Pareigūnai pajūryje kontroliavo eismą, bet kamšačių nereguliavo

Sekmadienio ryte daugelis iš pajūrio važiuojančiųjų turėjo progą pabendrauti su kelių policininkais, kurie vykdė patikras ir gaudė neblaivius vairuotojus.

Tie, kas ryžosi važiuoti namo popietę, žvalgėsi policininkų, tikėdamiesi, kad jie reguliuos eismą ir pagelbės išsklaidyti kamšatis.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos vadovas Mindaugas Džermeika pasakojo, kad nuo pat sekmadienio ryto kelyje į Palangą ir į Karklę dirbo šeši policijos ekipažai. Klaipėdiečiams talkino Lietuvos kelių policijos pareigūnai.

Pareigūnų nuojauta, kad iš Karklės festivalio gali važiuoti dar neprablaivėję vairuotojai, pasitvirtino. Dar daugiau neprasiblaiviusių poilsiautojų skubėjo namo iš Šventosios ir Palangos.

Rytmetį, maždaug per pusantros valandos, pareigūnams įkliuvo 10 neblaivių vairuotojų.

Per savaitgalį pareigūnai Karklėje ir Jakų žiedinėje sankryžoje patikrino 1237 automobilius ir nustatė 83 Kelių eismo taisyklių pažeidimus. 51 vairuotojas viršijo leistiną greitį.

Policininkai demaskavo 44 neblaivius vairuotojus. Šį kartą nė vienas jų nebuvo girtesnis nei 1,5 prom., tad baudžiamosios atsakomybės neužsidirbo. Šeši jų mynė dviračius. Girčiausias dviratininkas pūstelėjo į alkoholio matuoklį 3,12 prom.

Daugybė vairuojančiųjų tikino sekmadienį neragavę nė lašo alkoholio, tačiau neneigė gausiai vaišinęsi šeštadienį. Akivaizdu, kad nakties buvo per mažai išsiblaivyti.

32 vairuotojai įpūtė iki leistinos 0,4 promilių ribos.

Vienas vairuotojas, turintis teisę vairuoti visų kategorijų transporto priemones, parodė pareigūnams automobilio dėtuvėje buvusį savo alkotesterį. Vyras tikino išvažiuodamas pasitikrinęs ir įsitikinęs, kad taisyklių nepažeidžia, nes prietaisas parodė 0,30 prom. Tačiau policininkų alkoholio matuoklio parodymai buvo jam nepalankūs – 0.42 prom.

Žmogus žiaurios nuobaudos išvengė tik per plauką. Jis gavo pamoką, kad jo matuoklis nėra tikslus.

Šį kartą pareigūnai nesugadino vyrui gyvenimo, nes galima metrologinė paklaida – 0,02 prom.

„Žmogus žiaurios nuobaudos išvengė tik per plauką. Jis gavo pamoką, kad jo matuoklis nėra tikslus. Pats vyras žadėjo daugiau nesėsti prie vairo, kol jo prietaisas nerodys visų nulių, – pasakojo M. Džermeika. – Su Karklės festivalio rengėjais susitarėme, kad jie pasirūpintų alkotesterių stotelėmis, kur sumokėję du eurus vairuotojai pasitikrintų, ar gali vairuoti. Tai labai padėjo išvengti nemalonumų“.

Jeigu ryte daug vairuotojų stengėsi išvengti susidūrimo su pareigūnais, tai vakare šimtai jų koneveikė policininkus, kurie nereguliavo eismo transporto priemonių susikimšimo vietose.

Pakeliui iš Palangos virtinė automobilių sustojo ties posūkiu į Karklę. Galima spėti, kad nusidriekė jei ne keliolika, tai keli kilometrai automobilių.

Klaipėdiečiai iš pajūrio į lėtai judančią eilę išsirikiavo prie Melnragės turbo žiedo. Dvi eilės automobilių, vos vos judančių P. Lideikio gatve link Herkaus Manto gatvės nepaliko vilties pasiekti miesto centrą greičiau. Automobiliai judėjo neperjungdami pirmosios pavaros. Daugybė vairuotojų meldėsi, kad tik neužkaistų variklis ir koneveikė policininkus, kurių, kaip paaiškėjo pasiekus sankryžą, čia nė nebuvo.

M. Džermeika pasakojo girdėjęs, kad budėtojams buvo žinoma apie tokią situaciją. Siųsti į tokią vietą policijos ekipažą ar ne, yra budėtojų prerogatyva. Jie žino, kur ir kiek pajėgų tuo metu reikia, ir koordinuoja pareigūnų darbą“, – paaiškino kelių policininkų vadovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

www

www portretas
taigi reguliuoti eisma siais laikais yra nepelninga

situacija

situacija portretas
tai ka jie reguliavo?

Klaipeda

Klaipeda portretas
Normalus keliukai jau pensijoj,o salagos nemoka eismo reguliuoti,turbut nebemokina sio meno.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių