Po daugiabučio balkonu Klaipėdoje – vyro lavonas

Mirti savo guolyje miegant – tokios gyvenimo pabaigos kartais linkima ir nebūtinai ligoniui. Nežinia, ar tokio linkėjimo buvo sulaukęs 51-erių vyras, rastas negyvas po daugiabučio namo balkonu.

Pirmadienį, 9 val. ryto, Tilžės gatvėje po vieno daugiabučio namo balkonu praeiviai pamatė gulintį vyrą. Jis jau buvo negyvas. Tai patvirtino iškviesti greitosios medicinos pagalbos medikai.

Policininkai apžiūrėjo įvykio vietą ir nustatė mirusiojo asmenybę.

Vietos gyventojai pažino – tai buvęs jų kaimynas, anksčiau gyvenęs su tėvais tame name. Pastaruoju metu jis buvo praradęs būstą, girtavo, glausdavosi kur nors netoliese.

Po balkonu jis buvo įsirengęs guolį, iš maisto likučių galima spėti, kad vyras šią vietą laikė savo būstu.

Smurto žymių ant mirusiojo pareigūnai nepastebėjo. Galima spėti, kad žmogus galėjo mirti sušalęs arba apsinuodijęs alkoholio surogatais.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti benamio mirties priežastį.

Pastaraisiais metais benamių mirčių viešose vietose mažėja. Nakvynės namų darbuotojai lankosi vietose, kur tokie asmenys nakvoja, siūlo jiems pagalbą, teikia informaciją, kur jie gali prisiglausti vienai nakčiai ar ilgesniam laikui, padeda gauti prarastus dokumentus ar socialines paslaugas, įsidarbinti.NAUJAUSI KOMENTARAI

to-Pil

to-Pil portretas
tai KODĖL TU neištiesei pagalbos ranką tokiems ir šiam A+A?????????????????? O aš asmeniškai ištiesiu-ir ištiesiu-pagalbos ranką geriau 100000 kačiųk,nei vienam bomžui, PAČIAJM pasiriunkusiam tokį gyvenimą. Vienam bomžui paaukojau visus turimus centus, tai jis juos demonstratyviai išmetė į šiukšliadėžę-,,mažai davei''. BRUDAS. Kitam jaunam bomžiui , prašančiam išmaldos prie ,,IKI'',vienas jaunas vyras siūlė ateiti dirbti pas jį. Atsakė-,,Aš paso neturiu''. Tas vyras pasakė-,,Aš padarysiu tau pasą''. Ne , nereikia, man ir taip gerai. Visi ,,geraširdžiai'' , EIKIT ir parsiveskit tuos ,,vargšus'; į savo butus, nuprauskit, pamaitinkit ir t.t, Ko čia vaidinat ,,geriečius'', spausdami klaviatūrą????? APGAILĖTINI VEIDMANIAI .

to-kas atsakys

to-kas atsakys portretas
Tu šeri benamioukus??? Tokie kaip dar ir rėkia šefėjoms, kad nešertų jų, nuodija juos. Kiek degradų Lietuvoije :(

to -kas atsakys

to -kas atsakys portretas
Atsakysi TU, nes nepasirūpini visais bomžais .
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių