Klaipėdos prekybos centre vagiliavo nepilnametė

Taip

Taip portretas
Vage visi,net nemadinga nevogti,nes kvailiu vadina tokį. Iš kur milijonieriai,iš sąžiningo darbo ,gyvenimo ,milijonų neturesi.

Psichol.

Psichol. portretas
Nieko nuostabaus kad vage .Seimas milijonus nage ,tai kas tie kvepalai, ar dar kas nors, smulkmenos.Pavyzdys toks, nevogsi ,turtingų nebusi.

Paauglystė

Paauglystė portretas
Motina dirba po 16 val. kad užmokėtų mokesčius už komunalinius patarnavimus, nuomą ir maistą. Striukei nelieka. O merginai norisi pasipuošti. Įsidarbinti šešiolikmetei nėra jokių galimybių. Valdžia liepia mokytis, o ne dirbti. Štai visuomenė ir gauna ko nusipelniusi, nusikaltusią nepilnametę. Jei aplinkybės susiklostys normaliai, bus pasitelkta psichologų pagalba, - tai savo klaidas supras ir išaugs, nenorėdama nė prisiminti šio gėdingo fakto. Jei bus pažiūrėta abejingai arba bus visų puolama,- turėsime profesionalią vagilę.

to Jonui

to Jonui portretas
Nesuprantu,ka reikia veikti per gyvenima, jei tik 180 gauti pensijos?Nebent , del ligos,tada atsiprasau

Justina24

Justina24 portretas
Aš ieškau vyro už atvirus santykius! Su manimi galite susisiekti per šį portalą - www.pc.tc/justina24

klaipėdietei

klaipėdietei portretas
Nespręsk apie kitus pagal save.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Visi nepilnamečiai vagiliauja,tik sugauti nelabai kas nori,toks jau gyvenimas?

Kiek dar jų nepagauna

Kiek dar jų nepagauna portretas
Kiek jų yra, nelabai kam yra jas gaudyt, ypač tų nepilnamečių, mažai kas o tiksliau niekas prevenciškai nedirba, fiksuojamas tik rezultatas.

Jonas

Jonas portretas
Nebijociau kalejimo irgi vogciau.Nes vos gala su galu suvedu.sedziu ant slapiankos.Sodra ismokejo uz billiuteni 180 eu menesiui.O dar sedeti po opecacijos 2 men.Kaip isgyventi?

Apie vagį

Apie vagį portretas
.ariukas negalėjo nevogti, vogė visur, pradedant darželiu, mokykla... tiesiog tai jau jo kraujyje - paveldėjimas. Tik - o stebuklas - .ariukas įdarbintas teikti muitinės paslaugas. Atsitiktinumas? Vargu. Vagį su stažu paranku įdarbinti muitininku - gali imti iš kairės ir dešinės, visi lengvai susitvarko dokumentus: įdeda .ariukui į gilią kišenę irveža Klaipėdon viską kas legalu ir kas nelabai leistina įvežt. Tai tokiu stilium ir toliau: vagis darbinkit muitininkais, pedofilus - pedagogais, agresyviuosius - mėsininkais ---- ir bus visi sotūs ir laimingi.

O ką daryt ?

O ką daryt ? portretas
Jei biedni ir neiperka vaikui nupirkt.Striukė tai reikalinga jei mergaitė neturi kuom apsirengt.Ne iš gero gyvenimo čia.Kainos rūbų didesnės negu Airijoje , algos minimumas ašaros , mokeščiam ir valgyt neužtenka kai kam.

Hmmm

Hmmm portretas
Prie valdzios lovio sedintis vagia vos ne kiekvienas!!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių