas
Valstybė atiduota štai tokiems banditas. Kieno palaiminimu, kas už to stovi?

S.

S. portretas
Ar "laisvoje" Lietuvoje dar kas nors tiki LTSR teisėsauga?

Prikurorai...nezaiskite su zmonemis,

Prikurorai...nezaiskite su zmonemis, portretas
Sis nusikaltelis yra isprievartaves sita jauna mergina,nes buvo rasyta,kad sumuses,sudauzes ,ismuses dantis,sulauzes zandykauli..ir isprievartavo...Uz tokiu nusikaltymus 25-30 metu kalejimo,nes dar jis ja,paliko mirciai. Bukite geri ,nors sitoje Byloje bukite teisingi,nes nukentiusioji skusis AUKSCIAU ! Dirbkite pagal istatymus,o ne apstatymus.Juk si trauma mergaitei liks visa gyvenima.

Pagal

 Pagal portretas
viską, manau, kad bus mergina apkaltinta, ko gero dar ir pasodins.. tėvai sumokės moralinę šimtatukstantinę kompensaciją, atsiprašys(raštiškai)...

Tikimės

Tikimės portretas
Dieve duok TEISMO profesionalumo ir teisingesnio sprendimo banditui

Kierma

Kierma portretas
O Masiulis tai Mockaus telefono numerio neturejo net
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių