Naminės degtinės tinklas Klaipėdoje: laikė užmiestyje, pardavinėjo soduose ir butuose

 • Teksto dydis:

Uostamiesčio pareigūnai sulaikė, įtariama, namine degtine prekiavusius asmenis.

Gavę informacijos, kad uostamiestyje gali būti prekiaujama namine degtine, Klaipėdos miesto PK 2-ojo veiklos skyriaus pareigūnai ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 201 straipsnio 2 dalį pradėjo 2020 m. lapkritį. Tyrimo metu buvo nustatyta, jog naminė degtinė, galimai, būdavo sandėliuojama Klaipėdos rajone, Ketvergiuose. Po to – pervežama į Dituvą, prekiauta vietoje bei mažesniais kiekiais vežta į Klaipėdą. Įtariama, kad uostamiestyje naminė degtinė būdavo realizuojama dviejuose Rumpiškės gatvėje esančiuose butuose.

Praėjusią savaitę uostamiesčio pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė du šiomis nusikalstamomis veikomis įtariamus asmenis. 1963 m. gimęs vyras pareigūnams įkliuvo, kai automobiliu „VW Passat“ vežė apie 120 litrų skysčio, skleidžiančio naminės degtinės kvapą, bei, atlikus kratą jo  gyvenamojoje vietoje Dituvoje, buvo rasta 370 pakelių, kaip įtariama, kontrabandinių cigarečių. Antrojo – 1965 m. gimusio vyro namuose, Ketvergiuose, per kratą buvo rasta apie 60 litrų, įtariama, naminės degtinės, mini aparatas, galimai, jai gaminti ir 1255 eurai, įtariama, gauti pardavus naminę degtinę. Vėliau vyrams skirta kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti. Ikiteisminis tyrimas tęsiamas.

Pagal LR BK 201 straipsnio 2 dalį, tam, kas turėdamas tikslą realizuoti neteisėtai pagamino, laikė, gabeno penkiasdešimt arba daugiau litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų arba juos realizavo, gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Uostamiesčio pareigūnai dėl nusikalstamų veikų, susijusių su stiprių naminių alkoholinių gėrimų gamyba, laikymu ar realizavimu (pagal LR BK 201 str.), 2020 m. pradėjo du ikiteisminius tyrimus, 2019 m. – vieną. Visoje Klaipėdos apskrityje dėl tokio pobūdžio nusikalstamų veikų 2020 m. buvo pradėti 29, 2019 m. – 34 ikiteisminiai tyrimai. Daugiausia jų pradėjo Plungės rajono pareigūnai – 2020 m. – 9, 2019 m. – 23, Klaipėdos rajono – 2020 m. – 12, 2019 m. – 2, ir Rietavo – 2020 m. – 4, 2019 m. – 3 ikiteisminius tyrimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Abra Kadabra

Abra Kadabra portretas
Vajėrgau, koronės dezinfekanto papigiai nebebus.

To Baisu

To Baisu portretas
Tai ko tyli šikną sutraukęs ???? Papasakok liaudžiai plačiau, o loti už kampo pasislėpus visi gudrūs.

Baisu

Baisu portretas
Ar žinojote, kad vienas Klaipėdos vadovų kažkada buvo šio gėrimo platintojų? Daug kas tai žino, yra iš jo pirkę tai ir juokiasi, is kur gali būti pasitikėjimas Klaipėdos Valdžia kaip tokie postuose:)
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių