Plungės rajone po nakties paieškų pasitelkus sraigtasparnį rastas pasiklydęs grybautojas

  • Teksto dydis:

Plungės rajone po visą naktį trukusių paieškų rastas pasiklydęs grybautojas.

Kaip antradienį pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pirmadienį, apie 21 val., buvo gautas pranešimas, kad Plungės rajone dingo grybauti atvažiavęs 72-ejų vyras.

Į pareigūnus pagalbos kreipėsi draugas. Jis paaiškino, kad grybauti atvažiavo dviese, po mišką vaikščiojo atskirai ir draugas sutartu laiku prie automobilio nepasirodė, o jo paties pastangos surasti buvo bevaisės.

Į mišką Plungės rajone, Kulių seniūnijoje, vyko gausios Plungės pareigūnų pajėgos, pasitelktas ir kinologas su tarnybiniu šunimi.

Kaip pranešė policija, mišką pareigūnai „šukavo“ iki paryčių. Išaušus dingusiojo paieška buvo atnaujinta, pasitelktas ir sraigtasparnis. Jo įgula miške pastebėjo kažką įtartina, o į nurodytą vietą atskubėję pareigūnai rado gulintį nuvargusį grybautoją, kuris nedelsiant buvo perduotas medikams.

Policijos pareigūnai įspėja einant į mišką aiškiai ir tiksliai informuoti artimuosius, kur ir kiek laiko planuojama praleisti, mobilusis telefonas turėtų būti pilnai įkrautas, rengtis patariama ryškiais drabužiais, pravartu turėti žibintuvėlį, kuris gali palengvinti paiešką tamsiuoju paros metu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rimantas V.

Rimantas V. portretas
Prisiminkime, kad svarbiausia, turėti su savimi seną patikimą priemonę - kompasą. Jo pakrauti nereikia, veikia visada, ir debesuotą dieną.

Pakrante

Pakrante portretas
Tie baravykai turi turėti mobiliakus su savimi ir ikrautus !

Kada tie mūsų senjorai supras

Kada tie mūsų senjorai supras portretas
Nu žinot tokie 72 metų baravykai vis nepasimokina ,o paieškos valstybei kainuoja ypatingai didelius kaštus.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių