Palangoje sulaikyti asmenys, įtariami narkotinių medžiagų platinimu

 • Teksto dydis:

Klaipėdos policijos pareigūnai kartu su Palangos pareigūnais atliko dvi operacijas, nukreiptas prieš Palangoje narkotikus, įtariama, platinančius asmenis.

2022 m. kovo pabaigoje Palangoje, Sodų gatvėje, pareigūnai sulaikė anksčiau neteistą nepilnametę Palangos gyventoją. Asmens apžiūros metu pas ją rasta narkotinės medžiagos – kanapių.

Tą pačią dieną Palangoje, Medvalakio gatvėje, sulaikytas minėtą narkotinę medžiagą nepilnametei merginai įtariama platinęs, anksčiau neteistas, 18 m. palangiškis. Pastarojo asmens kratos metu rasta įtariama platinimui paruoštų kanapių.

Kratos vaikino gyvenamojoje vietoje metu rasta trintuvė su kanapių pėdsakais bei elektroninės svarstyklės su kanapių bei psichotropinės medžiagos – MDMA pėdsakais.

Kartu su pastaruoju asmeniu sulaikytas anksčiau neteistas, nepilnametis Palangos miesto gyventojas, pas kurį asmens kratos metu policijos pareigūnai taip pat rado kanapių. Įtariama, kad šią narkotinę medžiagą nepilnametis įsigijo iš jau minėto 18 m. vaikino.

18 m. vaikinas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Vėliau jam ir kitam nepilnamečiui įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Nepilnametei įtariamajai paskirta kardomoji priemonė – nepilnamečio atidavimas prižiūrėti.

Kitame ikiteisminiame tyrime 2022 m. balandžio pabaigoje pareigūnai Palangoje, Vytauto gatvėje, automobilyje sulaikė anksčiau neteistą, niekur nedirbantį 24 m. palangiškį. Vaikino asmens kratos ir kratos gyvenamojoje vietoje metu rasta, įtariama, kanapių, smulkintuvas, elektroninės svarstyklės bei kastetas.

Kartu su šiuo vaikinu buvo sulaikytas ir, įtariama, iš pastarojo narkotinės medžiagos įgijęs, taip pat 18 m., vienoje iš uždarųjų akcinių bendrovių dirbantis, anksčiau neteistas, Palangos gyventojas. Šio vaikino asmens kratos bei kratos gyvenamojoje vietoje metu taipogi rasta įtariama kanapių.

Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į Klaipėdos policijos areštinę, vėliau jiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

"VIPUBLIC GYM" #vipublicgym

"VIPUBLIC GYM" #vipublicgym  portretas
"VIPUBLIC GYM" #vipublic

to aninimas

to aninimas portretas
La ai jau šiuolaikiškas požiūris, jei jau Ameriką legalizavo tai ir mes turime taip daryti. Gal savo galva galvok,.apie pasekmes sveikatai.. ar nesigauna nes tam neužtenka smegenų?

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel putojat cia su savo sovietiniu mastymu? Puse pasaulio baigia legalizuoti ar bent jau dekriminilizuoti marihuana. Kai Lietuva galetu pardavineti ir uzdirbtu valstybe dar, vietoj to dabar vaikai neaisku is kur koki suda gatvej nusipirks. Pasidomekit kiek Amerika gavo pajamu kai legalizavo marihuana
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių