Policija baigė tyrimą dėl Palangoje sužaloto vyro

  • Teksto dydis:

Uostamiesčio pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl kovo mėnesio pradžioje Palangoje įvykdyto su organizuotu nusikalstamumu siejamo asmens sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Uostamiesčio pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl kovo mėnesio pradžioje Palangoje įvykdyto su organizuotu nusikalstamumu siejamo asmens sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas po to, kai savo bute Medvalakio g. buvo aptiktas į krūtinę sužalotas 1974 metais gimęs Palangos miesto gyventojas. Keturis kartus už kvalifikuotus plėšimus ir viešosios tvarkos pažeidimus teistas palangiškis išgyveno tik operatyvaus policijos pareigūnų reagavimo į pagalbos skambutį ir medikų pastangų dėka.

Nusikaltimas išaiškintas mažiau nei per mėnesį. Greitai ir profesionaliai išaiškinę nusikaltimą teisėsaugininkai užkirto kelią tolesniam su organizuotu nusikalstamumu susijusių asmenų santykių aiškinimuisi.

Įtariama, kad auką virtuvinio peilio dūriu sužalojo jo pažįstamas, taip pat keturis kartus už kvalifikuotą plėšimą, vagystę bei neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis teistas, toje pačioje gatvėje gyvenantis 1978 metais gimęs asmuo.

Abu palangiškiai gerai pažįstami uostamiesčio teisėsaugininkams. Jiems buvo taikytos prevencinės poveikio priemonės pagal Organizuoto nusikalstamumo užkardymo įstatymą. Tirdami palangiškių santykių aiškinimąsi policijos pareigūnai buvo sulaikę ir dar vieną asmenį, pas kurį kratos metu rado neteisėtai laikytą dujinį pistoletą.

Sunkiu sveikatos sutrikdymu įtariamas asmuo visiškai prisipažino dėl jam pareikšto įtarimo. Jam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas. Neteisėtu disponavimu šaunamuoju ginklu įtariamam palangiškiui paskirta švelnesnė už suėmimą kardomoji priemonė.

Už neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu numatytas areštas arba laisvės atėmimas iki 5 metų. Už sunkų sveikatos sutrikdymą numatytas laisvės atėmimas iki 10 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių