Neramus šeštadienis Klaipėdoje: su narkotikais sulaikyti vyras ir nepilnametis

Narkotikai – it pūliuojanti uostamiesčio piktžaizdė. Šeštadienį policijos pareigūnai sulaikė, kaip įtariama, narkotines medžiagas su savimi laikiusius vyrą ir nepilnametį.

Paryčiais 4 val. ryto Klaipėdoje Turgaus gatvėje, patruliavę pareigūnai sulaikė ir apieškojo įtartinai atrodžiusį 1980-aisis gimusį vyrą.

Patikros metu jo kišenėje rastos dvi rožines tabletės – kaip spėjama narkotinės medžiagos.

Policijos komisariate, atlikus dalinę asmens apžiūrą, kelnių kišenėje taip pat rastas maišelis su augalinės kilmės medžiaga.

Vakarop neaiškios kilmės medžiagos aptiktos ir pas 2002-aisiais gimusį jaunuolį.

Apie 16 val., Klaipėdoje, Vaidaugų gatvėje sulaikyto jaunuolio piniginėje pareigūnai rado folijos lankstinuką su žalsvos spalvos augaline medžiaga. Vaikinas perduotas tėvams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Legalaizas

Legalaizas portretas
Legalizuoti gal nereikia ,kaip sakoma žole yra tramplyninis narkotikas ,po kurio persoka ant kitu narkotiku. Bet vat del alkoholio ir tabako draudimo , butu gal neblogai , bet abejoju kad valdzia pasiruosusi sokt i toki minusa. Ir zmogzudysciu padidetu iskarto :D

Anonimas

Anonimas portretas
Alkoholis ir heroinas yra labai panašūs: abu sukelia labai panašaus lygio priklausomybes ir abu kenkia kūnui daug labiau negu žolė. Kitose šalyse jau svarsto alkoholio draudimą, kai siekia žolę palikti legalią.

Komentaras

Komentaras portretas
Neleidzia ideti nuorodos
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių